Změň svoji vibraci a peníze budou přicházet

Pro každého z nás je tu dostatek finanční hojnosti. Je tu tolik peněz, aby byly zabezpečeny naše potřeby a potřeby našich blízkých. Vesmír je otevřená hojnost a pro všechny z nás existuje průchod, přes který hojnost přijímáme. Stačí souhlasit, uvěřit, řídit se podle toho, a peníze budou přicházet. Místo činu věřte více emocím ke vztahu s penězi. Samozřejmě obojí se nevylučuje.

Lidé říkají: dejte mi peníze a pak se budu cítit lépe. Ale já říkám: Ciťte se dobře právě teď a pak budou peníze přicházet. Je to takto jednoduché.

Jak se mám ale cítit dobře, když nemám peníze? Už jenom touha po tom, cítit se dobře je krok dopředu. Vytrénujte svoji mysl tak, abyste se zaměřovali směrem, ze kterého máte lepší pocity.

Prožila jsem si velmi těžkou životní situaci – byla jsem ve vězení. Tato situace mě dostala do velkých finančních problémů. Ztratila jsem práci, platila za soudy, nedostala podporu a dostala se do dluhu za nájem. Hned jsem věděla, že takto to dál nejde a začala na sobě ještě víc makat.

Vězení mi pomohlo v mnohém, především však ve změně myšlení vůči sama sobě a vůči okolním věcem. Rozhodla jsem se, se vší pokorou, že se s ničím už nebudu s prominutím srát a užírat se. Bez koruny jsem úspěšně vydala knihu Vězení jako dar, kterou již zakoupilo přes 1000 čtenářů.

peníze budou přicházet

Meditaci zdarma si stáhlo více než 5000 lidí za necelý rok. Pracuji s lidmi na jejich zlepšení kvality života pomocí programu Život je krásný… a mám docela plno. Během krátké doby se moje finanční situace výrazně zlepšila. Rozhodla jsem se a změnila klíčové momenty svého myšlení i v těch nejtěžších chvílích. Podělím se s vámi o moje nejdůležitější zjištění v rámci smýšlení o penězích, které jsem sama kdysi praktikovala.

Bloky, které nás drží dál od naší finanční hojnosti

Žárlivost, nepřejícnost a závist vůči lidem, kteří mají peníze. Tímto pěstujete odpor vůči nim, ale také vůči sobě v závislosti k našim vlastním přáním. Všechna žárlivost, závist, odpor, chlouba je jedním z nejčastějších bloků k finanční hojnosti. Tyto negativní pocity vám brání dosáhnout vaší finanční hojnosti a vlastního úspěchu.

Když cokoliv kritizujete nebo odsuzujete – tak proti tomu bojujete. Tímto aktivujete negativní vibrace a zabraňujete tomu, co chcete.

Pokud budete sytit radostné pocity z úspěchu druhých, budete se s nimi těšit a upřímně jim přát úspěch, váš odpor bude pryč a vás vlastní úspěch bude prudce stoupat.

Odsouzení k chudobě – často myslíme na nedostatek a tím setrváváme v pocitu chudoby. To nás jenom uvrtává do pocitu, že nic nemáme a chceme víc.

Jakékoliv jednání pramenící ze stavu nedostatku, vždy vede ještě k většímu nedostatku.

Řešením je – buďte vděční za věci, které máte. Ať už je to jakákoliv maličkost, i to je cenné. Za jakoukoliv částku, kterou obdržíte, oceňte se a radujte. Řekněte si, že jste rádi, že jste si tyto peníze přitáhli do svého života, i když je to malá částka. Váš stav se bude rapidně zlepšovat.

Souvisí to i s věcmi, které si případně chceme koupit. Znáte asi ten pocit, když vejdete do obchodu a líbí se vám nějaká věc. Chcete ji tak moc, že záříte a máte radost. Pak ale uvidíte cenu a jste zklamaní, pocit radosti zmizí. Víte, že ji nemůžete mít a trápí vás to, vaše energie se otočí. Toto je klíčový moment, kdy většina z nás reaguje bezmyšlenkovitě. V takové pozici se vám nikdy nebude dařit a nebudete mít hojnost.

Místo toho, setrvejte v pocitu radosti,

v první euforii a naplánujte si koupi na později, i když víte, že tuto věc nekoupíte tentýž den. Představujte si tu věc, že ji budete mít za pár dní, v tom pocitu a euforii setrvejte celou dobu a uvidíte, co se bude dít.

Je dobré také živit pocity, že si vše můžete dovolit. Jděte do restaurace i přes vaši špatnou finanční situaci a dejte si jídlo, na které máte opravdu chuť a až poté se podívejte na pravou stranu menu – na cenu. Tyto pocity radosti si zapamatujte co nejvíc a představujte si další zážitky, jak chodíte do vysněných restaurací. Vaše pocity jsou přesně to, co vás dostane brzy k finanční hojnosti.

Tvrzení, kterému nevěříte – vyvolává rozpor. Měli bychom věřit své představě či vizualizaci. Každý má jinou hranici, někdo uvěří, že má na kontě každý týden 5 tisíc korun, někdo uvěří, že tam má 20 tisíc korun. To, čemu věříte, to je klíčové.

Musíme věřit tomu, co říkáme. Například, když řekneme: chci teď hned hodně peněz. Pokud nevěříme, že je možné je mít a nevidíme ani způsob, jak je získat, tak nikdy nepřijdou. Chceme je skrz vizualizace a metody, ale pravděpodobnost dostat je, je dost mizivá, když už dopředu nevěříme a tím jsme v nízké vibraci. Proto v té dané větě je hodně vibrací, které vyvolávají rozpor se zhmotněním a brání toku peněz směrem k vám.

Zkuste si říct větu: chci peníze, které by ke mně pravidelně přicházely.

Možná této větě uvěříte spíše. Vyslovujte věty, kterým věříte a poté sladíte vaši energii a vibraci, která se zhmotní. Hojnost se dostaví a projeví velmi brzy ve vašem životě. Přijde různými způsoby cestou nejmenšího odporu. Z ničeho nic vám do života peníze budou přicházet.

peníze budou přicházet

Nebraňte se pomoci a podpory druhých – i to může být častý blok k finanční hojnosti. Nikdy nevíte jaká příležitost vznikne tím, že vám někdo nabídne finanční pomoc. Nebraňte se tomu a přijímejte peníze. Neciťte se provinile. Užívejte si pomoci. Velmi vás to posune kus dopředu a pak vy sami se ocitnete ve stejné pozici, kdy můžete pomoci ostatním.

Také nesmíme zapomínat, že už jen mluvení o naší špatné finanční situaci v nás vyvolává špatné pocity a ty pak utváří realitu. Když hovoříte o nedostatku, tak se v něm budete stále udržovat. Čím méně o tom mluvíme, tím lépe a čím více se soustředíme na pocity radosti a činy, které jsou v souladu s naším proudem, tím rychleji dosáhneme hojnosti.

Vztah vůči penězům – nevyčítejte si, za co jste utratili a co jste udělali. Dívejte se na skutečnost, která je právě teď. Vše co jste udělali doposud, jste udělali, jak nejlíp jste mohli. Vaše rozhodnutí, vaše nastavení, vaše bloky, to vše k vám patřilo.

Teď se můžete rozhodnout vůči vztahu k penězům jinak. Nově.

 Co vtloukat do mysli: 

  • umím dobře zacházet s penězi
  • mám je rád/a – mám rád/a přítomnost peněz
  • těším se na více peněz, které ke mně přicházejí často a stále
  • mám víc peněz než utratím a než aktuálně potřebuji
  • peníze jsou čisté, voňavé a konají dobro
  • vydělávám peníze lehce a snadno
  • dovoluji si utrácet, protože přijdou nové

Pozor na strach. Pokud dostanete určitý obnos a máte strach, že jej nebudete brzy mít, tak o ně přijdete stejně rychle, jako jste je dostali.

Vše dokážete změnit pomocí vaší mysli

Vaše myšlenky utváří vaši realitu. Ať už jsi v jakékoliv situaci, tak si pamatujte, že nezáleží na vnější situaci a okolí, ale na tom, jak myslíme. Z našich myšlenek se utváří naše reálná budoucnost.

Proto čím častěji myslíme na dostatek a neustálou finanční hojnost, tím rychleji se promítne v našem životě.

Krátké vizualizační cvičení pro podporu finanční hojnosti

Dovolte si ve vaší mysli představit, jak jste zcela finančně zabezpečeni. Myšlenky na finanční dostatek zkuste procítit jako velmi příjemný a trvalý pocit. Pokud vám přijde na mysl, že je to přetvářka, nevadí, zkuste, co dokážete a čemu je lehké uvěřit, i to je dostačující.

Vidíte, jak jsou vaše složenky již dávno s předstihem zaplacené, vaše dluhy (pokud máte) jsou všechny splacené. Dovolte si cítit tento pocit, máte dostatek financí a plno úspor na vašem účtě. Jste finančně zabezpečí v tuto chvíli, i v budoucnosti. Cítíte hřejivé teplo vděčnosti za tyto pocity a toto vědomí. Zdroj veškeré finanční i jiné hojnosti je ve vás. Finanční hojnost je neomezená pro všechny, jste neomezená šťastná a radostná bytost.

Jakmile začnete cítit pocity dostatku pro vás a stále přitékající finanční hojnost, ve vašem životě se tento prožitek bude automaticky odrážet. I ve svém životě pak můžete tyto pocity prožívat. Pokud dokážete procítit pocity hojnosti ještě před tím, než budete mít hmotné důkazy, velmi brzy tyto důkazy přijdou a peníze budou přicházet.

Pro nastartování změny našeho podvědomí a získání lepších vibrací které vedou k přilákání více finanční hojnosti do života vyzkoušej  Bohatou meditaci hojnosti, právě teď v akční ceně, po omezenou dobu.

Pro trvalý účinek změny našich přesvědčení a realizaci zhmotnění peněz jsem se znovu rozhodla otevřít brány programu Život je krásný >>>

Růžena Nekudová
Je vášnivá propagátorka meditací, zároveň i Buddhist Meditation Teacher. Svými meditacemi pomáhá lidem dosáhnout jejich vnitřního klidu. Ukazuje jim, že meditace jsou pro všechny bez rozdílu a že pozornost směřovaná sobě dovnitř má velký přesah do vnějšího světa pro zkvalitnění života ve všech oblastech.
Růžena je autorkou knihy Vězení jako dar a převratné metody Zrcadlo času, které pomáhá plnit své sny již tisícům lidí.
Více o Růženě najdete ZDE
Komentáře