Na základě své dřívější těžké životní zkušenosti inspiruji lidi, jak zvládat těžké zkoušky v životě, jak se z nejčernější temnoty dostat na výslunní. Provázím je zázračnou hladinou alfa neboli stavem uvolnění, směřuji je k jádru jejich trápení a následně ke změně v novou příležitost. A také je vzdělávám o tom, co jsou to meditace, jak s nimi začít a jaký mají pro nás velký přínos.

Nemám ráda pravidla - autority, škatulkování a generalizování, zažité stereotypy a předsudky, masivní ovlivňování - předkládání dokonalých vzorů, školský systém, lživou reklamu, nošení masek - faleš a pomluvy.

Mám ráda nové směry a možnosti, upřímnost, férovost, projevování emocí a sama sebe, respektování odlišností - neodsuzování, přirozenost, autenticitu - pravdivost, duchovní svět a meditace.

Jak momentálně vnímám sama sebe:

  • jsem rebel, považuji se za obyčejnou holku a přitom výjimečnou svými nevšedními, kontroverzními názory

Rebel: Drží se svého přesvědčení, i když může mít problémy, protože jde téměř proti všem. Silně preferuje dělat si věci po svém. Má neustálou potřebu měnit to, s čím nesouhlasí. Takto se snaží měnit, zlepšit svět, vytvářet a ukazovat nové způsoby a možnosti. Ano, přesně! V každém z nás takový rebel je a to je náš vnitřní hlas.

  • jsem dvojí povahy introvert i extrovert, klidná i výbušná, společenská i samotářská, veselá i často smutná, otevřená i uzavřená, svobodná - nezávislá ale i rodinný typ, akční ale i líná, zábavná ale i protivná
  • jsem tvůrčí, moc upřímná, až někdy drzá, nehraju na to, co se sluší a proč (protože to má každý nastaveno jinak)
  • mám ráda růst, duchovno, spiritualitu a meditace, nové technologie, které zlepšují život, četbu a jsem velký filmový fanda
  • mám potřebu inspirovat mým silným příběhem a pomáhat lidem, aby nebyli jen otroky vlivné společnosti a ovce systému, nežili v krabici a zažitých modelech, co se tradují
  • považuji se za silnou a zároveň citlivou ženu, jsem téměř přebornice ve zvládání těžkých stresových situací
  • jsem máma s názorem, buď sama spokojená - pak bude spokojené i dítě

 

Jsem ráda, že jsem se konečně přijala, taková jaká jsem. Už se nestydím sama za sebe, za to, co řeknu a už si nemyslím, že jsem divná a že si s nikým nemůžu rozumět.

Už se nesnažím někam zapadnout, buď mě lidi přijmou takovou jaká jsem, nebo ne.

Nebojím se říct, co si myslím, i když se to nehodí. Kašlu na to, co si o mě kdo myslí a říká, protože chytrý člověk pochopí, že je potřeba vyslechnout nebo poznat obě strany.

Vystoupila jsem z nevědomí, ze zavřené krabice, kde jsem byla celou dobu schovaná a snažím se utvářet si život sama.

Pochopila jsem, že nepotřebuji, aby mě všichni milovali a chápali. Důležitý pro mě bylo najití sama sebe, toho, kdo doopravdy jsem a být s tím spokojená.

A že to ale byla pěkná dřina. :-)

Nechci se schovávat za klišé některých podnikatelů, mám se skvěle a vydělávám miliony, abych přilákala někoho na svůj web. Zatím tomu tak úplně není. Bydlím v mini bytě, životní a finanční situace se střídají jak na houpačce, vztah častokrát skřípe a nemám spoustu věcí dořešených.

Ale jedno vím jistě, jsem na cestě. Cítm to celým svým tělem, že toto je moje cesta a je správná. To je pro mě hodně důležité. To, že jsem takové rozhodnutí udělala, myslím rozhodnutí podnikat a každý den si buduju svoji budoucnost a pasivní příjmy.

Jo kdybych tak začala ve dvaceti, tak už asi mám svůj dům a všechno co chci. Ale já začala vnímat svět jinak až po 4 letech narození mé dcery, to už mi bylo 31 let. Ale lepší později než nikdy. Do té doby jsem byla malá uťápnutá, ve své jinakosti nepochopená holčička, která si připadala divná, byla jsem neoblíbená a nikam jsem moc nezapadala. Takový otrok společnosti a okolí a snažila jsem se dělat vše správně, tak jak se má a jak se ode mě očekávalo. Také cítím, že jsem v dětství nebyla úplně přijímána a milována, taková, jaká jsem se narodila.

Vnitřně jsem cítila, že mě takovej život sžírá zaživa a že musí existovat něco víc.

Co je lepší pravda nebo lež?

Nemám ráda lež nebo nějaké kličky k tomu, abyste druhého obalamutili. Někdy je ještě pro mě težké říkat pravdu, ale jenom těm nejbližším, protože by jim třeba ublížila. Říkat pokorně pravdu je jedna z věcí, kterou se stále učím. (protože nasraně někomu něco říct, to umí každej, ale pak by to nejraději vzal zpátky, i když je to pravda, protože druhému nechce ublížit)

Takže já vám řeknu vše tak, jak je. I když mi to třeba uškodí a nebudu mít momentální status super výdělečné podnikatelky, abych měla moře obdivovatelů jen na základě falešné představy.

To jsem prostě já, bez přetvářky.

Zjistila jsem, že nechci lidem něco nutit, radit nebo říkat jim, co mají dělat a jak mají žít.

Chci je inspirovat skrze můj příběh, moje prožitky, moje vědění, moji autenticitu, moji bolest, skrze příběhy ostatních.

Chci vám dát nahlídnout do mého života skrze moje myšlenkypocity, ponaučení a videa.

A vy saminaznáte, co si z toho vezmete. Když nic tak nic, a když něco, tak to je přesně to, pro co jste přišli.

A z vlastní zkušenosti vím, že kdejaké  poučky, tipy a rady nefungují, pokud člověk sám nechce a nevěří jim. Proto se tomu radění snažím vyvarovat. Když totiž někomu poradíte co dělat, hodně lidí na truc udělá přesný opak. Protože málokdo má rád, když mu říkáte co dělat a jak to dělat. Ani dítě.

Díky mému životu a rozvoji k inspiraci

Vše co jsem vytvořila bylo na základě mé odvahy něco změnit a mého osobního růstu. Touhou po tom bylo uzdravit se, nabýt znovu sebevědomí, nezávislost a svobodu. Hledat nové směry a možnosti, abych se cítila dobře ve své vlastní kůži. 

Tvořím vědomě na základě mých prožitků, odžitých těžkých chvil, přijmutí svého já, svého stresu, svého strachu. Můj příběh z vězení, který mě na tuto cestu navedl, si můžete přečíst v mé knize Vězení jako dar.

Nejvíce mě baví poznávání svého podvědomí a následná transformace. Zázračné obrazy, vizualizace, které mě díky vězení přicházely a doslova mě zachránily život zpracovávám přímo do léčebných meditací.

Tyto řízené meditace mně samotné pomáhají při čemkoliv. Díky nim jsem si vždy našla jádro problému a následně jak jej změnit, vyřešit.

Já jsem pro vás vytvořila hlubokou řízenou transformační meditaci Poznej svůj strach.

Mojí Rebelskou meditací zdarma můžete změnit svoje nastavení mysli, více poznat sami sebe a uklidnit neposedné myšlenky. Pro děti jsem vytvořila také kouzelnou meditaci zdarma na posílení sebelásky. 

 

Děkuji, že jste dočetli až sem a že vám mohu být inspirací.

Růžena

Odebírej moje videa

🔻🔻🔻🙏🔻🔻🔻