Motivační tapety

+

motivační audia

Pozitivní programování mysli během celého dne.

Chceš si své myšlení nevědomky pozitivně programovat, aniž bys proto musel něco dělat?

Pastel
300 Kč
Varianta obsahuje 10 tapet na PC, 10 na telefon + 2 audia zdarma
Light
300 Kč
Varianta obsahuje 10 tapet na PC, 10 na telefon + 2 audia zdarma

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

MOTIPETY

 

Je to začátek, ale nestačí přečíst si jednu pozitivní knížku a tvrdit, že už všechno víme? Připusťme, že možná víme, ale opravdu to stačí, aby nás to pozitivně ovlivnilo?

Připusťme, že ovlivnilo natolik, že jsme v daný okamžik nadšení a máme novou chuť do života. Myslíme si, že teď to půjde jako po másle a bude se nám dařit...

Pak příjde druhý den a první negativní myšlenka......,

a co ten pocit ze včerejška, stále přetrvává?

Jasně, že ne! 

 

Protože nestačí si jenom něco přečíst, nestačí jenom něco vědět, je potřeba to zanést do každodenního života.

Je potřeba stálého opakování, aby nás to skutečně pozitivně a dlouhodobě ovlivnilo.

 

Určitě víš, jakou slova mají moc. Stačí jedno jedovaté slovo od blízkého člověka a bodne tě přesně tam, kde to bolí nejvíc.

Co často slýcháme, už i jako děti:

To nebude fungovat, dávej pozor, buď zticha, omluv se, nekřič, neruš, mluvíš nesmysly, říkala jsem ti, že spadneš, tomu nerozumíš, to nezvládneš (na to máš málo vědomostí, na to jsi ještě malý...) uč se, ty jsi zlá holčička, tvoje chování je hrozné....

Co bysme chtěli slyšet, co chceme slyšet za slova:

To bude fungovat, to zvládneš - dokážeš, jsi šikovná, jak se cítíš, můžeš říct vše co chceš, naslouchám ti, běž svou cestou, věřím ti, líbíš se mi takový, jaký jsi, jsi skvělý, mám tě ráda

Kolem nás je spousta dospělých lidí, kteří čekají na slova, která chtěli slyšet jako malé děti. A aji když je třeba slyšeli, chtějí je slyšet znova.

Proto je velmi důležité, jaká slova používáme, jak s nimi disponujeme, vůči ostatním i vůči sobě. Jsou naší nejsilnější zbraní a měli bysme je používat vědomě.

 

Kdo pro tebe Motipety tvořil:

Jmenuji se Růžena Nekudová, jsem velká propagátorka meditací Meditation Teacher a původní záměr byl, že jsem chtěla po partnerovi motipety pouze pro sebe. 

Vím jaký to je, když se mi vrací z ničehonic negativní myšlenky, a všechno je najednou naprd. Cítím se, že jsem nic nedokázala, že mi nic nejde, že nic nemá smysl, že si nevěřím, že nejsem dost dobrá a pochybuju o sobě. Vím, jaký to je, když tě nejbližší odrazují od tvých plánů a tvojí vlastní cesty.

A vím, že když nemám kolem sebe někoho, kdo by mi něco pěkného povzbudivého řekl, a nemám náladu plodit pozitivno, potřebovala jsem přesně něco takového, co mám stále na očích, co vidím každý den a tím se povzbuzuji. Ujištuji se a vracím k tomu, že má cesta a já jsem v pořádku.

Moc mi slova pomáhají a jsem ráda za takové krásné tapety, protože sama bych je nikdy graficky nevytvořila. Věřím, že pomohou i vám. 

Jmenuji se Vladimír Janský, jsem grafický designér a byznys developer převážně působící v Anglii. Dizajnu se věnuji již od roku 2008, kdy jsem dokončil studium. A do dnešní doby jsem si s designem užil celkem dobrou zábavu, z čehož následně vzniklo mnoho originálních, svěžích projektů a firem.

Na začátku tohoto nápadu jsme se domlouvali s Růženkou, že bych mohl vytvořit několik afirmačních/inspiračních tapet pro srávné programování naší mysli.

Z počátku jsme si jich společně vytvořili asi sedm pro vlastní potřebu. Nakonec jsme nebyli sami komu se tapety líbily. Přátelé, kteří nás navštívili a náhodou tapety zahlídli o ně měli také zájem, a tak jsme si řekli, proč Motipetami nepomoci správně programovat mysl i ostatním. Pro nás to bylo jasné ano, trochu více jsme na tom mákli, připravili jich více. Jsou maximálně kompatibilní pro co nejvíce stolních i mobilních zařízení, aby byly stále s tebou bez ohledu na jaký displej koukáš. Pár týdnů, doslova téměř dva měsíce, práce uběhlo a dnes už jsou na světě.

Úplně jednoduché to nebylo, ale stálo to za to. To že Motipety budou pomáhat tobě a spoustě dalších, je pro nás obrovská odměna za energii, kterou jsme do Motipet dali.

Co ti to může přinést:

  • každodenní pozitivní motivaci a podporu
  • stálé podvědomé podprahové pozitivní programování svého mozku
  • změnu svých negativních přesvědčení, návyků, paradigmat
  • vykouzlí ti úsměv na tváři, přinese ti denní radost a zkrášlí tvé prostředí

Můžeš se těšit na:

Tapety na telefon

Rozlišení pro telefony 1440x3200px.

Tapety na PC, tablet

10 tapet v jedné variantě. Rozlišení pro počítače a tablety 6000 x 4242px, splňující 6K standard. 2 varianty poměru stran pro počítače a tablety (4:3 a 16:9) Téma (balíček všech tapet k instalaci) pro Windows 10 ve verzích 4:3 a 16:9 poměru stran. S návodem pro Windows, jak si tapety nastavit.

 

Slova jsou zdrojem síly, která když se správně používá, je schopna léčit.


Asi najdeš plno tapet na netu zdarma, tak proč by sis je měl kupovat že?

Je to pohodlné, protože je dostaneš hned. Ušetříš čas vyhledáváním krásného obrázku a stejně laděného textu.
S originálním dizajnem a s textem, který se ti bude faaakt líbit a povzbuzovat.

 

Motipety ti budou dodávat to co zrovna potřebuješ, když se ti něco nepovede, když budeš mít blbou náladu. Taky když nebudeš mít vedle sebe kámoše, co ti řekne, jak jsi skvělej, když budeš o sobě zrovna pochybovat.

Nemusíš vymýšlet jakou afirmaci si řekneš, protože když seš down, většinou stejně nic nevymyslíš.


A jaké bonusy dostaneš:

MotiAudia nahrávky

Dostaneš dvě podprahové audia (ke každé variantě), které si můžeš pustit před spaním na programování své mysli. Jedno audio je motivační, povídací má 6 minut a druhé je opakující, podprahové a má 2 minuty.

Motipety jsou vhodné pro všechny - především ženy (jsou v ženském i mužském rodě (varianta Light), ale design je spíše laděný v ženských jemných barvách), kteří mají počítač nebo chytrý telefon a chtějí podpořit.

Tímto způsobem zdokonaluješ a posiluješ své sebevědomí a ovlivňuješ způsob svého myšlení, prožívání, chování a svých reakcí.
Podvědomě se začne měnit tvůj vnitřní dialog, omezíš tak úzkostné a kritické myšlení vůči sobě.
Denodenně i nevědomě budeš zažívat léčení mysli, těla i ducha.
Učíš se bez námahy proniknout do svého vnitřního vědomí a intuice.
Jsi veden směrem k naplnění svých záměrů, vizí a cílů ve svém životě.

Motipety ti zůstanou navždy, zakoupením získáš i aktualizace - tzn. nové úpravy tapet či audia, úpravu na míru...

Výsledky přicházejí společně s tvým pozitivním myšlením.

Tohle je mistrovské dílo. Dlouho jsem hledala něco motivačního na můj PC, měla jsem tam vždy jen staženou fotku s citátem, která mě po chvíli přestala bavit. Když jsem objevila takovou nádheru, neváhala jsem ani vteřinu a tapety si pořídila. V takovém množství a za tak malou cenu. Klidně bych zaplatila i více, protože to stojí opravdu za to.
Petra B.
Mám ráda měnit tapety na telefon a skoro vše bylo jen v Anglickém jazyce. Nikde jsem nenašla nic podobného a ještě k tomu tak originálního. Za mě je to profesionální práce a hodnotný obsah, který předčí cenu. Tapety používám a střídám si je podle nálady. Hodně mě bavilo i audio, ještě jsem nic takového nikdy neslyšela. Fakt povedené, děkuji a doporučuji všem.
Markéta S.

 

Vyber si ze dvou variant Pastel nebo Light.

Každá varianta obsahuje 10 tapet na PC a 10 na telefon.

Nebo si vyber rovnou obě varianty naráz.

Dostaneš tak 40 motivačních tapet, plus 4 motivační audia k tomu.

 

Varianta Pastel 10x

 

Varianta Light 10x

A jaká je cena ?

Pastel
300 Kč
Varianta obsahuje 10 tapet na PC, 10 na telefon + 2 audia zdarma
Light
300 Kč
Varianta obsahuje 10 tapet na PC, 10 na telefon + 2 audia zdarma

 

Varianta Pastel Telefon 10x

 

Varianta Light Telefon 10x

“Zkusila jsem metodu Motipety. Tímto chci sdělit, že tato metoda je úžasná a opravdu funguje. Sama jsem jí vyzkoušela. Dá se poslouchat na cestách v MHD při běhání a nebo na procházce s pejskem, všude. Nemusíte se na ní vyloženě soustředit, a proto mě zaujala. Chodí to se mnou všude. Tapety jsou úžasné v tom, že je můžete mít kdekoli v zaměstnáni v práci na počítači, nástěnce, telefonu, zrcadle v koupelně. Poslouchám nahrávky denně a často si pročítám tapety. A je to znát. Slova, myšlenky mají opravdu sílu. Pokud si chcete opravdu změnit myšlení určitě si to vyzkoušejte. Stojí to za to. Ještě mě zaujalo, že tapety jsou psané i pro muže. Moc mi tato metoda pomohla. Růženka je v tom profesionál. Taky je tam i návod, jak to používat. Doporučuji. Pomůže to každému. Všem přeji mnoho úspěchů a Růžence moc díky za to co dělá. Mějte se všichni hezky.
Klára Kreuzigerová

Za pár dní používání uvidíš změny ve svém dosavadním myšlení v oblastech, které jsou zmíněné textově na tapetách.

Každý sa asi chce zbaviť svojej negativity, aby sa mu ľahšie žilo, plnili sme si sny a hlavne našli seba samých♥️.Jedna cesta vedie k super pomôcke a to "Motipety"na preprogramovanie mysle.Uz keď som si tie tapety pozerala,čítala a dávala do tabletu,tak už som cítila nejaké uvoľnenie a pohladenie duše. Mám ich ešte krátko,ale som veľmi spokojná, vždy keď sa pozriem do tabletu,tak mi blikne,,,,aha, tak ,alebo to si mam myslieť ,lebo niekedy zabudnem a spadnem opäť do ritualu môjho dňa.🤨A oni mi hneď nakopnú a pripomenú ako mám fungovať.🖕😁♥️😍 Vrelo odporúčam a ja pevne verím že po dlhšom používaní sa mi zmení svet❤️😍😊a budem celkom nezávislá a slobodná 😀 Veľmi pekné ďakujem Ruzenke Nekudovej ❤️💚💛a jej priateľovi 💚💛♥️za vytvorenie takého krásneho produktu, ktorý pomáha ľuďom meniť životy. Ďakujeme😍💐🧡
Renáta Kozubová
Mám radost z nových motivačních tapet. Jsou v krásných jemných barvičkách, takové mám ráda. Pokaždé když si sednu k počítači něco důležitého mi připomenou. Programuji si tímto nevědomě svou mysl. Doporučuji každému, kdo pracuje na své změně.
Lenka Buchalová

Věřím, že daná energie se vrací a proto ti motipety nenabízím zdarma, ale za předprodejní symbolickou cenu.

Když dáš do svého rozvoje aspoň trochu energie v podobě peněz, efekt dopadu se násobí.

Motipety koupíš jednou, ale používat jej můžeš každý den až do omrzení. Prokážou ti tedy dlouhodobou službu za cenu kávy a zákusku.

Nech na sebe působit to, co opravdu ve svém životě potřebuješ slyšet!

 

Motipety ti příjdou okamžitě po zaplacení emailem i s návodem k použití.

 

 

Věř, že si zasloužíš vědět, že jsi správně.

Teď máš tu možnost vnímat taková slova, která si vybereš!

Opakováním se ti do mysli vryjí nová pozitivní přesvědčení, kterým konečně uvěříš.

 

Tvoje myšlenky se stávají tvými slovy,

tvoje slova se stávají tvými činy,

tvoje činy se stávají tvými zvyky, 

tvé zvyky se stávají tvými hodnotami,

tvé hodnoty se stávají tvým osudem.

– Mahátma Ghándí –