Vítám tě tady, u ZDROJE.

Mám velkou radost, že jsi tady.

Děkuji ti za to, že jsi součástí, a poděkuj i sobě za toto tvé rozhodnutí.

Teď uvidíš jaké to je, když využiješ plně svůj potenciál, vrátíš se ke své podstatě a začneš praktikovat princip zevnitř ven.

Je to to nejlepší a nejsilnější co znám.

 

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přepis videa:

Ahoj Vítám tě tady v programu Zdrojovka.

Jsem ráda za důvěru a jsem si jistá, že tento program a tuto techniku si zamiluješ jako já. Od té doby co jsem dokázala toto téma uchopit v této formě, tak se na Zdrojovku napojuji fakt hodně často a je to fakt jízda. 

V tomto videu ti vysvětlím základní informace, jak to celé funguje. 

Dneska opravdu není jednoduchá doba, žijeme ve stresu skoro každý den. Sami si teď vyhodnoťte jak to máte, jak se cítíte, prostě podívejte se na váš celkový pocit z vašeho života.

Myslím, že i když se máte dobře, tak i přesto ta doba nese stále nějaké těžkosti. A my nevíme co může přijít a pak když to přijde, nás to může překvapit, že třeba tu situaci budeme špatně snášet, budeme se cítit zle, budeme mít strach, nebudeme si třeba vědět rady, budeme pod tíhou všech svých problémů. (vyhořelí, unavení, vyčerpaní, nejistí, bez inspirace, chuti jít dál nebo možna spís nevědění, jak jít dál).

A věřím, že takové pocity již znáte, že už jste je někdy měli. 

Všechny tyto špatné pocity se dějí především tím, že my takto smýšlíme. Naše myšlení je klíčové k tomu, že se cítíme špatně. Ale teď to není úplně o myšlení, ale o tom, že se dostaneme ještě nad myšlení, ke zdroji, který to vše přesahuje.

A přesně tady přichází Zdrojovka.

Pomoc při jakékoliv situaci, při jakémkoliv problému.

To klíčové, co Zdrojovka umí je vrátit se k sobě, oprostit se od vnějších problémů, od vnějších věcí, které nás ovlivňují, od svých pocitů a myšlenek a být nad nimi, být si vědomi svého bytí. Najít ten zdroj v sobě, zdroj víry, síly, inspirace a chuti jít dál a změnit svoji energii okamžitě.

Každý tento zdroj máme v sobě, je jen důležité si jej uvědomit , napojit se na něj a využít ke svému prospěchu. A já vám řeknu jak. My potřebujeme najít u sebe to, v co věříme, co je náš pohon, co nám dělá dobře.

Jednoduše si na tuto otázku odpovězte právě teď, v co věříte?

Můžete věřit v boha, že vás spasí, můžete věřit v někoho druhého, že vám pomůže, můžete věřit v sami sebe, že to vše zvládnete. Je to ve finále úplně jedno, důležité je najít tu víru, někde tam určitě je.

Pokud nevěříte v nic, nic vás nenapadá, i tak se s tím dá pracovat...

Něco najděte, najděte jednu jedinou věc, kdy jste se cítili jako na koni, v co jste tenkrát věřili?

Můžete si dopomoct těmito otázkami: 

Co vám dělá dobře? Jaké je vaše proč jít dál v životě, co vás žene?

 

Vysvětlím to ještě na svým příkladu:

Já se cítila velmi špatně, že málo spím, mám málo času na práci, nemám čas na své potřeby atd.. prostě v jednom kole, od rána do večera se spánkem 4 a pul hodiny denně, do toho práce, rodina, domácnost, prostě jsem se blížila vyhoření a zkolabování, protože mě bolelo i celé tělo pod tou tíhou malého a z neustálého nočního kojení. Jak kdybych měla za deset let umřít. Fakt!

Pak jsem si řekla, že to takto dál nejde a nevěděla co dál, hledala jsem nějaké vedení. To byl ten impuls. Cítím se tak špatně, že hledám něco co mě řekněme zachrání :) Ale já nevěděla co to bude.

Vnější situace mě šíleně ovlivňovaly, vysílala jsem každý týden meditace bez odezvy, práce se tak nějak sama zastavovala, jak jsem jí nedávala pozornost a já o to víc byla frustrovaná.

Tady je jasně vidět, jak jsem byla závislá a ovlivňována vnějšími situacemi a jak mě to deprimovalo.

Už to bylo neúnosné a v tom se mi jeden známý zeptal, v co věříš? A to bylo ono, já věřím v sama sebe, vím že vše dobře dopadne, už jsem byla v horších situacích a vždy jsem to zvládla. Prostě jsem bojovnice a vím, že to dopadne dobře, mám v sobě tuto víru. A to je ono, to je můj zdroj, který mě sytí. 

Když jsem si to uvědomila, jenom uvědomila najednou se mi zvedla moje energie a já si říkala jak je to možné v takovým mým stavu, kdy je všechno špatně. 

Věděla jsem, že moje pocity a myšlení něco převyšuje, moje energie ze zdroje, byla jsem v tom vědomém bytí a jenom v tom pocitu, že jsem ráda na světě. Už jen takové malé vrácení se k sobě, mně stačilo k tomu, že jsem byla energeticky někde jinde.

Najednou ty moje problémy byly fakt bezvýznamné, protože ta víra, nebo spíš dosycení bylo silnější. Všechny problémy jsou jen dočasné. Vlila se mi do krev nová síla a já měla chuť tvořit i za cenu, že to nikdo nebude sledovat nebo že o to nikdo nebude mít zájem. 

Cítila jsem se o dost lépe, i co se týče mého zdravotního stavu, pocítila jsem obrovskou úlevu, protože ta víra byla silnější.

Byla jsem nad mými myšlenkami, už tam nebylo to, že mě vše bolí, že mám málo peněz, že chci být někde v teple… ano to byly jen moje myšlenky, které mě drtily. Stále to tam je, mám své sny, že chci cestovat atd… ale moje víra v to, že to zvládnu a že je vše v pořádku a já se mám ve finále dobře, mě sytí jít dál a já vím, že tohle mě převyšuje.

A to je přesně ono, naše myšlenky jsou často úniky od reality, myslíme si, že ten vnější svět je to, co nám přináší to štěstí a spokojenost, že nás to sytí. Ano sytí, ale jen dočasně, jedeme na dovolenou je to krásné a pak bum realita a jsme zase zpátky. Vnější svět nám tu naši sílu často spíše bere.

My tlačíme na materiálno na to, že až se něco stane, tak pak to bude ono a tím se to ještě zhorší, jsem závislí na vnějším světě, pak tam není ta správná energie a dře to, stále je to o vracení se k sobě, když to umíme, tak se změní ta správná energie, jsme ve flow - nemusíme být zákonitě šíleně happy, ale jde o tu změněnou energii, kterou pak vysíláme do všeho co děláme a to se zákonitě projeví..

Je to totiž přesně naopak, sytí nás ten náš zdroj víry,  to vnitřní štěstí a spokojenost, která tam je neustále. To je to, co nás kultivuje. A z čeho můžeme čerpat, abychom se vytrhli z toho našeho kolotoče.

Jak to přenést do reality každodenního života?

Pokračovat dále s tím, co máme a v jaké jsme situaci, ale jenom díky tomu, že se dokážeme už napojit na zdroj, že si jej uvědomujeme, tak se mění naše energie a tím přistupujeme tak i k našim problémům, které pak zvládneme s nadhledem a lehkostí, protože víme, že vlastně je vše v pořádku, všechno zvládneme a ten pocit zdroje přetrvává.

Jsme spokojení jenom tím, že jsme tady, že dýcháme. To je ta změna, která je viditelná. Není to o tom, něco radikálně měnit, jen měnit svoji vnitřní energii a být nad. Protože pak dokážeme ovlivnit své myšlení i pocity.

My máme tu moc okamžitě změnit naši energii. A když tohle víme a naučíme se do tohoto stavu dostávat a pozorovat jen to, co se děje, tak se mění náš život.

My nejsme myšlenkami ani pocity, my jsme nad tím, jsme bytím. 

Tak a teď hurá na praxi…věřím, že budete nadšení…