Připadá ti někdy, že je život těžký?

Tvoje problémy převyšují tvoji životní radost a spokojenost?

Opakují se ti dokola stále stejné situace?

Necítíš se ve svém životě úplně dobře a máš pocit, že ti stále něco chybí?

Jo, rozumím ti, takové stavy jsem také ještě nedávno prožívala. 

Jsem Růžena Janská a probouzím v lidech jejich pravé já, které volá po spokojeném životu. 

Ukazuji lidem nové pohledy, cesty a řešení, jak se mohou dostat ze svých problémů a čerpám z vlastní těžké životní situace, kdy jsem dokázala za pár měsíců otočit svůj život. Jsem přesvědčená, že kdokoliv může žít spokojený život podle svých představ. Každý může docílit svých přání, každý může žít krásný život, každý je připravený, jen ten systém nás stále drží v zažitých stereotypních návycích a stejně tak i naše podvědomá mysl.

A pro ty z vás, kdo si toto uvědomuje, kdo slyší volání své duše a chce přistupovat ke svým problémům s radostí a klidem jsem vytvořila online program:

ŽIVOT JE KRÁSNÝ ☀

Protože přesně takový život je a ty tomu můžeš také znovu uvěřit.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Tento program jsem tvořila se záměrem, aby každý z vás mohl samostatně pracovat sám se sebou, porozuměl svým problémům a jejich příčinám, uměl si pomoci s negativní myslí, zbavil se jednou provždy neprospěšných návyků a nepotřeboval již nikdy docházet za psychology, kouči nebo na různé terapie. Aby každý měl trvalé řešení na své opakující se problémy.

A co mě přivedlo k vytvoření tohoto programu?

Vnímám, že naši osobnost tvoří především celoživotní návyky (přesvědčení) uložené v našem podvědomí.

Bohužel naše mysl a my sami vnímáme více to negativní. Máme pocit, že takové návyky jako je propadat zlosti, naštvanosti, úzkosti, napětí jsou s námi tak dlouho, že je pokládáme za přirozenou součást našeho vnitřního prožívání. Pokládáme je za tak přirozené, že když nám kdokoliv řekne, že v naší skutečné povaze není zlost - ale mírnost, není strach - ale láska, není agrese - ale přijímání, není nervozita - ale klid, tak s ním nebudeme souhlasit. Někdo zažije tolik špatného, že pak přirozené pocity radosti a štěští neumí zažívat a nevěří jim. Přitom nenávist, strach, hněv, zlost to nejsou naše přirozené stavy bytí a dají se doslova vyměnit a vrátit se k našim přirozeným stavům bytí, k lásce, radosti, přijímání a vnitřnímu klidu.

Vidím, že se lidé chtějí měnit, jsou připraveni, ale neví jak začít a co dělat.

Mnoho lidí se snaží, dělají vše pro to, aby se posunuli, ale stále jim to nejde, nevědí jak nebo kde začít. Hltají informace, kterých je všude plno, ale stejně to nestačí anebo je to jen na chvíli.
Chtějí tomu věřit, ale natolik lpí na svých starých názorech a navyklých náladách, pocitech a způsobech chování, že se podvědomě ani nechtějí měnit. Je to tak mnohem snadnější, nechat vše tak, jak je. Přitom lze opustit naše staré pravdy a vytvořit si nové, pro nás mnohem prospěšnější. Takové, které nás posunou za tu zeď, kterou jsme do teď nedokázali překonat a která nás zavede tam, kde doopravdy chceme být.

Společenský trend je být jenom pozitivní a učí nás potlačovat to negativní.

Trend naší doby je být jenom pozitivní. Pokud nejsme, což je mimochodem přirozené, protože to negativní v našem duálním vnímání světa nezmizí, ukazujeme tím druhým, že je s námi něco špatně a že máme problémy. Potlačujeme naši přirozenost. Negativní nechceme, vytěsňujeme jej a proto se naučíme hrát kamufláž. Jenom předstíráme, že je vše ok a že jsme pozitivní, protože si myslíme, že tak to ostatní chtějí vidět. Vnímám velkou důležitost naučit se umět přijímat negativní věci jako neutrální nebo dokonce pro nás prospěšné či příjemné a nepotlačovat je. A žít tak upřímný a autentický život vůči sám sobě a zároveň i ostatním.

Vnímám u lidí neprobuzené a potlačené já, potlačenou duši, která volá po osvobození.

Troufám si říct, že každý je od mala zmasírován rodiči, systémem a to v nás zabíjí naše sny, přání a to, kým chceme být. Žijeme často život někoho jiného, toho, kdo plní očekávání, kdo zapadá do systému, kdo často dělá věci, co nechceme. A tak prožíváme denodenně stres, který se může později projevit jako závažná nemoc. A nejsme spokojení, jen přežíváme, nebaví nás to a nemáme se na co těšit, protože je vše furt dokola. Nemáme se dostatečně rádi, kritizujeme sebe a celý život. Naše duše je tzv, mrtvá a potřebuje probudit zpět k životu. A až se probudí pak si můžeme udělat ten život podle sebe a nedívat se napravo ani nalevo. Na to je potřeba odvaha, sebeláska, umět překonávat své strachy, a změnit naše celkové systémové nastavení. A vím, že to může dokázat úplně každý, vrátit se do své původní podstaty a být šťastní kdekoliv a kdykoliv. 

K naší celkové spokojenosti nestačí jen pozitivní myšlení a hromada teorie.

Co ti program přinese?

 • Pochopení proč máš takový život, jaký máš zrovna teď.
 • Vhled do svých problémů, kde nalezneš odpovědi a jejich příčiny, tzn.řešení.
 • Naučíš se jednoduchou metodou najít a trvale odstranit svá negativní přesvědčení, návyky, bloky a nahradíš je novými, více prospěšnými.
 • Proměníš k lepšímu všechny své životní oblasti - vztahy, vztah k sobě, zdraví, práci, úspěch i peníze.
 • Dosáhneš toho, že se tvé problémy již nebudou stále opakovat. Tzn. dosáhneš vnitřního klidu a mnohem větší celkové spokojenosti.
 • Probudíš svoji duši a začneš žít svůj pravdivý a vysněný život.

Když se ohlídnu zpět...

Škola mě nebavila a zabila mé sny. Práce mě vysávala a já si připadala jako otrok. Hledala jsem smysl a náplň života a nevěděla z které do které. Pak jsem otěhotněla a jako správně vychovaná, jsem si dítě nechala. Upadla jsem do deprese, protože jsem dělala věci, které se mají a ne které z hloubi duše chci. Stále jsem hledala pomoc někde venku, ale ta nepřicházela. Vyústilo to vypjatou situací a odjetím do Anglie.

Myslela jsem si, že když odjedu do Anglie, tak tam najdu štěstí - opak byl pravdou. A moje předchozí myšlenky a činy mě dovedly až na dno. Prožila jsem peklo a skončila dokonce nespravedlivě ve vězení, litovala jsem se, kritizovala vše kolem a byla jsem v roli oběti. Nic mě nebavilo a já neviděla žádný smysl, situace se opakovala a ještě zhoršila. Připadala jsem si, že nic neumím, nedokážu, nic nejde, cítila jsem se ztracená a nevěděla, jak z toho ven.

Prožila jsem toho tolik, že se to sem ani nevejde. Vím, jaké to je nést si z dětství hluboké zranění, nepřijetí, mít tak negativní přesvědčení, které ovlivnily značně mé sebevědomí a které se zrcadlilo v partnerských vztazích v dospělosti. Vím, jaké to je utíkat před realitou a hrát roli, že vše je ok a že jsem silná. Vím, jaké to je být na dně a žít s pocitem, že nechci žít, že nic nemá smysl. Vím, jaké to je být nemocná a mít těžké stresy, depresi a trauma. Vím, jaké to je být bez peněz a v dluzích. 

A právě proto, že jsem si tohle vše zažila také vím, jak z toho všeho ven. Já se z toho dostala a našla jsem řešení.

Jsme tím, co opakovaně děláme...

Dnes už žiju život v souladu sama se sebou, v harmonii s tím, co chci já. Nestydím se za sebe a za to, co dělám a říkám. Jsem svým pánem a dělám to, co mi dělá radosti a ne to, co musím. Nežiju život někoho jiného, a nehraji roli před nikým.

Život mě baví a když přijdou těžké chvilky, vím, že zase pominou a že je zvládnu s lehkostí. Důvěřuji životu a vím, že je vše tak, jak má.

Pochopila jsem to tajemství, v čem to spočívá a hledala a makala na sobě, aby se můj vnitřní svět proměnil a tím se změnilo i to venku, celý můj život. Postavila jsem se na vlastní nohy, začala podnikat, mám naplňující práci, která mě baví. A tím moje příjmy převyšují čtyřikrát průměrný měsíční příjem zaměstnanců. Odstranila jsem si neprospěšná negativní přesvědčení natrvalo, která již neovlivňují můj život ve všech oblastech, tak jako kdysi. Mám mnohem lepší vztah s partnerem, tak i se svou rodinou. Nechodím k doktorovi a jsem plně zdravá. 

A vím, že tohle je teprve začátek.

To hlavní proč to píšu je, že jsem našla ten klíč k tomu, jak si kompletně změnit život ve všech oblastech natrvalo a také, jak k životu přistupovat, abychom dokázali přijímat dobře i to negativní. Mně to funguje skvěle a teď už vím, že i spoustě mých klientů. A to samé můžu naučit i vás, pokud sami chcete. 

Jak to celé probíhá a co tě čeká?

 • Tento program je online, což znamená, že dostaneš přístupy do členské sekce a z pohodlí domova jej studuješ na počítači nebo telefonu.
 • Délku programu jsem zvolila v pohodovém tempu 4 týdnů, ale přístupy ti zůstanou navždy. Můžeš se k němu vracet tak dlouho, jak budeš potřebovat.
 • Každý týden tě přivítám úvodním videem a otevřou se ti příslušné kroky k tématu.
 • V každém týdnu se naladíš krátkou meditací na celkové téma, dostaneš specifický hlavní úkol, audio, doplňující úkol a hlavní meditaci.
 • Vše je velmi přehledné, jednoduché, časově to zabere tak 15 - 60 minut denně. Tempo si můžeš rozvrhnout podle potřeby, protože je maximálně 5 kroků na týden.
 

Tento program trvá 4 týdny a každý týden obsahuje maximálně 5 kroků.

Program začíná hromadně jednou za rok a to v pondělí 28.11.2022.

Po uhrazení platby od pondělí do pátku dostaneš přístupy do členské sekce programu Život je krásný. Pokud uhradíš platbu později dostaneš přístupy následující pondělí.

 

Kliknutím na obrázky se podívej, jak to vypadá uvnitř programu:

 

Co ještě s programem získáváš:

K programu jsem vytvořila uzavřenou podporující fcb skupinu, do které získáš vstup zároveň se vstupem do programu. Já sama považuji podporu a pomoc lidí na stejné vlně za velmi důležitou, právě ve chvílích, kdy ji potřebuješ a nemáš ji od nikoho jiného.

Nemusíš se cítit osamoceně, divně. Nikdo tě tu nebude soudit a najdeš zde porozumění. Můžeš se bez zábran svěřit a sdílet cokoliv chceš. Třeba tu najdeš i nové přátele a pomoc, kterou jsi doposud nepoznal.

 

Chci tě maximálně podpořit a připravila jsem pro tebe bonusové poklady.

Jak se uvolnit před meditací

Cvičení, kde se uvolníte, a vaše mysl i tělo bude správně naladěno na meditaci.

Jak smýšlíme o penězích

Najdeme a otočíme přesvědčení ohledně financí. Plus pracovní listy se stovkou nových finančních přesvědčení vedoucí k velké finanční hojnosti.

Meditace Místnost

Meditace slouží k obnově a posílení vnitřního a emočního klidu.

Co tedy vše získáváš?

 • 4týdenní program Život je krásný s neomezeným časovým přístupem
 • 15 videí
 • 9 vedených mp3 meditací
 • 13 metodických rozvržených úkolů
 • Bonusy + doživotní aktualizaci
 • Členství v podpůrné facebookové skupině
Tímto bych chtěla moc Růžence poděkovat za příležitost projít si programem Život je krásný. I když od ní mám více programů včetně Zrcadla času, tento je zcela jiný. Mám velmi ráda jasné, jednoduché programy, čímž tento je. Kurz Život je krásný má neskutečnou lehkost a na druhou stranu obrovskou hloubku. Hodně mi pomohla metoda 5 x Proč v programu. Nikdy bych se sama nedokázala takhle na svá přesvědčení podívat, ani si je obrátit. Přepisování přesvědčení v mysli, z těch negativních na pozitivní je neuvěřitelné. Cena mi přijde neskutečná, když vidím ten obsah a jeho hloubku i to, co mi přinesly jednotlivé týdny. Důležitá je i pro mě podpora, například facebooková skupina, kde mohu sdílet své dojmy a pocity s ostatními i s Růženkou :-)
Veronika Vejrková
Růženčin kurz vás provede vaší vědomou i podvědomou myslí a naleznete díky němu svoje negativní přesvědčení, která mají mnohdy kořeny ještě v dětství. Tato přesvědčení vám však nadále už neslouží a je potřeba se jich zbavit. V dalších krocích kurzu se pomocí speciálních technik naučíte tato přesvědčení otočit a do hlavy si doslova „nahrát“ přesvědčení nová a prospěšnější. Velmi se mi líbily také meditace, které kurz provází. Jsou laskavé, hladivé a hřejivé. Přestože nejsem moc „meditativní“ typ, moc jsem si je užila. Jsou jako něžné pohlazení. Díky kurzu se dnes na svět dívám s větším nadhledem, zlepšily se mi vztahy s lidmi a problémy řeším s větší lehkostí. Eva Výživová poradkyně
Eva Pecháčkovávýživová poradkyně www.optimalnihubnuti.cz

Tento program je vhodný pro ty z vás, kteří víte a věříte, že vy sami si můžete tvořit svou vlastní realitu. Že si můžete ovlivnit svůj život a jste otevřeni vstříc novým věcem a plynutí s proudem života.

Cenu jsem pro vás nacítila a stanovila na 3200 korun/133 EUR.

Vím, že hodnota, kterou získáte z 4týdenního programu do celého života tuto cenu značně převyšuje.

Zeptej se své duše, jak se cítí právě teď? Jsi plně v životě spokojený nebo ti stále něco chybí, něco hledáš a chceš něco změnit k lepšímu? Tvá duše ti odpoví...

A pokud je tvá odpověď na poslední část otázky ANO CHCI zapomeň na všechny svoje výmluvy, proč do toho nejít nebo proč to nebude fungovat a najdi alespoň JEDEN důvod proč do toho jít a proč to bude fungovat, najdi svoji vnitřní motivaci.

Dveře k novému životu otevřete kliknutím na tlačítko níže, vyplněním, odesláním a zaplacením objednávky.

Moc se na tebe těším uvnitř programu!

Mám ráda spokojené zákazníky a svým online programům natolik věřím, že pokud zjistíte, že program Život je krásný není pro vás a nenašli jste v něm žádnou inspiraci, tak vám vrátím peníze. Stačí mi napsat do 14 dní od koupě.
Růžena ☀

Skoč a křídla roztáhneš cestou.

 
Perfektní vysvětlení jak se zbavit negativních přesvědčení, nepříjemných pocitů. Růženko, od Tebe je pro mne vše tak srozumitelné a jde to téměř samo. Velmi silně očistně na mě působí Růženky hlas a projev, jsem jak zhypnotizovaná - pozitivně. Opravdu silný účinek tohoto videa a programu Život je krásný. Je vidět, že to Růženka má hodně zažité a vstřebané, mnoho zkušeností. Skvělá koučka - učitelka. Hodně štěstí. Děkuji a ať se daří Růžence a nám.
Daniela Navrátilúčastnice programu
Ahoj skupino, naprosto souhlasím s Růženkou, že je potřeba si změny uvědomit a také je uvést do praxe. Pak se dějí VĚCI. Pracuji s Růženkou od semináře Treat day a jsem úplně jinde. Celá změna proběhla velice rychle, poté jsem se k Růžence přihlásila na Život je krásný pracovala na sobě a naráz jsem zaznamenala obrovský posun. VYTRVEJTE A NEBOJTE SE ZMĚN. JSOU PRO VAŠE DOBRO.
Dagmar Bodečkováúčastnice kurzu
Ahoj, za mě super, nevím, jestli je to tou meditací nebo tím, že jsem začala otáčet, ale jsem mnohem víc v klidu...rozplynula jsem tlak a závidění a přijde mi, že je to opravdu znát, i když mám náročný den, některé věci řeším jinak než obvykle, víc v pohodě . Program mi moc pomohl a techniky používám sem tam dodnes 👍 Od té doby velký posun, nové místo k životu, nová práce, beru život s lehkostí a už skoro nemám migrény. Takže díky za tenhle kurz! 👍😍🤩
Klára Hamplováúčastnice kurzu
Jsem ráda, že jsem se ho mohla účastnit. Je překvapující, kolik negativních přesvědčení o sobě i okolí si dokážeme vytvořit, převzít nebo vymyslet. Je fajn, že jsme dostali návod, jak se s nimi vyrovnat a hlavně je změnit.Už teď si všímám, že se v mém okolí dějí události, které mi pomáhají ke klidu, třeba že jedu po silnici a nikdo mě nebrzdí pomalou jízdou, nebo odbočí na vedlejší silnici. Takže za mě doporučuji.
Helena Roflíkováúčastnice kurzu

Máš v mysli nějakou otázku?

Zkus se podívat, zda ti neodpovím tady.

Nemám zkušenost s meditací, ještě nikdy před tím jsem nemeditoval/a, je přesto pro mě program vhodný?

Ano. Meditace není něco, co bysme se museli učit. Je velmi jednoduchá, když o ní tolik nepřemýšlíme. Vychází z nás a stačí zavřít oči, mít chvilku klidu pro sebe a nechat se vést mým hlasem. Když jste otevřeni čemukoliv novému, půjde vám to snadno. Meditace je doslova lék a vy brzy uvidíte zázraky. Navíc tady v programu je meditace spíše doplňkem k hlavní metodě, není tudíž primární.

Když si objednám program musím zaplatit ihned?

Splatnost faktury je 7 dní. Takže máte týden na to, abyste za své členství zaplatili celou částku. Program začíná každé pondělí. Po uhrazení platby v pondělí ihned dostáváš přístupy do členské sekce programu Život je krásný. Pokud uhradíš platbu (úterý až neděle) dostaneš přístupy náledující pondělí.

Dozvím se něco nového, když už mám od vás všechny programy?

Ano. Tento program je zcela nový a tato metoda není nikde jinde v programech použitá. Řekla bych, že tento program je zcela zásadní a nahrazuje i mé osobní konzultace.

Jak se program liší od Zrcadla času?

Zrcadlo času je hloubková meditace, zaměřená na změnu budoucnosti. Tento program je navazující a obsahuje jednoduchou metodu, která vám přepisuje a nahrazuje vaše negativní přesvědčení, která vás mohou blokovat ke změně. Tato metoda není meditace, meditace pouze prohlubují a urychlují tuto metodu. Nejlepší je používat oba dva programy, krásně se doplňují. Program můžete používat i samostatně, pokud ZČ nemáte, tak to není překážka.

Je program pro mě vhodný, když se zabývám osobnostním růstem už hodně dlouho?

To přesně nedokážu říct ani posoudit. Já sama na sobě pracuji každý den a osobním růstem se zabývám už 10 let. Tento program je jedinou trvalou metodou k tomu, která mě na mé cestě pomohla a že jsem toho vyzkoušela. Odstraní jednou provždy naše neprospěšná přesvědčení a nikde jinde není v takové podobě. Pokud byste shledali program nevyhovující, nebo došli k závěru, že vše již znáte, můžete využít 14 denní lhůtu pro vrácení peněz.

Zaručí mi program, že bude změna v mém životě viditelná?

Ano. Mohu se zaručit, že po osvojení si metody a jejím praktikováním začnete vidět velmi brzy vysněné výsledky.

Máš další otázky?

Ráda je zodpovím. Napiš mi na email [email protected]