Jsem vášnivá propagátorka meditací, zároveň i Buddhist Meditation Teacher. Svými meditacemi pomáhám lidem dosáhnout jejich vnitřního klidu. Ukazuji jim, že meditace jsou pro všechny bez rozdílu a že pozornost směřovaná sobě dovnitř má velký přesah do vnějšího světa pro zkvalitnění života ve všech oblastech.

A jak jsem se k tomu dostala?

V roce 2016 mě potkala těžká životní zkouška, kdy jsem se ocitla nespravedlivě v anglickém vězení, kde jsem byla odsouzena na 8 měsíců nepodmíněně.

V tu doby se mi změnil celý život, já byla na dně, pomýšlela na sebevraždu, protože jsem selhala a považovala se za špatného člověka. Jak jsem takto mohla dopadnout?

Následně se těžký stres podepisoval na těle, čelila jsem těžkým zdravotním problémům, zažívala šok, depresi, trauma,padání vlasů, hubnutí, akné, průjem.. byla jsem troska.

Moje nejhorší období vůbec, kde jediné co mi pomohlo toto období přečkat, byly právě moje vnitřní vize. Představovala jsem si, jak mě dcera vytahuje ze dna ven, jak svobodně létám, jak jsem dravá sebevědomá lvice, jak mi voda dodává sílu, jak odcházím hrdě z vězení atd…

Po 21 dnech mě propustili díky odvolacímu soudu kvůli pochybení soudce, sice mi ještě napařili 80 hodin veřejně prospěšných prací a pokutu, ale byla jsem venku a měla zpět svoji svobodu; moje cesta v podstatě teprve začala. Místo radosti z propuštění mě čekaly další zdravotní problémy posttraumatický stres, ochrnutí těla atd..  

Já jsem po měsíci od propuštění byla naprosto v pořádku, žádné známky, ani následky PTSD, plně zdravá, vyhrabala jsem se z velkých dluhů a v tu dobu zveřejnila svoji první meditaci na uklidnění negativní mysli.

Právě co mi pomohlo byly moje vnitřní vize, hluboká víra, tyto vize jsem následně měnila v léčebné meditace a programy, které pomáhají již tisícům lidí. A já se díky své těžké životní zkušenosti ocitla ve své plné síle. Otočila jsem to špatné na prospěšné a to je i mým záměrem inspirovat druhé, že v každé nepříjemnosti můžeme vidět i to dobré co nám to přináší. Protože není důležité to, co se nám děje, ale jak na to reagujeme. A to se dá naučit.

Když se chceme učit něčemu novému, pak můžeme dosahovat našich snů, cílů, přání a můžeme žít život o jakým ani nesníme. Můžeme si pomocí našich lepších myšlenek a pocitů vytvářet svůj život podle představ. Jde to, já jsem toho důkazem, po tom všem co se mi stalo.

 

Děkuji, že jste dočetli až sem a že vám mohu být inspirací.

Růžena

Odebírej moje videa

🔻🔻🔻🙏🔻🔻🔻

Máte na mě nějaké dotazy? Ráda na ně odpovím!

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.

Napiš zprávu tel: 778433274 nebo mi napiš na email  ahojzavináčruzenanekudova.cz