Meditace Nová čistá mysl

zdarma

Získej přístup k meditaci, kde za 10 minut odstraníš své negativní myšlenky a nastavíš si svoji mysl pozitivně.

Meditace má hodnotu 390 korun a ty ji dnes můžeš mít zdarma.

Je pro toho, kdo ode mě odebírá inspirační emaily se souvisejícím tématem. Tvé osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (já Růžena Janská - dříve Nekudová) je na základě souhlasu (stisknutím tlačítka) zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.

Svůj souhlas můžeš kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v patičce každého zaslaného emailu.

Řízenou meditací nahlédneš do své mysli, seznámíš se s ní a vytvoříš si ji podle svých představ.

Často o sobě smýšlíme špatně, nejsme dost dobří pro ostatní, ani sami pro sebe. Žijeme podle očekávání, podle toho, co si myslíme, že je správné. Snažíme se příliš obětovat pro druhé, bojíme se projevit a myslet sami na sebe. Máme spoustu negativních myšlenek, které nás brzdí a kterým věříme natolik, že nedokážeme žít v klidu a spokojenosti.

​Meditaci jsem tvořila pro ty, kteří se chtějí zbavit či spíše umět naučit pracovat se svými negativními myšlenkami a vytvořit si svoje nové, pozitivní a prospěšné. Naučit se ovládat vlastní mysl a vytvořit si ji podle svých představ.

Meditaci jsem namluvila v ženském rodě, ale je určená jak ženám, tak i mužům. 

Tahle fotka je pro mě důležitá. Tady na hrišti v Londýně, kousek od místa, kde jsme bydleli, vznikla tato meditace. Právě když jsme byli s dcerou na hřišti.

Ponoř se do hladiny Alfa, do hladiny, ve které se nachází každé dítě, když si hraje a rozvíjí tak pravou hemisféru mozku,

za doprovodu hudby s isochronickými tóny.

Co jsou to isochronické tóny: Isochronické tóny se zapínají a vypínají v předvídatelných vzorcích a vytvářejí pulzy extrémně efektivní pro terapeutické účely a stimulaci mozku.

K čemu je to dobré: zvyšují soustředěnost a snižují stres a úzkost, stabilizují emoce a vytváří duševní rovnováhu, mozek je produktivnější, navozují pozitivní náladu, dodávají energii (nahrazují kofein).

Meditace také může způsobit strukturální změny ve vašem mozku v tom nejlepším slova smyslu a může ovlivnit pozitivně i lidi okolo vás.

Rebelskú meditáciu vrelo odporúčam. Myslím si, že ju veľmi ocenia najmä ľudia, ktorí patria medzi "mysľové typy". Veľmi príjemne sa počúva. Sama meditàcia je pre mňa ako svieži vánok. Prináša voľnosť mysli a prázdnu hlavu 😊. Keď mám hlavu plnú starostí alebo povinností pomáha mi ich krásne odfiltrovať. Páči sa mi, že opakovaným počúvaním rebelskej meditácie má každý možnosť oslobodiť sa od svojich programov minulosti a podporiť nové, pozitívne a podporujúce myšlienky a predstavy.
Zdenka NémethováTrénerka vzťahov, www.zdenkanemethova.sk
Nahrávka mi přišla zajímavá, odlišná od "klasických" meditací. Začátek byl příjemný - dobře zvolená hudba a přívětivý hlas. Poté co přišla část s dveřmi na hlavě a vyndáním mozku mi to nejdříve přišlo legrační, ale když jsem si vizualizovala, že jsem vyndala mozek z hlavy, tak přišla překvapivá úleva. Taková prázdná hlava a lehkost. Poté jsem mozek očistila od nánosu a celý prosvětlila. Bylo příjemné si uvědomit, že si vlastně své myšlení sama vybírám a mohu jej měnit.
Lída ŠpačkováTerapeutka, lektorka a autorka terapeutických panenek, www.zacala.cz
Ďakujem za meditáciu, pri ktorej som si príjemne oddýchla a vyčistila hlavu od ťažkých myšlienok. Máš veľmi príjemný upokojujúci hlas. Páči sa mi predstava, vybrať všetko z hlavy, vyčistiť ju a vložiť nazad iba to dobré a pekné a len to, čo tam chcem mať. Meditáciu si ukladám a budem počúvať pred spaním.
Marta Kluchováwww.martakluchova.sk
Táto meditácia bola pre mňa mierne netypická a zároveň veľmi praktická a ľahko uskutočniteľná. Okrem toho, že má potenciál prepísať vaše podvedomie, pomôže vám pochopiť niektoré veci o vašej mysli aj na vedomej úrovni.
Michaela PisoňováExpetka na krásu a plodnosť - www.pimi.sk
Pod Rebelskou meditací jsem si nedokázala nic představit, ale musím přiznat, že mě mile překvapila. Věřím, že jejím praktikováním přichází nové vnímání sebe sama a pozitivní změny v životě. A to i v případě, že se člověku hned nepovede navázat spojení se svou myslí, protože i tak se zklidní a krásně si vyčistí hlavu.
Jana OuškováExpertka na cestovní ruch
Růženu znám zatím jen z online světa. Touto meditací mě ovšem dostala. Vidím, že našla sama sebe a snaží se to předávat dál. Po poslechu meditace jsem byl uvolněný a po vizualizaci v ní, jsem se na sebe i věci o mě začal dívat jinak. S nadhledem. Meditace je skvělá, nezvyklá a má něco do sebe. Pokud hledáte sebe sama, tak ji mohu jen doporučit. Jen bych ji uvítal i v mužském rodě.
David Dovhunwww.daviddovhun.cz
Meditácia bola skvela a pomohla mi počas celého dňa, kedže som si ju pustila hneď ráno po prebudení tak sa to somnou viezlo cely den a tak som si pekne pripomínala že mám nový preprogramovany mozog a tak som sa hravo vyhla chybám a zlozvykov ktorých sa chcem zbaviť. Meditovať by mali všetci a každý den. Nájsť si chvíľku na seba a usporiadať si myšlienky co chceme a kam smerujeme. V opačnom prípade sa v dnešnom svete veľmi ľahko " stratíme". Tvoja meditácia mi pomohla opäť ma vrátiť tam kam patrím,zamyslieť sa opäť nad sebou a usporiadať si myšlienky. Dokázala som sa tak lepšie kontrolovať a sústrediť sa na podstatne veci. Preprogramovanie fungovalo. Ďakujem. Odporúčam ju každému, pomôže udržať na pamäti cieľ.
Petra PavukováNutricionistka www.petrapavukova.sk
Ahoj. Stáhla jsem si tvoji meditaci. Musím říct jedna báseň. V osobním životě medituji a tvá meditace je nová, jiná a bájená. Mám zní opravdu velkou radost. Miluji takové věci, jsou mě hodně blízké protože s lidmi pracuji mám salon a někdy je opravdu potřeba vypnout a myslet jen na sebe.
Ingrid Klírováwww.ingridklirova.cz
Jsi neuvěřitelná, nikdy jsem nemeditovala a nevěřila tomu, ale opravdu to na mě působí! Chvilku mi trvalo se naladit. Ale pak jsem si představovala, jak moje myšlenky odplouvají pryč. Jak cítím, že v hlavě nic není a moje tělo je jen taková skořápka a v rukou před sebou držím a ztvárňuji svoji mysl naplněnou jen tím dobrým. Sebevědomím, touhou, láskou, štěstím, vděčností... Otevřela jsem oči a přišlo mi, že svůj obývák vnímám trošku jinak, než když jsem začala s meditací. Že vnímám to, že jsem doma v teple a mám čas. Můžu dělat co chci... Že to není samozřejmost. Připadám si jako vyměněná...
Veronika Zvonkovácopywriter, www.veronikazvonkova.cz
Z rebelskej meditácie som nadšená. Začala som meditovať pravidelne každý večer a môj najväčší problém je, že som nedokázala stíšiť svoje myšlienky. Stále mi ich behalo tisíc hlavou a neustále som s tým bojovala. Keď som počula vedenie Ruženy v meditácii, bolo to super a výsledok bol úžasný. Postupovala som podľa vedenia a o chvíľku som mala hlavu úplne čistú. Bol to super zážitok. Som rada, že som si túto meditáciu stiahla.
Slávka Ramsováinteriérová dizajnérka, lektorka, www.slavkaramsova.sk