Vítám tě a mám velkou radost, že jsi tady.

Děkuji ti za to, že jsi součástí.

Mám radost i z toho, že máš zájem o tuto převratnou metodu,

protože teď to bude teprve velká jízda tvým životem!

Sama vím, jak je tato metoda účinná a co dokáže.

Umí rychle realizovat a zhmotňovat vaše sny, touhy, přání a měnit vaši budoucnoct. Vidím velké rozdíly lidí, kteří se naučili s touto metodou pracovat a kteří ji zatím ještě neznají. 

Dokáží opravdu zázraky, kterým možná je v této chvíli těžké věřit. Léčí si nemoce, plní si sny, jsou více sami sebou a daří se jim mnohem lépe než před praktikováním této metody. Je to již několik stovek z vás, kteří tuto metodu otestovali a moc si ji pochvalují. 

Díky této metodě získali již svoji novou vibraci, která jim umožňuje žít v proudu, kde se nemůže nic pokazit. A pokud se přeci jen vychýlí, tak je to pouhý okamžik zaváhání, a je to takto v pořádku.

Vidí život jinýma očima. Veškerá negace ustupuje, i přes různé životní zkoušky. Těžkosti vnímají s větším nadhledem a lehkostí. Více naslouchají a vnímají jinému pojetí času a prostoru. 

Je toho tolik, že jsem nadšená, že zrovna já jsem vám mohla tuto metodu zprostředkovat. 

Ve svém traumatu jsem objevila dar a otevřela se mi brána k novému poznání a novému vědění, které ke mně přišlo a stále přichází. 

Prožíváme-li totiž něco velmi intenzivně, nemusí se vždy jednat o traumatický zážitek nebo stresovou negativní situaci. Ale klidně i něco velmi pozitivního nebo silného jako je například sex. Mysl pak s těmito silnými emocemi pracuje. Potom dokáže ovlivnit hmotu způsobem, který přesahuje čas a prostor daného okamžiku.

Například najdeme dávno ztracenou věc právě v tu nejpotřebnější chvíli nebo potkáme někoho, kdo je schopen nám v těžké chvíli pomoci, i když jsme zcela sami. Ve snu se nám může zjevit bytost, která nám předá informace, jaké právě potřebujeme znát atd. Mně osobně se stalo, že se mi ozval neznámý muž, který mně dal kontakt na osobu, kterou jsem zrovna potřebovala najít.

Avšak nikoliv náhodou. Nic není náhoda. Stejně tak dochází k zvláštním psychickým vhledům, jako se to stalo a stává právě mně.

Dobrá zpráva je, že když se tomuto vědomí otevřeme, může to zažívat každý z nás. Následně tyto skutečnosti mají pozitivní dopad na naše žití. 

Je to úžasný pocit a já věřím, že už za chvíli si to sami vyzkoušíte!

Když meditaci Zrcadlo času budete používat každý den, uvidíte velmi rychle pozitivní výsledky.

VĚŘTE SPOLEČNĚ SE MNOU.

Ještě vám prozradím, že praxí  (opakováním meditace - vytrénujete mysl, tak jako v posilovně svaly) se naučíte takovou rychlou zktratku k tomu, abyste dokázali vstoupit do zrcadla a viděli svoji minulost již uskutečněnou během okamžiku a nemuseli využívat celé hluboké meditace. Ale nepředbíhejme, to bude až další fáze. (vizualizační cvičení)

Symbol zrcadla bude pro vás takové znamení. Můžete si dokonce svoje nové zrcadlo pořídit speciálně pro trénování. Tato dovednost vás přivede k tomu, že nebudete tak silně vnímat vaši minulost a utápět se v ní a nebo stále snít o budoucnosti, která se nikdy nenaplní. Budete umět spojit časy v jeden a tento čas naplno využít.

Tentokát vám může vaše minulost a zatím nenaplněná budoucnost dobře posloužit. Pojďte prožít cokoliv. Cokoliv, co si představíte a zároveň tomu uvěříte, to je možné zrealizovat.

Mohla bych vám o této metodě dlouho psát a mluvit, žije ve mně, usínám s ní a chci vám ji už honem předat, ať ji také poznáte a okouzlí vás jako mě.

Dostali jste teď do rukou mocnou zbraň, která je jako jediná naprosto bezpečná, neškodná a naopak vám pomáhá  a prospívá vašemu životu.

"Wow, smekám před touto metodou, není nic účinnějšího než si projektovat, co jsem už zažila, i když jsem to nezažila. Promítá se mi to v životě velmi rychle. Tisíckrát děkuji."
Martina S.

Moje proč

Cítím důležitost ještě v krátkosti říct, proč vůbec chci tuto metodu předávat a jak jsem se ji naučila já sama.

Poprvé jsem se o ní dozvěděla na večeři od mého kamaráda, kterého asi možná znáte, herce a improvizátora Jaroslava Duška. Vykládali jsme si o tom, jak funguje naše mysl a také o indiánech, jak žijí, co zažil a co se od nich dozvěděl, když s nimi trávil čas. V tom začal mluvit o tom, jak si svoji myslí a pocity zkouší léčit své nemoci a jak k tomu přistupuje, právě podle indiánů. Více o tom mluvím v druhém videu. Pak zmínil i to, že to v té době momentálně praktikoval a léčil si takto svůj zub, který ho zrovna bolel.

Mě to okamžitě nadchlo, umět kompletně změnit svoji situaci pomocí mysli během velmi krátkého času, to nejen, co se týče nemocí.

Začala jsem se o tuto konkrétní metodu více zajímat do hloubky a sama jsem ji začala trénovat a praktikovat a měla výsledky velmi brzy. 

Pak jsem s ní měla velmi silnou osobní zkušenost a napsala jsem o ní i v mé knize Vězení jako dar.

Řekla jsem si, že je na čase ji předávat dál tak, aby toto poznání, které jsem se dozvěděla já, bylo prospěšné, co nejvíce lidem. Tak, aby byli také takto otevření síle naší mysli, pocitům a emocím, budou je umět využívat a celkově jim bude mysl měnit životy, tak jako těm, kteří už ji znají.

Tolik úvodem.

Jen ještě malá navigace v tomto programu. Vše najdete nahoře v hlavičce v menu.

Nyní už se můžete ponořit do meditací, které najdete ZDE >>>