BONUS

Technika Proud Vody

 

V této technice se spojíš se zdrojovou energií. Zdrojová energie není samotný zdroj, ze kterého získáváš povznášející pocit, ale je to všudypřítomná energie kolem nás. A skvěle se to doplňuje právě se samotných napojením na Zdroj.

Zdrojová energie je velmi vysoká vibrační energie a frekvence. Zdrojová energie, proudí odspodu ze země,prochází tebou a vede až nahoru do prostoru nad tvou hlavou, a dál do nebe, do vesmíru a zase proudí zpět dolů přes tebe až do země. Je stále přítomná - nejde ji kumulovat, ale stále je tu a ty se jednoduše takto na ní v této technice napojíš. V této technice využíváš také zpomalení dechu. 5 dechů za minutu, takto docílíš stavu flow a navrácení energie, dech je stále plný a hluboký ale pouze zpomalený.

Tato technika slouží také k uzemnění - tato praxe stabilizuje a obnovuje bioelektrické systémy těla, které jsou zodpovědné za to, že nás udržují naživu a zdraví.

Tuto techniku doporučuji praktikovat nejlépe každý den, po dobu až tří měsíců v kuse. Je možné ji provádět i v bdělém stavu, kdykoliv si vzpomenete anebo cítíte potřebu, klidně i pár minut.