ZDROJOVKA

Výstup z problémů do centra moci

Cítíš se vyčerpaně a dochází ti životní energie?

Unavuje tě neustálé řešení problémů?

Jsi v jednom kolotoči a nevíš, jak z něj vystoupit?

Potřebuješ novou vzpruhu a dobít se?

Co kdybych ti řekla, že existuje lék na všechny tvé problémy?

Kdybych to četla před pár lety, klepala bych si u této věty na čelo. Dlouho jsem si myslela že to není možné...ale momentálně vím, co pomáhá na všechny naše problémy...

JE TO ZDROJOVÁ ENERGIE

Oživující síla, kterou cítíš až v kostech.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Napojení se na zdroj, na vědomé bytí, být nad svými pocity a myšlenkami.

Je to to nejlepší co znám a nic silnějšího není.

Úplně každý, i ty, má zdroj, ze kterého může čerpat a kultivovat sám sebe. Zdroj tě přivede jednoduše zpět k sobě, doslova tě vyživuje, sytí energií, radostí, inspirací a tvořivou silou.

Když se naučíš napojit na tento zdroj doslova záříš, rozbuší se ti srdce, změníš okamžitě svoji vibraci....

......a potom funguje princip zevnitř ven......

v tomto stavu napojení dostáváš správné vedení. Hýříš tou správnou vibrací, kterou šíříš do prostoru, a přistupuješ tak ke svým problémům, ke všemu co se děje, úplně s jinou energií, pak můžeš dosytit, obohatit sebe i všechny kolem.

Vzniká hlubší spojení s vnitřním vedením a intuicí.

Tato technika je zdrojem a centrem moci, ukáže ti místo ve vědomí, kde se napojíš na vlastní podstatu samotné životní síly.  Tato síla protéká a spojuje všechny věci, vše, co existuje.

Díky ní budeš mít jednodušší, lepší a radostnější život s tím správným nadhledem.

 

Co ti tato technika přinese:

  • pomůže ti při jakékoliv těžké situaci, problému, dokonce i ve zdraví

  • okamžitě dočerpáš energii a novou chuť do života

  • doslova tě zvedne ze židle, přinese ti pocit nabuzení, vzrušení

  • napojíš se na zdrojové pocity síly, víry, důvěry a vnitřního klidu

  • pocítíš neutuchající inspiraci, radost a spokojenost

  • dostaneš se za své myšlení a za problém

  • nadhled-budeš vidět vše jinýma očima

  • sebedůvěru a sebehodnotu, budeš vědět, že vše zvládneš
  • uklidnění a víru, že vše je v pořádku i přes to, co se v tvém životě aktuálně děje

  • rychlejší proces manifestace

 

Někdy se cítíme opravdu špatně a dochází nám energie, ale přesto musíme dál fungovat, musíme dál zvládat denní povinnosti a potřebujeme sílu jít dál. 

Dlouhodobý stres nás sžírá zaživa....vyzobává naši energii.

Řešení každodenních problémů, strach o to, co bude..to je šíleně vyčerpávající, sama to dobře znám..

Sice se snažíme, pracujeme na sobě, rosteme, ale ono to úplně nestačí, protože stále padáme do toho stejného kolotoče.

Trošičku vyrosteme, pocítíme radost, ale najednou zase spadneme, cítíme se špatně, sami bez podpory, frustrovaní, možná bezmocně, jsme neustále v napětí a ne a ne se uklidnit nějak trvaleji.

Energie nám dochází a už nevíme jak dál, jsme ve slepé uličce.

Spokojenost a štěstí nepocházejí z mávnutí kouzelnou hůlkou nebo lusknutím prstů, nepocházejí zvenčí. Jsou to volby, které zahrnují hlubokou úroveň přijetí toho, že věci jsou přesně takové, jaké jsou. Stačí dovolit energii zdroje, aby je transformovala, zpět dovnitř odkud pramení.

 

Z kolotoče nejde jen tak lehce vystoupit, potřebuješ nové vedení, nový impuls, novou informaci, něco co tě vytrhne...

...a tento program tě nejenom vytrhne z kolotoče, ale i napojí na tvůj zdroj, o kterým možná ještě ani nevíš.

S touto technikou se naučíš, jak se přirozeně dosytit a rozeznat svůj zdroj.

Budeš mít zpět závan nadšení, chuť dál cokoliv dělat, pokračovat v životě, převážně v době, kdy máš těžké nebo stresující chvíle.

 

Ano je to opravdu tak, že spojením se zdrojem podpoříš nepřetržitý tok energie skrze tebe, dostaneš se do stavu vědomého bytí,

protože v tomto procesu je mysl uctivě odsunuta stranou.

 

Proč je zdroj energie tak důležitý?

Je zdrojem duchovní energie a tvořivosti, zdrojem životní energie. To je energie, která obnovuje, léčí tělo a emoce. Změní se tvé pocity. Je zdrojem inspirace a motivace. Tato energie je tvá SÍLA. Je to to, co tě pohání k většímu snu a k dosažení tvých cílů a k tomu mít nakonec ten nejneuvěřitelnější život.

 

Když jsme spojeni s pramenem zdroje, nemůžeme si pomoct, ale cítíme se šťastní, hraví a vděční. Uvolněním našich předpřipravených představ o tom, kdo jsme, nám může pomoci stát se jedním - zdrojem energie a života. Díky tomu se můžeme stát změnou, kterou si tak dlouho přejeme v našem životě vidět.

Velmi jednoduše se dokážeš s mým vedením naučit:

Objevit a Spojit se se Zdrojem - získat pocit život mě baví a chuť jít dál s novou inspirací
Pracovat se Zdrojovou energií a využít ji k okamžitému dočerpání
Jít do vědomého bytí za své pocity, myšlenky a získat nadhled nad problémy

Čím více se spojujeme se Zdrojem, tím více se cítíme vyrovnanější. Když jsme v souladu, život plyne bez námahy. Prožíváme méně stresu a úzkosti. Cítíme spojení s Vesmírem a můžeme důvěřovat vedení, které dostáváme. 

Můžeš se těšit na:

Video, kde ti vysvětlím , jak to celé funguje, jak a kdy praktikovat
Techniku čištění mysli - Metoda barevný kouř Mp3
Dvě Meditace 5+5 nalezení a využití zdroje pro dostání se za problémy

Celkem získáš 3 meditace v délce každá cca 5 minut.


+ Bonus Nahrávka Mp3       s technikou Proud vody

- využití zdrojové energie, která je vždy přítomná.

Tato technika krásně koresponduje s napojením na samotný Zdroj. Okamžitě dočerpáš chybějící energii. Nahrávka má délku cca 5 minut.


Tajemství je v tom, že stav relaxace, do kterého se dostaneš, jakmile se spojíš se zdrojem, produkuje vysokou chemickou reakci - neboli hormon štestí, který utváří tvůj dobrý pocit. 

Když se naučíš tuto techniku, můžeš se dostat do trvalého zazdrojovaného stavu. Tvůj pocit nadšení, inspirace a chuti do života ti může vydržet trvale. A pokud se stane, že se odpojíš, kdykoliv si techniku zopakuješ a zase se dostaneš zpět k sobě.

Tato Technika je pro mě to nejsilnější co znám. Když se s mým vedením naučíš najít svůj zdroj, pak hostit tuto energii může být stejně jednoduché jako se zhluboka  nadechnout.

 V tomto ztělesněném stavu se tvá zkušenost s časem hroutí, jsi ve stavu vědomého bytí, za myšlenkami a pocity, což ti umožňuje spojit se s představami a vjemy, které jsou často velmi hluboké, informativní, inspirující a urychlíš tím proces manifestace svých přání.

Znovu objevíš ztracenou konektivitu, kterou můžeš zahlédnout v očích divokých zvířat nebo hrajících si dětí.

Pro vás jsem ji nacenila za 790 korun  (33 EUR)

Stojí ti energizující pocit nadšení, klidu a nadhledu za pár stovek?

Pro Slovenskou cenu a objednávku v Eurech klikni zde >>>

Zdrojovce říkám zdravá čokoláda. Po meditaci jsem měla velmi podobné pocity slasti a blaženosti, vrušení a zároveň klidu, jako při snězení čokolády. Ihned se mi zlepšila nálada, byla jsem klidná, uvolněná a věděla, kam patřím a kdo doopravdy jsem. Vnímala jsem i pocit jistoty, zažila jsem něco, co nejde uchopit, a přitom vím, že vše je v pořádku a já vše zvládnu. Rozhodně velmi obohacující, jsem šťastná, že jsem tohle objevila.
Kačka P.
"Wow, smekám před touto metodou, není nic účinnějšího než se takto rychle spojit se svou vnitřní silou. Najednou jsem měla pocit, jako bych byla v jiném světě a zažívala jiný život. Je to neuvěřitelný co dokáže malé, ale vědomé přesunutí pozornosti. Tisíckrát děkuji."
Martina S.
Zdrojovka mě neskutečně překvapila. Meditace jsou skvěle nastavené a rozdělené. Krátké, stručné a jasné. Přesně tohle potřebuji. Vše je k nim krásně vysvětleno. :) Napojení na zdrojovou energii pro mě byl opravdu zážitek a od té doby, co poslouchám meditace denně (a lze si na to najít opravdu těch pár min denně a stojí rozhodně za to), cítím se mnohem více u sebe a i přes únavu a občasné nevyspání je opravdu znát velký rozdíl v energii, která vychází zevnitř. V dnešní hektické době si myslím ideální a doporučuji určitě každému, kdo má problém s usínáním, cítí se pořád unavený a bez energie. Zapojením Zdrojovky do každodenní rutiny dosáhnete opravdu krásných výsledků. Děkuji.
Hanka Otcová www.haniotcova.cz
Vyzkoušela jsem Zdrojovku a jsem nadšená. Je to dokonalé dílo. Cítím se jako kdyby mi něco píchli do žíly. Pocity euforie, nadšení, energie, ono se to slovy ani nedá moc popsat. Cítím se, jak kdybych byla dítě a stále se všemu radovala, ten pocit nabuzení přetrvává a já mám chuť neustále něco dělat, tvořit a hrát si. A to jsem se dnes cítila fakt blbě. Za chvilku jsem byla úplně jinde, je to neuvěřitelný, ale podařilo se mi to, co už dlouho ne. Moc děkuji a doporučuji se takto napojovat úplně všem. ❤️
Michaela D.
Růženko, teď jsem domeditovala a jedním slovem nádhera 😍. Meditace všechny tři jsou úžasné, ale co je nejvíc, jak jsou účinné. Jsem dlouhodobě ve stresu a fakt jsem z toho unavená. Přijde mi, že neustále řeším jen co musím udělat, každodenní starosti. Před meditací jsem byla docela skeptická, protože už jsem to tak trošku vzdávala. Ale hned po první meditaci vyčištění myšlenek jsem nemyslela na nic. Pak jsem se dostala k sobě a to je něco nádherného. Byla jsem nabitá tak moc, že najednou problémy nebyly důležité a já viděla nový rozměr svého života. Nic takového jsem dosud nezažila. Jsem vdečná za své rozhodnutí tuto techniku vyzkoušet, budu ještě praktikovat nadále, abych se zazdrojovala a uměla být v tomto spojení co nejdéle. Moc děkuji, že jsi něco takového vytvořila.🙏💕
Petra B.
O zdroji a zdrojové energii jsem již slyšela, ale nevěděla jsem, jak se napojit a docílit lepšího stavu. Nevěřila bych, že je možné dostat se nad problémy, ale opravdu to jde. Nemám slov a mockrát děkuji za meditace, které mě k tomu navedly. Ono víme toho hodně, ale jak to praktikovat a jak s tím pracovat v každodennosti, to je to, co jsem potřebovala a nelituji. Ten změněný pocit je k nezaplacení.
Bára V.

Pár vět o Zdrojovce:

Je potřeba Zdrojovku dělat denně?

Není to nutné. Je fajn si ji dopřát, když se cítíš sklesle, jsi bez nálady a nic tě nebaví. Nebo v případě, když cítíš zahlcení problémy. Někomu může vyhovovat ji praktikovat denně a někomu stačí jednou měsíčně.

Je Zdrojovka pro každého?

Ano (i pro těhotné, nemocné či děti). Zdrojovka tě dovede zpět k sobě. Metoda je velmi jednoduchá a pochopitelná. Může se jí naučit úplně každý, když se pro ni rozhodne. Je jak pro začínající meditující, tak i pro pokročilé.

Co když nemedituji?

To vůbec nevadí. Zdrojovka je koncipována tak, že ji můžeš praktikovat i v bdělém stavu v hladině Beta. Meditací umocníš prožitek, koncentraci, rychlost spojení.

Co když mně to nepůjde nebo zjistím, že to není pro mě?

Tak se nic neděje. Napiš mi email do 7 dní od koupě a já ti vrátím bez dalších dotazů peníze zpět.

Máš další otázky?

Ráda ti je zodpovím. Napiš mi na email [email protected]
0
Meditujících
0
Komunita
0
let pro vás tvořím

Kdo pro vás Zdrojovku připravil

Já Růžena Janská.. vášnivá propagátorka meditací, zároveň i Buddhist Meditation Teacher - certifikace v Londýně a zakladatelka projektu Probuď své já.

Tuto techniku Zdrojovky jsem dlouho využívala, jenom jsem nevěděla ještě jak to pojmenovat a jak se vědomě napojit na Zdroj a jak ji využít ve svůj prospěch. Když jsem hledala inspiraci, protože jsem už byla na pokraji vyhoření, v dlouhodobém kolotoči a stresu, cvrnklo mě to do nosu na základě jednoho rozhovoru a utvrdila jsem se v to, co už dlouho vím a žiju. 

Najednou jsem dostala nový závan do života, doslova jsem byla nabuzená jít dál, měla plno energii i v době, kdy spím jen 4,5 hodiny denně. Wow, říkám si tohle je to nejsilnější co znám. Najednou jakoby mé probémy nebyly, protože jsem fungovala s tou správnou energií. A to, jak jsem se cítila, to ovlivnilo i to každodenní kolem. Hned jsem šla do akce, že tohle je to, co vám chci předat, protože každý z nás takový zdroj má, jen je potřeba jej objevit, napojit se na něj a správně využít.