Jak si zvýšit vibraci radosti

Pozitivní vibrace jsou několikanásobně silnější než vibrace negativní.

Po úspěšném videu na fanpage Jak si zvýšit vibraci radosti jsem se rozhodla napsat tento článek s více tipy.

Co vyzařujeme, to přitahujeme.

My lidé vyzařujeme do prostoru energetickou vibraci, velmi jemnou hertzovou frekvenci a svou osobní vibraci. Jakou energetickou vibraci zrovna máme, takovou i vyzařujeme a posíláme do prostoru a tu stejnou pak přitahujeme zpět. Jsme všichni vibrační bytosti a neustále vysíláme signály, a to platí i v případě, že nevíme, jaké signály vysíláme.

Když máme špatnou, smutnou náladu, tak tuto negativní energii vyzařujeme i do okolí a pak se na nás často lepí hlavně smůla. Určitě jste slyšeli nebo zažili den blbec. Ten den vstanete levou nohou se špatnou náladou a celý den nejde nic podle představ a vše je špatně. Tak to je přesně ono.

Naopak, když máme radost, většinou v momentě, když se nám něco podaří, tak vysíláme pozitivní energii. A najednou nám jde všechno snáz a ještě lépe. Máme pocit, jako bychom byli vítězové, že vše dokážeme. Tuto energii je často těžké si udržet, protože negativní mysl nám nedá pokoj.

Jak smýšlíme a jak se cítíme, takové máme a vysíláme vibrace.

Naše energetické vibrace jsou určeny myšlenkami, pocity a emocemi, kterými zrovna oplýváme. Každá myšlenka, emoce nebo pocit má vibraci, kterou lze měřit. S každou emocí se mění naše frekvecne a to velmi rychle.

Zvyšováním vibrací jsme schopni fungovat na vyšší frekvenci a tím zvyšovat naši kvalitu života. Čím vyšší jsou naše vibrace, tím více žijeme vědomě, více se sladíme s naším pravým já, zdá se, že život je snazší a my máme vyšší odolnost vůči stresu, negaci a nemocem.

Důvod, proč chceme tyto vyšší vibrace vyvolat, je abychom se spojili s naší silou záměru toho, co chceme a následně toho dosáhli. Abychom se cítili lépe, měli častěji příjemnější pocity a tím pádem přitahovali do svých životů více pozitivnějších věcí, situací a také lidí.

Na obrázku vidíte, jakou frekvenci mají naše pocity a jaké vibrace tedy vysíláme do okolí.

Jak si zvýšit vibraci radosti

Sepsala jsem pár tipů z vlastní zkušenosti, jak nepadat do takových těch častých pocitů, že je vše špatně, do pocitů věčné nespokojenosti a stěžování si nebo do pocitů, že něco nejde podle nás. Protože všemi těmito pocity snižujeme naši vibraci. 

A co se děje, když jsme v nepříjemném pocitu, vysíláme jiné vibrace než jsou naše sny, cíle, přání a proto jich nemůžeme dosáhnout a náš život se neubírá směrem, kterým bychom si přáli.

Radost neboli správná požadovaná vibrace je v podstatě najití způsobu, jak být šťastný tady a teď, ať se děje cokoliv.

Odprosti se od očekávání

Naše očekávání nás většinou udržují ve špatných pocitech, v pocitech mohlo by to být lepší, nebylo to nic moc. Protože většinou očekáváme to nejlepší co může být. Takže často se naše představa velmi liší od reality a to nás vrací zpátky do nízké vibrace.

Nemít očekávání a přijímat věci takové jaké jsou a nechávat se jimi překvapovat je cesta k naší vyšší vibraci a k radosti.

Hledej ve všem to dobré

Máme tendence vše shazovat, kritizovat a vidět prvně to, co se nám nelíbí. To nás stále vrací do nízké vibrace a přitahujeme přesně to, co se nám nelíbí.

Zkuste to otočit. Zaměřte se na to dobré, na každém člověkovi si všimněte těch pěkných věcí. Zkuste vidět to hezké, protože hezké přitahuje zase jen hezké a dobro přitahuje jenom dobré.

Raduj se z maličkostí

Zaměřte se na radost z jakékoliv nové věci, zprávy či události. Každou “malou” radostnou věc oslavte a prociťte ji. Snažte se ji nepřecházet jako by to byla samozřejmost. Tím posilujete další a další příjemné věci v životě.

Buď vděčný za to co máš

Není to klišé a velmi to funguje. Když chceme něco, co nemáme, tak se zaměřujeme na to, že to nemáme a tím se udržujeme v nedostatku. Vysíláme tak nízké vibrace, které se míjí s naším přáním a cílem a tím jej nedosahujeme. V takové vibraci k nám nemůže nic nového přijít. Samozřejmě nic to nemění na tom mít velké cíle.

Když naopak projevíme vděčnost a všimáme si věcí, kterých máme, teprve potom k nám mohou přijít další. Když jsme spokojení a rádi za to, co máme, tak vysíláme ty správné vibrace do prostoru.

Jdi na slunce, do přírody a udržuj se v pohybu

Pobyt venku na slunci zvyšuje naše vibrace téměř okamžitě a v člověkovi vyvolává větší pocity radosti. Vitamín D je důležitý pro naši aktivní mysl a pro radost našeho těla. Na sluníčku se více usmíváme a pokud nesvítí, i tak je pobyt venku v přírodě prospěšnější k udržení radosti a vyšších vibrací.

Fyzické cvičení vám přináší novou energii, udržuje vás v klidu a pomáhá uklidnit vaši mysl.

Stačí najít způsob, jak se pohybovat každý den aspoň minimálně. Například já cvičím i v našem miniaturním bytě denně. Mohou to být denní procházky, místo výtahu jít po schodech, protahování, chůze, tanec, zahrádkaření, kolo, tanec, atd..

Pokud jste vyčerpaní nebo unavení, můžete být v pokušení sedět na gauči a dívat se na televizi, ale to vás pouze vyčerpává a televize vás udržuje v nízké vibraci. Pokud jde o energii, pokud ji nepoužíváte, ztratíte ji!

Když se budete pohybovat, vaše energie a vibrace se zvednou. Když naleznete aktivitu, kterou budete milovat a vracet se k ní pravidelně, vaše vibrace se budou neustále zvyšovat.

Tip – sundejte si ponožky a boty a jděte bosky na trávu. Jedná se o skvělý způsob, jak “uzemnit” svou fyzickou energii a zvýšit celkovou vibraci. Chvíli se zaměřte na pocit vlastní energie spojující se s energií země, na které stojíte. Toto cvičení působí úžasně, takto zvyšujete vaše vibrace a ještě lépe v kombinaci s vyhříváním na slunci.

Udělej dobrý skutek

Dejte někomu peníze, kdo má měné štěstí než vy. Darujte někomu nějakou věc, kterou třeba už nepotřebujete. Pošlete někomu nějaký dárek jen tak. Dejte staré oblečení na charitu. Pomožte nějakému člověku na ulici. 

Tohle vše jsou způsoby, které posílí u vás vaší vlastní pocity radosti. Tyto skutky z laskavosti vašeho srdce vám zvyšují vibrace, pouze v případě, že nic neočekáváte naoplátku nazpět.

Žij v přítomnosti, načerpej inspiraci u dětí

Radujte se a hrajte si jako malé děti. Všiměte si, že když se dítěti něco stane, zabrečí si a za pár minut se zase dokáže smát.  Děti se nestarají o to, co se dělo před chvíli a vrtají se v problému, jdou dál a užívají si přítomnost. Každou chvilku si užívají naplno a to my dospělí často postrádáme.

Také je dobré dítě obejmout. Většina dětí i zvířat přirozeně vyzařují vysokou vibraci a objetím se předává.

Medituj, vizualizuj

Ticho, klid v mysli, dýchání, a prostě jen tak být. Dokonce i když je to jen 10 minut, meditace je skvělý způsob, jak přinést větší světlo do vašeho života.

Tip na krátkou meditace ve sprše představ si, že ze sebe smýváš pryč své nízké vibrace a vnímej je, jak odtékají společně s vodou z tvého těla a mysli.

Samotná voda má vyšší vibrace a má úžasnou schopnost zvedat naše vibrace. Jednoduše v blízkosti vody vzroste naše vibrace. Ponořit naše tělo nebo ruce do vody je snadný a účinný způsob, jak si zvýšit vaše vibrace i třeba při umývání nádobí.

Tip na vizualizaci – Představte si nějaký nádherný zážitek z minulosti. Naplňte svoji paměť radostí a chvíli tak zůstaňte než se vaše mysl promění a tím přijdou i pěkné pocity.

Vaše vibrace reagují stejně, ať už zažíváte něco v přítomném okamžiku, nebo zda si to pouze představujete.

Vibraci radosti docílíte i tak, že jste šťastní dříve než dosáhnete nějakého vašeho cíle. Potřebujete se dostat do vibrace dosažení vaší touhy. Je to pocit a prožívání radosti, když dosáhnete vysněného. Je to velmi efektivní způsob a potom dosahujete vašich cílů mnohem rychleji. Vesmír nemusí slyšet vaše slova, vesmír slyší vaše vibrace.

Já osobně sleduji vlastní intuici a cíl a věřím, že se stane a že jej dosáhnu ještě dřív než něco proto udělám. Věřím v sílu vesmíru, že mi pomůže, abych toho dosáhla, i když nevím, jak to kolikrát udělat.

Pusť si hudbu nebo komedii, usmívej se

Dnes je plno vysokovibračních melodií dostupných na youtube.

Já vám zde přikládám vlastní melodii zvonečků koshi, kterou používám do meditací. Pusť si 3 minutovou melodii na zvýšení vibrací.

 

Filmy, které vás rozesmějí, jsou dobrým způsobem, jak se vrátit do skvělé nálady, i přesto že nemáte náladu na nic.

Tip na krátkou vizualizaci – když máte špatnou náladu, představte si něco, co vám ihned rozzáří úsměv na tváři. Stačí jedna věc nebo situace, polibek od partnera, když si hrajete s dětmi, zmrzlina, pěkné počasí, moře atd.. nebo vědomě se zkuste usmát, i když se vám nechce. Účelně dejte svá ústa do nejrealističtějšího úsměvu, který můžete. Už toto samotné cvičení vás dostane do jiné lepší vibrace.

Zaměř se na to, co ti dělá dobře i to se týká informací

Všechno je energie, včetně informací, a některé z nich vibrují s mnohem vyšší nebo nižší frekvencí než ostatní. Buďte si vědomi informací, které přijímáte a kterými se obklopujete.

Věnujte pozornost také vibracím materiálu, který čtete, posloucháte a sledujete, a všimněte si, jak se během a po vašem zážitku cítíte.

Informace ovlivňují vaše vibrace a většina denních informací je negativních, takže je třeba to vyvážit pozitivními, inspirujícími myšlenkami a povznášejícím materiálem.

Stejně tak vaše oblečení, noste to, co je vám příjemné a pohodlné.

Scházej se se stejně naladěnými lidmi na stejné či podobné energetické vibraci

Proto se chopte příležitosti, kde tuto radostnou vibraci můžete načerpat. Přijďte na živé energetické ladění, kde se dozvíte spoustu metod, jak pracovat se svojí myslí, jak se udržovat vědomě ve vyšších vibracích a plnit si svá přání během krátké doby.

Růžena Nekudová

Na základě svého příběhu, kdy skončila nespravedlivě ve vězení a padla na úplné dno, inspiruje lidi, jak zvládat těžké životní zkoušky, jak se z nejčernější temnoty dostat až na výslunní. Provází je zázračnou hladinou alfa neboli stavem uvolnění, směřuje je k jádru jejich trápení a následně k pozitivní změně. Je velká propagátorka meditací, které také vytváří, protože jí doslova zachránily život.

Růžena je autorkou knihy Vězení jako dar a převratné metody Zrcadlo času, které pomáhá plnit své sny již tisícům lidí.

Více o Růženě najdete ZDE
Komentáře