Každé Vánoce nemusí být stejné. Myslete na sebe a na své blízké.

Nadělte si porci zdraví a lepšího radostnějšího života v originální nabídce dárků:

Nejmenší profi dron

Kouzlo Vánoc nepatří jen dětem. I my dospělí nesmíme zapomínat na naše vnitřní dítě. Zařaďte zpátky do života hravost a nebojte se nových výzev. Tento dárek vám tohle všechno rozhodně splní. Uvidíte jak rozzáříte a rozradostníte sami sebe, i třeba jen díváním se na svého partnera, jak si hraje.

Tento dron i přes malé rozměry 5 × 5 cm nabízí vynikající letecké vlastnosti. Konkrétně s ním můžete létat dopředu-dozadu, doleva-doprava, nahoru-dolu, otáčet se na místě ve směru a proti hodinovým ručičkám. Dron je vybaven technologií automtické obnovy letu, v přípaďe, že s ním narazíte, jeho systém automaticky let vyrovná a případně vás tak zachrání před pádem. Systém dronu umožňuje nastavení 3 typů letu. Pro profíky je možné spustit i režim salt. Díky integrovaným SMD diodám je možné létat i za tmy. Pokud se vám stane, že jakýkoliv díl drona při pádu poškodíte, stačí dokoupit poze poškozený díl. Všechny díly jsou na požádání dostupné.

Dron je dostupný v barvách zelená, bílá, černá, červená. Objednat si ho můžete za cenu 990 korun. Součástí balení je dron, dálkové ovládání, nabíjecí USB kabel a plastová krabice, která slouží k přenosu drona. Objednávat můžete na emailu [email protected]. Na emailu poskytneme i více informací.

Kniha Tajemství ženské prosperity

Vnitřní spokojenost je něco, s čím jsme se narodily. Postupem našeho života ji ztrácíme a to bežnými denními starostmi o druhé a povinnostmi v otravné práci a doma. Chtěly byste opět zářit spokojeností a nevíte jak na to?

Jste žena, která touží znovu objevit svoje světlo a naplno ho rozsvítit? Právě pro takovou ženu je tato kniha.

Bio ovocné a zeleninové šťávy  

RAW kvalita

Zdraví je nejčastějším a nejžádanějším přáním, každý si ho přeje. Teď máte možnost nadělit sobě a svým blízkým pořádnou porci zdraví. Darujte jim Program Restart, unikátní službu založenou na očistě a detoxikaci organismu pomocí Bio ovocných a zeleninových šťáv nejvyšší kvality na Českém trhu. 

Zdravotní ortopedické pantofle

Více druhů a barev, pro ženy i muže

Myslete i na své nohy, nejen o Vánocích. Celý život vás provází a slouží, obdarujte je a dopřejte jim pohodlí. S těmito pantoflemi budete méně unavení, zlepší se vám krevní oběh a držení těla. Vaše nožičky je budou milovat.

Pro mé čtenáře speciální sleva 10% od majitelky e-shopu. Stačí do poznámky na konci objednavky zadat kód ROSSE2015. Objednejte do úterý 15.12. a dojdou vám ještě pod stromeček.

Kdo nevíte, jak na tom vaše nožky jsou, můžete si je zkontrolovat z pohodlí domova a udělat analýzu chodidel. Vhodné pro děti i dospělé.

Online konzultace Móda a duše

Asi každá žena by chtěla vypadat skvělě a některým se to i daří. Ale co takhle cítit se v tom skvělě? To už je jiná. Nahážete na sebe nějaký hadry a často se v tom necítíte dobře, jen abyste zapůsobily. Ale co když je to právě naopak? Napřed se přece máte cítit dobře, protože poté i dobře zapůsobíte a můžete mít klidně rifle.

Tato konzultace je o zjištění vašeho stylu, který sami cítíte, ale přitom se třeba oblékáte jinak nebo vůbec nevíte jak se oblíct. Najdete sama sebe skrze módu.

Móda tady byla je a bude. Nezmizí ze světa, ale můžeme se konečně naučit chápat ji nikoliv jako diktát, ale jako součást sebe sama. Najít si podle svého stylu přesně to, co vám sluší, v čem se cítíte dobře a u toho už zůstat na celý život. Tohle nádherné zjištění vám umožní mít ve své skříni jen to, co opravdu budete nosit. Začneme šetřit nejen své finance, ale i zdaleka nikoliv nevyčerpatelné zdroje naší Matky Země. Více se dozvíte zde>>>

Audio CD Sebeláska

Uznáváš a oceňuješ své schopnosti? Chováš hluboký respekt ke svým potřebám? Dbáš pečlivě na to, aby ses cítila dobře? Vyjadřuješ otevřeně své názory a odvážně kráčíš svým životem? Jsi přející a soucitná a žiješ v hojnosti? Pokud jsi na některou z těchto otázek odpověděla NE, právě pro tebe je tento dárek.

Audio CD Lucie Kolaříkové, pomáhá ženám posilovat lásku k sobě, posilovat sebevědomí, dodává uvědomění, jak je žena pro svět důležitá, léčí nejhlubší smutky uložených ve vnitřním dítěti. Učí ženy milovat a respektovat své tělo.

Kniha Podnikání z pláže

Kniha podnikání z pláže je knihou o svobodě. Je to kniha plná inspirace i praktických rad. Kniha protkaná příběhy Stáni Mrázkové i dalších podnikatelů, kteří dlouhodobě žijí život svých snů a podnikání jim přináší svobodu, radost a naplnění.

eBook Nekopíruj kopie, Jsi originál

s vánoční slevou a dárkovým poukazem

Už vás nebaví pořád někoho musí poslouchat (rodiče, děti, šéfa, kamarády...), bojíte se prosadit svoji individualitu, protože se chcete nejlépe všem zalíbit. Tápete, co by vás v životě bavilo dělat a žijete život nadiktovaný společností, okolím a tím, co se od vás očekává. Tak přesně pro vás všechny je tento eBook, pro všechny, kteří chtějí od života víc, aniž by ho museli celý překopat.

Pohlédnete do svého nitra a poznáte, kdo opravdu jste a co chcete vy sami, najednou zjistíte, že se dá žít úplně jinak, mnohem lépe. A to za to rozhodně stojí.

Na eBook je speciální vánoční sleva 200 korun do 24.12. Získáte k němu online dárkový poukaz, s vlastním věnováním a textem přímo na míru od vás. Stačí mi váš text poslat na email [email protected]