Máš přání? Zhmotni si jej…

Každý z nás má nějaké přání, nějaký sen, ale…… stále v nedohlednu? Podělím se s vámi o moje zkušenosti, jak si správně přát. Četla jsem nepřeberné množství knih – Přejte si jednoduše, ale úspěšně; Jak si správně přát; Zákon přitažlivosti. Viděla filmy jako Tajemství, Miluj svůj život, Co my jen víme, a teď vám shrnu to nepodstatnější, co mně funguje ze všeho nejvíce a v čem je to kouzlo, aby se nám naše přání plnily.

Nejdůležitěšjší ze všeho je víra. Ne pouze doufat, že se něco stane, možná stane a možná taky ne. To je velký rozdíl. Tak zní motto mé knihy: Věř v dobrý konec, ale nedoufej, že nějaký bude. 

Samotná víra, ale nestačí, pokud budu celý den ležet doma a jen věřit, zaručeně se mi mé přání, sny nesplní, tedy pokud to není přání, aby mi někdo přinesl do postele kafe.

Jak funguje zákon přitažlivosti

Zákon přitažlivosti je daleko vyšší než zákon gravitace, protože zahrnuje celou naši galaxii. A my jsme souhlasili s tím, že naše myšlenky se budou navenek zrcadlit. Takže zákon přitažlivosti je v podstatě zákon zrcadlení. Zákon zrcadlení totiž nezná slovo NE. Nemůžete si stoupnut před zrcadlo a říct já tady nejsem a vidět sama sebe v zrcadle. Cokoliv na co myslíte se v zrcadle ukáže.

Cokoliv na co myslíte, existuje.
Když myslíme na: nechci stres a strach, tím se zaměřujeme na stres a na strach a to se v naší realitě zrcadlí.

Můžeme to samozřejmě využít ve svůj prospěch, protože na to na co se zaměřujeme a myslíme, se stává součástí naší reality. Takže si můžeme přitáhnout cokoliv, co chceme, na co myslíme a čemu věříme. Můžeme si přitáhnout i věci pro nás “nemožné”, to se ale musíme dostat za hranici naší reality a skutečně věřit, že toho můžeme docílit. Například létání.

To je problém většiny z nás, a proto se naše přání neplní. Máme zafixováno v hlavě kým jsme, odkud jsme přišli, proč jsme tady a čeho jsme schopni a na druhé straně nám někdo říká, že to takto není. Tudíž nevíme čemu máme věřit, co je pravda a co není. Například narodí se holčička, která by chtěla umět létat a věří, že by to dokázala. Rodiče jí řeknou, že lidé nelétají, že to není možné, tudíž se taková holčička nemůže dostat za tyto hranice a nikdy létat nebude.

Věda nedokáže vysvětlit spoustu věcí, co se děje ve vesmíru, a na naší Zemi. Například v Číně dokáží léčit nádory pouhým pocitem, 5 leté dítě ohne ocelovou tyč, existují lidé, kteří dokáží levitovat. Není to nic nového, tyto věci se běžně dějí. Tyto lidé si vycvičili mysl dostat se za hranici reality, umějí zvýšit svoji frekvenci a otevřou svoji mysl, že nižší zákony pod zákonem přitažlivosti už neplatí. A zákon přitažlivosti přepisuje všechny nižší zákony pod ním.

Uvedu další příklad pro lepší pochopení. Například muž, který je schopný vytvořit projekt, ale vždy po chvíle to nějak nedopadne. Usilovně se snaží celých 15 let dosáhnout svého snu a stále se mu to nedaří. Jednou je dole,  jednou nahoře. Jednou měl peníze, ale pak o ně přišel. Zamyslela jsem se a poznávála jsem se v tom, proč se někdo snaží tolik a nevrací se mu to a proč se někdo skoro nesnaží a daří se mu lépe? Protože pouhé chtění, úsilí a touha nestačí. Tento člověk neví, že podvědomě věří myšlence, že bez peněz není schopný uskutečnit svého snu a tak se děje. Vše je v naší hlavě a dobrá zpráva je, že to jde změnit.

A přesně takto to funguje s našimi sny a přáními.

Takže z našich myšlenek se stávají věci. V to, co věříme, se uskuteční a v to, co nevěříme, se nikdy nestane a naopak se bude více zrcadlit v naší realitě. Když nevěřím, že zrovna já bych mohla být bohatá, tak se soustředím stále více na chudobu místo hojnosti, která se promítá do mého života. Kontrolujte si své myšlenky, když už teď si říkáte, to je blbost, to nefunguje, no tak to se vám promítá do života. A nefunguje vám to a přání se neplní.

Musíme být stoprocentně přesvědčení a věřit, že naše přání se splní.
Ovšem co bych chtěla zmínit a co nám také brání uskutečnění našich snů je vyvolání přemíry a nadbytečnosti našeho přání, které vyústí až v nadměrnou důležitost a závislost. Tímto způsobem však ničeho nedosáhneme, protože akorát vyvoláváme odpor. Tzn. nelpět na tom, co nemáme.

Začněte si plnit malé denní cíle. I za malý úspěch buďte vděční a radostní, slavte. Zůstanete tak v dobré náladě a tu vysíláte do prostoru. A tato vibrace plodí další úspěch a tak to pokračuje.

Jak si tedy správně přát:

 • věřte celým srdcem i tělem, že se naše přání uskuteční
 • kontrolujte své myšlenky – na co myslíte, se promítá do vaší reality
 • nevyvinout nadbytečný potenciál a přemíru našeho přání
 • nelpět na tom, co nemáme
 • úspěch přitahuje další úspěch

Rituál splněných přání

Připravila jsem pro vás ještě malý rituál pro podporu plnění vašeho přání. Je velice účinný, mám s ním samé dobré zkušenosti a ohlasy.

Na rituál přání budete potřebovat:

 • jedlý papír  ( koupíte například tady >>> )
 • jedlý fix (k sehnání na stejné stránce jako papír )
 • sklenici vody
 • karafa vody

Co vše psát na papír – vaše přání – 10 nejdůležitějších životních oblastí a ke každé minimálně jednu větu:

 • láska – např. měla jsem krásný dlouhotrvající vztah s partnerem, který mi byl oporou a velmi mě miloval až do mé smrti.
 • vztahy – k dětem, k rodičům, přátelům, k lidem všeobecně, ke zvířatům – např. moje vztahy s ostatními lidmi byly velmi pozitivní, opětované, přátelské a nekonfliktní.
 • život – obecně – např. prožila jsem krásný život v radosti a hojnosti, který mě naplňoval a všechny překážky jsem překonala s lehkostí a nadhledem.
 • zdraví – např. celý život jsem byla velmi vitální, štíhlá, zpevněná a plně zdravá bez závažných onemocnění a bez zákroků
 • vzhled – krása – např. celý život jsem byla velmi atraktivní, měla krásné vlasy, zuby i pleť. Byla jsem žádaná a sexy, bez vrásek, bez celulitidy, bez stařeckých pih a byla jsem se sebou velmi spokojená, zkrátka kočka celý život pro sebe i pro ostatní.
 • práce – např. moje práce byla zároveň i mou velkou zábavou a posláním. Dělala jsem jen to, co mě bavilo, jezdila a přednášela ve vyprodaných halách, pomáhala u toho mnoha lidem a měla za to velkou finanční odměnu, která byla převážně mým pasivním příjmem z online prodejů. Byla jsem velmi úspěšná a oblíbená pro duchovní rozvoj a mé vytvořené originální meditace.
 • já – v čem se chcete zlepšit, zdokonalit, naučit – např. Uměla jsem krásně mluvit na veřejnosti s dobrou výslovností a bez zbytečných slov. Docílila jsem stavu úplné sebelásky a sebehodnoty (nevadilo mi nic na druhých a tolerovala vše bez strachu a obav) a promítlo se to pozitivně v mých vztazích a životě. Překonávalo jsem vše s nadhledem, klidem a vyrovnaností.
 • materiální stránka – finanční nebo hmotné věci – např. Měla jsem krásný dům s bazeném a zahadou a fajn sousedy. Financí jsem měla dostatek po celý život pro sebe i svoji rodinu. Byla jsem zabezpečená na mnoho let dopředu. Firma mi velice dobře prosperovala, každým rokem víc.
 • zábava – zájmy, koníčky, cestování – např. Procestovala jsem celý život s rodinou do úžasných destinací. Zažila jsem spousty zábavy s přáteli naladěnými na stejnou vlnu. Práce mi byla koníčkem a vytvořila jsem plno knih a výrobků.
 • krátkodobý a dlouhodobý sen – pokud se neobjevily v předchozích oblastí, zde můžete dopsat ještě další vaše nejdůležitejší sny. Např. krátkodobý sen – ve velmi krátkém čase jsem se stala úspěšnou, inspirující a vyhledávanou podnikatelkou. Vytvořila jsem úspěšné onliny kurzy.

Psát a použít:

 • psát obecně
 • nekonkretizovat – nepíšeme jména osob, data, lokace
 • věty v minulém čase
 • slova jako jsou láska, cesta, radost, odvaha, rozhodnutí, úspěch, poslání

Vyvarovat se:

 • větám v budoucím a přítomném čase
 • slovům jako je – sen, představa, budoucnost, doufám a chci
 • záporům

Po napsání přání na jedlý papír si svá přání znovu přečtěte. Zavřete si oči, nadechněte se a vydechněte, zklidněte se, nemyslete na nic rozrušujícího, nechte věechny myšlenky volně odejít. Zopakujte si všechny vaše přání jedno pro druhém ve své mysli, nezapomeňte v minulém čase. Zkuste tyto přání procítit i s emocemi, které přicházejí. Prociťte tyto přání jako již prožité. Vnímejte pocity i na těle a ponořte se do svých přání se všemi detaily. Že vaše sny se již staly realitou.

Po tomto prožitku můžete otevřít oči a řekněte si nahlas: rozhodl/a jsem se, že moje přání se právě teď stávají realitou. Vím a věřím, že vše je možné, jsem tomu otevřen/a. A sníte celý popsaný papír.

Po snězení je důležité nalít si vodu z karafy do sklenice, vlastní rukou.

Vodu si vizualizujte jako vaši energii, která vám chyběla ke splnění vašich přání. Vodu vypijte až do dna. Symbolizuje zalití vašeho přání k vykvetnutí/splnění. Řekněte si: moje přání se mi splnily ve velmi krátkém čase a jsem za ně vděčná/ý.

Rituál můžete opakovat a postupně vyřazovat splněná přání a případně přidávat nová – samostatně.

A já vám přeji vaše přání již splněna.

Růžena Nekudová

Na základě svého příběhu, kdy skončila nespravedlivě ve vězení a padla na úplné dno, inspiruje lidi, jak zvládat těžké životní zkoušky, jak se z nejčernější temnoty dostat až na výslunní. Provází je zázračnou hladinou alfa neboli stavem uvolnění, směřuje je k jádru jejich trápení a následně k pozitivní změně. Je velká propagátorka meditací, které také vytváří, protože jí doslova zachránily život.

Růžena je autorkou knihy Vězení jako dar a převratné metody Zrcadlo času, které pomáhá plnit své sny již tisícům lidí.

Více o Růženě najdete ZDE
Komentáře