Chcete se naučit žít konečně život, jaký chcete vy sami a ne jen stereotypně přežívat?

Motáte se v kruhu, nevíte co změnit a přitom chcete od života víc?

Berete stále ohledy na okolí, co si o vás kdo myslí a řekne?

Nebaví vás už dělat to, co se od vás očekává? 

Bojíte se prosadit svůj názor, protože si nevěříte?

Že to nejde změnit?

To jsem si také dlouho myslela.

Našla jsem způsob, jak tohle všechno můžete změnit. Dostanete se ven ze stereotypu a zažitých situací a začnete opravdu žít podle sebe.

Pocítíte osvobozující pocit, váš život nabere nový směr, projevíte své názory, budete se řídit svým srdcem, posilníte vaše sebevědomí.

 

Nyní máte možnost, vybudovat ze sebe jedinečnou osobnost.

Když jsem to zvládla já, zvládnete to i vy.


Já jsem svůj život úplně změnila před třemi roky. Začala jsem si dělat co chci, ať se to někomu líbí nebo ne.


Jmenuji se Růžena Nekudová a nebýt mé vlastní dlouhé cesty sebepoznání, asi byste o mně vůbec neslyšeli.

Dnes jsem sama sebou. Pocítila jsem ohromný rozdíl toho, jak člověk může žít a toho, jak člověk pouze přežívá. Ze svých, pro okolí špatných vlastností, jsem udělala přednosti. Našla jsem svoji vášeň, kterou se i živím.

Nestydím se za své názory a už se nedívám na to, co si o mně kdo říká.

Díky tomu všemu, jsem poznala lidi, kteří mne respektují, takovou jaká jsem. Nemusím se stále snažit patřit někam, nebo dělat něco, co mi vůbec nevyhovuje. Mám zdravé sebevědomí a řídím se svým srdcem. A už vůbec nežiji stereotypní život, který je někým nalajnovaný, nebo který se ode mně očekává.

 

Nyní s radostí rozdávám to, co jsem já u sebe hledala 32 let.

 

 Ale před tím jsem takto spokojeně nežila...

Dlouho jsem nevěděla, kdo jsem a co chci v životě dělat. Motala jsem se v kolečku a tápala, jak z toho ven. Život mně opravdu nebavil. Nechala jsem se ovlivňovat společností a okolními vlivy, které na mě působily, aniž bych o nich věděla. Obrovské tlaky, vyvíjené na mě, jako na ženu, co můžu a co nemůžu, abych byla přijatá společností.

Těžce jsem se smiřovala se životními situacemi, které jsem automaticky plnila. Jako žena mám mít dítě, starat se o manžela a chodit do zaměstnání.

A pokud to chci jinak, jsem špatná?

Nesla jsem tíhu mých pocitů viny, když jsem něco udělala jinak, než se ode mě čekalo. Dívala jsem se na to, jak vypadám před ostatními a brala ohledy na okolí. A co jsem v hloubi duše chtěla, tak jsem potlačovala.


Říkala jsem si: Takhle přece nemůžu žít věčně?

To jsem nebyla já. 


Odhodlala jsem se pro změnu. Studiem osobního růstu a rozdílnosti osobností, poznáním sama sebe a žitím života, který sama chci, jsem nakonec objevila to, co mi celou dobu chybělo. A že je to pořádný rozdíl :-)

Díky tomu všemu, jsem napsala tuto odbornou, naučnou a praktickou knihu. Knihu o vlivech společnosti, jak na nás působí a jak jim předcházet. O tom jak vystoupíte z davu, budete sami sebou a najdete vaši jedinečnost.

eBook:

Nekopíruj kopie, jsi originál

Teorie i praxe v jednom jediném eBooku!

Co konkrétně v tomto eBooku najdete?

 • Návod, jak ze sebe vybudujete komplet jiného a sebevědomého člověka, který se nebojí prosadit své názory.
 • Uvědomíte si, kdo jste, jaké jsou vaše přednosti a nedostatky, co je vaše životní vášeň, kterou můžete proměnit ve vaše povolání.
 • Seznámím vás s vlivy společnosti, médií, bulváru a okolí, které na nás působí, jak jim můžete předcházet nebo úplně vyloučit a udržet si zdravý rozum.
 • Zaručené tipy, jak odbouráte strach o tom, co si o vás ostatní myslí a o tom, jak nemusíte dělat pouze to, co se od vás očekává.
 • Dozvíte se jaké předsudky a stereotypy automaticky přebíráme, proč kopírujeme ostatní, snažíme se spíše zapadnout v davu, a v čem nám to škodí.
 • Moje osobní životní zkušenosti a následné řešení, které rozhodně potřebujete znát k tomu, aby váš život nabral nový směr.
 • Konkrétní tipy zvlášť pro ženy a zvlášť pro muže, které vám obohatí a změní pohled na život, který jste doposud znali.
 • Praktické kroky, které vás povedou k vytoužené změně, kdybyste je neznali, tak máte mizivou šanci na změnu.

Je jen na vás, zda chcete pouze dál snít o někom, kdo je podle vás lepší, úspěšnější či hezčí nebo se jím stanete.

Je jen na vás, zda se odhodláte k lepšímu životu.

Je jen na vás, zda chcete objevit vaši vášeň a jedinečnost.

Je jen na vás, zda se necháte stahovat názorem většiny a budete nadále potlačovat vaši osobnost nebo odhodíte masku a projevíte své názory.

Být sám sebou je tou nejjednodušší a zároveň nejtěžší věcí.

Tu změnu můžete provést jen vy sami.

Dnes už máte na výběr.


Protože najít sám sebe a žít podle vašich představ vám nemusí trvat 32 let.


Když budete opravdu sami sebou získáte:

 • pocit svobody rozhodnutí
 • vystoupíte z davu a ze stereotypního života
 • nebudete dělat pouze to, co se od vás očekává, ale to, co chcete vy sami
 • získáte větší sebevědomí a jistotu ve vašem projevu, nebudete se bát říci svůj názor
 • nebudete se už ohlížet na to, co si o vás kdo myslí 
 • budete se řídit svým srdcem bez pocitu viny, že něco děláte špatně
 • budete umět kontrolovat, kým a čím jste ovlivňováni
 • svoji vášeň v životě, kterou se můžete živit
 • budete pánem svého života a budete žít vědomý život, jaký si přejete

Život je mnohem pestřejší a radostnější, když se projevíte v celé své kráse. Poznejte rozdíl a hodnotu opravdového života. 

Cena tohoto eBooku je 540 korun, ale přinese vám mnohem vyšší hodnotu do vašich životů.

Původně jsem tyto informace vůbec nechtěla předávat dále. Samotné mi trvalo 32 let než jsem našla způsob, jak žít radostnější život, který mě naplňuje. Jak si dělám co chci a lidé mě v tom podporují. Už nežiji stereotypní život řízený společností, ale mnou samou.

Žiji takto téměř 3 roky a ten rozdíl je obrovský.


Dobrá zpráva je, že i vy můžete naplněně žít a nemusíte ujít tak dlouhou cestu jako já.


Chci ušetřit váš čas a také zkoušení toho, co možná funguje a možná ne. Kdybych měla tuto možnost já před tolika lety, rozhodně bych ji nepromarnila, protože vím, co mi to přineslo.

Tento kompletní návod vzešel díky mému studiu osobnosti, studiem vlivu předsudků a stereotypů, které ve společnosti přebíráme. Prošla jsem desítkami kurzů osobnostního rozvoje, přečetla opravdu kvanta knih a hlavně jsem si tím sama prošla a sama na sobě vyzkoušela.

Moje know how si opravdu cením zlatem a já se rozhodla vám ho předat. Chci vám zvýšit kvalitu vašich životů.

Máte pochyby, zda tento návod bude fungovat i na vás?

Jednoznačně ano.

Tento návod je komplexní a je přímo stvořen ze životních situací, které denně prožíváme. Pokud člověk opravdu splní všechny praktické kroky ke změně, a bude je nadále v životě opakovat, není možné neuspět. Změnu pocítíte opravdu brzy. 

A navíc mám desítky spokojených klientů, kteří mi posílají své ohlasy, jak se jim mění život. I na skeptiky to funguje, stačí jen dát šanci něčemu novému. A právě o tom to je, nežít v zažitých představách, pravdách a domněnkách.

Opravdu to stojí za ty peníze, pomůže mi to?

Kdyby mi před lety někdo nabídl, jak změnit život a žít podle svého, asi bych na něho nevěřícně koukala, jak na blázna. Ale přesto bych to zkusila, taková možnost se nemusí vůbec opakovat. Pro mě samotnou mají tyto informace opravdu mnohonásobně vyšší hodnotu.

A hlavně nikde je nenajdete, jsou to mnou vyzkoušené postupy, co opravdu fungují. Rozmyslete se, co opravdu chcete a pokud je to žít lépe, třeba jen o jediný den, tak peníze nehrají přece takovou roli. Nebojte se myslet a investovat taky jednou do sebe. Stojí to za to :-)

Jsem už starý, má to vůbec ještě cenu?

Ano má. Vůbec o sobě nepochybujte. Můžete být rádi, že jste tuto možnost vůbec objevili. Někdo ji celý život neobjeví, a před smrtí přemýšlí co chtěl udělat, co chtěl komu říct a neřekl. Že nežil, tak jak chtěl a život mu tak rychle utekl, a nestihl si ani splnit jediný sen. Takže na co ještě čekáte? 

A co když zjistíte, že to opravdu není pro vás?

Hodně mně záleží na tom, abyste byli spokojení, proto vám nabízím 14denní garanci vrácení peněz. Stačí mi napsat na email váš důvod a já vám vrátím peníze zpět.

Navíc pokud si eBook objednáte ještě dnes, tak vám k němu dám tyto dárečky jako bonus:

 • 2
  Aktualizace eBooku

Jestliže doplním či napíši novou verzi nebo výrazné aktualizace v tomto eBooku, či jeho bonusech, vy je ihned získáte ZDARMA. Jednoduše vás budu informovat e-mailem a pošlu vám odkaz na stažení nové verze eBooku nebo jednotlivých bonusů, takže budete mít neustále ty nejnovější informace a postupy, doživotně.

Bonus v nevyčíslitelné hodnotě získáváte zdarma.

 • 4
  VIP Bonus 5 videí

5 videí k tématu - tyto autentická videa formu scének, vám rozšíří obzory k tématu eBooku, vtipnou formou natočená tak, abyste si uvědomili určité časté životní situace.

VIP videa v hodnotě 1300 Kč získáváte zdarma.

 • 1
  Osobní checklist

K jednotlivým praktickým krokům jsem vám vytvořila tento checklist, abyste měli přehled, jaké děláte pokroky. Díky 51 krokům budete přesně vědět, co už jste udělali a co vám ještě zbývá, abyste po přečtení na nic nezapomněli.

Bonus v hodnotě 150 Kč získáváte zdarma.

 • 3
  Hodinová konzultace

Tuto konzultaci věnuji pouze čtenářům eBooku. Jednoduše si se mnou domluvíte termín, a já vám budu hodinu k dispozici přes skype. Proberu s vámi vaše otázky, týkající se tématu: jaké vlivy nás ovlivňují a jak najít sám sebe. 

Bonus pouze pro čtenáře v hodnotě 1000 Kč získáváte zdarma.

Plus se můžete těšit na jedno překvapení pouze pro čtenáře eBooku.

Překvapení v hodnotě 350 Kč získáváte zdarma.

Upozornění: Využijte právě teď těchto bonusů, protože bonusy nabízím jen po omezenou dobu,  osobní konzultace později nebude možná.

Objednejte si eBook již dnes za 540 korun 

Mým přáním je, aby si tento eBook přečetlo co nejvíce žen a mužů, našli sami sebe a žili vědomé životy, o kterých sní a které si přejí, a rozdávali tak radost kolem.

 Budu také moc vděčná, když pomocí tlačítka níže budete eBook sdílet a doporučovat dál lidem, na kterých vám záleží :)

eBook četlo několik desítek čtenářů a ohlasy jsou skvělé, tady je několik z nich:

K eBooku jsem se dostal ve stádiu, kdy už jsem byl v polovině cesty k tomu být originál. Mohu říci, že zafungoval jako katalyzátor. Druhou částí pouti jsem doslova prolétl. Při čtení jsem si uvědomil, kdo a co je pro mě důležité. A ještě jeden moment bych rád vypíchl. Úkol napsat svých 10 dobrých a špatných vlastností byl pro mě docela těžký. Proto jsem o pomoc požádal některé své přátele, známé a rodinu. Je to hodně zajímavá zpětná vazba. Doporučuji se nebát a požádat o ní. Rozhodně to stojí za to (stejně jako si přečíst eBook: Nekopíruj kopie, jsi Originál).
Zdeněk Balcarpředčítač pohádek www.balcarctedetem.cz
"E-book jsem četla s velkým zájmem. Přečetla jsem spousty knih o tom, jak začít žít a tato je výjimečná, protože opravdu nic nezkresluje. Autorka popisuje příběhy ze svého života a to, jak se s nimi vyrovnala a nakonec našla sama sebe. Z každého řádku jsou cítit emoce a autenticita, která ve spoustě podobných knih chybí. Dává nám jiný pohled na určité životní situace. S něčím se ztotožníte, s něčím možná ne. Obojí je ale správné, protože ve vás zanechá touhu přemýšlet nad věcmi, které se nám v životě dějí."
Libuška Štepánková Učí lidi, jak snadno a bezpečně nakupovat pres internet z ciziny. www.libuskastepankova.cz
"Kamarádka mě požádala o přečtení tého knihy. Podívala jsem se na počet stránek a říkala si, kdy se asi tak do toho pustím. Nyní jsem moc ráda, že jsem vše přečetla do konce. Kniha mi otevřela nový pohled na život. Člověk může být tím, čím chce, může se projevit, jít za svým snem a dokázat spoustu věcí. Změnit to, co se mu nelíbí a s čím není spokojený. Mám před sebou důležité rozhodnutí, ale vím, že to zvládnu, protože si věřím, protože vím, že chci žít lepší život. Ještě jednou děkuji autorce, že mi otevřela oči."
Martina Schuterováoddělení logistiky, Walter, s.r.o., Kuřim
"Téma eBooku je přínosné pro každého. Člověk mnohdy ani nepostřehne, kolik okolních vlivů na nás denně útočí. Je fajn se chvíli zastavit a uvědomit si to. A to se vám díky této knize povede. V eBooku najdete také spoustu praktických cvičení a kroků, které Vám na cestě v hledání sebe sama a své jedinečnosti pomohou."
Michala Měřínskáprůvodkyně na cestě za ženskou krásou www.michalamerinska.cz
"Z knihy je cítit, že autorka si na nic nehraje a je sama sebou. Předává tak spoustu berliček a rad ohledně sebepoznání a pozvednutí vlastního sebevědomí. Zabýváte-li se tímto tématem, nebo pokud jste se začali zajímat o osobní rozvoj, tento e-book je skvělým odrazovým můstkem!"
Štěpán BurdaŠtěpán je nadějný a v budoucnu známý český spisovatel, především jeho první knihou Holka. Ve svém volném čase pomáhá a ukazuje lidem, jak jejich peníze mohou tvořit další peníze.

Váš nový život a nové já začíná kliknutím na toto červené tlačítko:

Klikněte na tlačítko Koupit ebook a poté už jen stačí vyplnit objednávkový formulář. eBook obdržíte elektronicky v pdf po úhradě na můj účet.

Křičím všem, mám sen:

všichni odhazujete vnější masky, jste sami sebou,

ostatní vás takové berou.

Každý na zemi je jedinečný, už to není tabu,

nikdo si netroufne dělat na vás bububu.

Všichni žijí, tak jak chtějí,

vlivy okolí vás opouštějí.

Pravé já vaší osobnosti se projevilo

a všechny kolem obohatilo.

Honí se vám hlavou nějaké otázky, napište mi je na email [email protected] Ráda vám na ně odpovím.