Bohatá Meditace Hojnosti

Změň svoje rozhodnutí o tom, jak smýšlíš o penězích a přilákej jich víc do svého života.

Cena je 290 korun s DPH. Cena pro Slovensko 12 Eur.

Řízenou meditací si uvědomíš svá přesvědčení o penězích, seznámíš se s nimi a přijmeš je za svá. Následně se rozhodneš pro nová, která ti budou lépe sloužit ku prospěchu.


Meditaci jsem tvořila pro ty z vás, kteří se nebojí dozvědět, jaká přesvědčení a programy ve vás dřímají ohledně peněz.

Meditace je především pro vás, kdo chcete změnit svoje rozhodnutí ohledně peněz. Také pro ty, kteří máte stále pocit nedostatku peněz nebo máte jen tak akorát nebo chcete ještě víc.


Touto meditací rozpumpuješ svoji zlatou žílu hojnosti. 

Odstraníš své bloky a přesvědčení

Odstraníš bloky a přesvědčení, která ti brání k získání finanční hojnosti. Rozhodneš se pro nová, která ti budou přínosem. Meditací docílíš přepsání svého myšlení a můžeš získat velmi brzy peníze do svého života.

Budeš nově smýšlet o penězích

Přepíšeš svoje podvědomí na to, že peníze přichází snadno, často, neomezeně a stále. Že peníze konají dobro, nejsou špinavé a že utrácení je vlastně fajn. Otevřeš se také smýšlení o penězích ve velkém.

Otevřeš se stále přitékající hojnosti

Otevřeš se finanční hojnosti a uvěříš, že je tu i pro tebe dostatek. Že i ty si zasloužíš žít ve finanční hojnosti a nemusíš se cítit provinile, když budeš mít víc, než aktuálně potřebuješ.


Tvoje podvědomí určuje, jak myslíš. Tvoje myšlenky určují, jak se rozhodneš. Tvoje rozhodnutí určí, co uděláš. Tvoje činy určí tvoje výsledky. 

 

A meditace je nástroj k tvému podvědomí.

BONUSOVÉ VIDEO

K meditaci získáte ještě video s rituálem hojnosti. Naladíte se na vibraci peněz a vytvoříte si s nimi nový vztah. 

Zapamatujete si vaše nové pocity a otevřete se finanční hojnosti, která už teď přichází do vašeho života.

Meditaci jsem namluvila pro ženy v ženském rodě, tak i pro muže v rodě mužském. Obě se trošičku liší. Vy obdržíte po nákupu obě varianty. Meditace má 20 minut a stojí 290 korun/11 EUR.


Za doprovodu hudby se zvonečky Koshi.

Zvonečky Koshi jsou k dispozici ve 4 laděních a každé z nich evokuje energii jednoho ze základních prvků: Země, Voda, Oheň, Vzduch.

V meditaci je použit zvuk vzduchu, který se často používá v rámci muzikoterapie. 

Element VZDUCH = změna myšlení.

Hladivé, harmonizující a téměř nebeské zvuky zvonečků jsou nesmírně blahodárné a působivé. Po předchozí generaci zvonků dosáhly tyto zvonečky ještě vyšších úrovní. Efekt poslechu je velmi povznášející a terapeutický, Koshi mají sametový zvuk a navracejí nás do bezpečných časů dětství, radosti a pohody. Pocházejí z Francouzských Pyrenejí a vynikají bohatými alikvótními tóny (vyšší harmonický tón) a léčivými vibracemi.

Jejich subtilní harmonizující tóny navozují pocit zklidnění a relaxace. Blahodárně působí na psychiku,  podvědomí a svou jednoduchostí okouzlí každého naslouchajícího.

Poslechem meditace si také můžete způsobit strukturální změny ve vašem mozku (bezpečně ku prospěchu), v tom nejlepším slova smyslu a můžete ovlivnit pozitivně i lidi okolo vás. 


Bohatá slova uživatelů:

"Před necelým půl rokem, kdy jsem sama s meditací teprve začínala, mi zabrnkala na strunu nabídka Růženky, že se chystá na jaře vydat knihu o tom, co si prožila ve vězení (rozhodně ne v tom pohádkovém) a první zájemce odmění bohatou meditací. Radovala jsem se jak malé dítě, když jsem včera při úplňku zjistila, že jsem mezi "vyvolenými" a meditaci jsem si hned stáhla. Pocítila jsem obrovskou vděčnost a nemohla jsem se dočkat, až se do ní ponořím. V mnohém předčila moje očekávání a skvělý bonus navíc mě teda dostal. Tato úžasná nahrávka má neskutečnou hloubku. Je neotřelá, originální, výjimečná a opravdu bohatá. Stejně jako Růženka. S těmi meditacemi je to můj člověk, protože už sama na sobě pociťuji, jak se můj život začíná proměňovat k lepšímu. Tímto jí z celého srdce za její meditaci moc děkuji a mohu vám ji vřele doporučit. Přeji vám, ať vám také začne do života proudit hojnost všemi směry. S úctou L."
Lenka KřetínskáPsycholog
Když mi přišla od Růženky „Bohatá meditace“, čekala jsem opět jednu z těch běžných, které mi v posledních měsících přistávají v poště. Byla jsem ale velmi mile překvapena, jak zajímavě, působivě a originálně je tato meditace udělaná. Hlavně druhá polovina mne úplně pohltila. Už teď se těším na změny, které jistě přijdou při pravidelném poslouchání nahrávky. Kdo chcete na své finanční hojnosti zapracovat, určitě si tuto „Bohatou meditaci“ pořiďte!
Lenka Blahutováwww.blahulenka.cz

Kdo jsem a proč?

Růžena Nekudová

autorka knihy Vězení jako dar, několika meditací, ebooků a rozhovorů Jsi originál
Růžena je rebelující, výjimečná a inspirující žena. Svými nevšedními názory, které se nebojí říct nahlas, boří staré stereotypy a nefunkční modely společnosti, ukazuje lidem jejich pravé já. Na základě vlastního příběhu a příběhů druhých inspiruje lidi a pomáhá jim zvládat těžké životní zkoušky. Ukazuje cestu, jak se z nejčernější temnoty dostat na výsluní. Pracuje se zázračnou hladinou Alfa, neboli stavem uvolnění, směřuje ostatní k jádru jejich trápení a následně ke změně v novou příležitost. Informuje a učí zájemce meditacím, jak s nimi začít a jaký velký přínos pro nás mají. Kromě toho přímo vytváří léčebné řízené meditace, které pomáhají lidem překonat těžké chvíle. Věnuje se osobnostnímu rozvoji, duchovnu a vše, co se naučí, předává dál ostatním na svém webu www.ruzenanekudova.cz.