Chcete si svátky užít v klidu, radosti a bez zbytečného shonu?

Prožíváte svátky bez blízkých nebo se cítíte osaměle?

Jste mezi svátky více úzkostliví?

Nemusíte být na Vánoce osamělí ani skleslí, ponořte se se mnou do světa fantazie...

Meditace

Vánoční Světlo

Slavte Vánoce tentokrát jinak.

Vánoce a vánoční svátky jsou pro nás sociální lidi velmi důležité. Je to radostná tradice, kterou nás od nepaměti učili dodržovat a oslavovat. Většina z nás je tráví v rodinném kruhu, rozdáváním dárků, hodováním, šťastně pospolu.

Ale co když tomu tak není?

Co když jste třeba na vlně, že Vánoce slavit vůbec nechcete? Necítíte se na to, protože nemáte náladu, nebo jste zrovna přecitlivělí, úzkostliví, bez partnera nebo blízkých či dokonce úplně sami? Nebo prožíváte naopak přílišný vánoční shon a jste ze všeho ve stresu?

Právě pro vás, jsem pro tuto příležitost vytvořila Meditaci Vánoční světlo.

Já sama trávím několikáté Vánoce bez dcery, protože žiji momentálně v Londýně. A i když si na Vánoce nějak extra nepotrpím (nemám ani stromeček), mám je tak silně zakořeněné, že se dostavují pocity velkého smutku a osamocení. Chybí mi atmosféra domova, přátel a rodinného kruhu a většinou chci, aby už to bylo všechno za mnou a byl leden.

Díky svojí zkušenosti jsem se ponořila do zázračné hladiny Alfa, která mi ukazuje cestu, jak z toho ven. Jak můžeme vnímat i jiné krásy a pocity, které v sobě máme někde hluboko zakopané. Nemusíme se cítit smutně, sklesle, bez nálady, úzkostně a toto období jenom probrečet. 

Proto pokud se tak nějak podobně v tuto dobu cítíte, vydejte se se mnou na cestu za dobrodružstvím, které všechno změní.

Jak na vás meditace může zapůsobit:

  • Přestanete být úzkostliví, pocítíte více radosti, štěstí a lásky.
  • Přenesete se do svého vnitřního světa a objevíte, že nejste nikdy sami.
  • Zažijete neopakovatelné dobrodružství a získáte novou chuť a energii do života.
  • Odpočinete si a všechen stres z vás spadne
  • Budete se těšit kouzlu Vánoc, tak jako každých jiných dní.

Komu meditaci doporučuji:

  • Vám, kteří se cítíte osamělí, jste úplně sami anebo vám chybí nějaký člen rodiny v období vánočních svátků.
  • Vám, kteří jste v období Vánoc více úzkostliví, cítíte se bez nálady, bez energie a přitom si je chcete jistým způsobem užít.
  • Vám, kteří nemáte náladu na oslavu nebo chcete, aby toto období už bylo za Vámi.
  • Vám, kteří si chcete zpřijemnit vánoční čas, chcete zažít nové dobrodružství, získat novou energii a prožít tento čas radostněji.
  • Vám, kteří jste v tomto období více ve stresu, cítíte tlak, únavu, úbytek energie a přílišný shon.

Meditace je doprovázená piano hudbou pro pozitivní náladu, dodání energie a naladění se na vyšší pozitivní vibraci. Trvá patnáct minut, je jak pro ženy tak i pro muže. Já ji tvořila s láskou tak, aby vám přinesla radost do opuštěných domovů. Záleží mi na vaší spokojenosti a jsem ochotna vrátit po zvážení peníze zpět s tím, že mi napíšete email s pádným důvodem. 

Slova prvních cestovatelů:

Meditácia Vánoční světlo od Růženky Nekudové ma vrátila do detstva a pripomenula mi dôležité a šťastné chvíle môjho detstva. Smiala som sa a skákala na švihadle. Bezstarostnosť a smiech boli okamihom tohto momentu. Uvedomila som si týmto zážitkom, že aj v našom veku, keď sme už babičky, nezabúdajme sa hrať, smiať a prežívať radosť naplno. Pri počúvaní meditácií mi došla i ďalšiu dôležitú vec. Človek je sám len toľko, ako tomu sám dovolí. Meditáciu vrelo odporúčam každému, kto sa cíti byť osamelý alebo si myslí, že druhý na neho zabúdajú. Meditáciu si púšťajte viackrát a uvidíte, že život je nádherný a nikdy nie ste sami.
Jana Bakičovalektorka enkaustiky, www.janabakicova.sk a www.zena50plus.sk
Na meditaci „Vánoční světlo“ jsem byla hodně zvědavá. Přeci jen téma samoty o Vánocích je pro mnoho lidí dost citlivé. Letos se i já (jako letuška z povolání) zařadím mezi ty, kteří vánoční čas stráví na cestách a bez rodiny. Přála jsem si proto mít nějakého společníka do letadla, který mě bude zlehka všude doprovázet. Postava vánočního skřítka mě mile překvapila a splnila beze zbytku má očekávání. Přenesla jsem se s ním do dětství a prožívala znovu to pravé kouzlo Vánoc, nádhera! Meditace je laskavým průvodcem, pohladí vás po duši a pěkně zklidní … a nemusíte být ani sami :-). Děkuji za ni.
Lucie Jeschkováletuška a taneční lektorka, www.jaletim.cz, www.tanecniopacko.cz
Tento rok budem prežívať Vianoce sama a nebude to po prvý krát. Keďže už to poznám a viem, aké bolestné to pre mňa bolo, nechcem si tieto smutné pocity zopakovať. Rozhodla som sa nesmútiť a hľadám si rôzne barličky, ktoré by mi zmiernili bolesť v srdci a priniesli do duše pokoj a mier. Jednou z nich je táto vianočná meditácia. Začala som si ju púšťať každý večer pred spaním a môžem povedať, že prenesenie sa do sveta fantázie je lepšou voľbou, než fňukanie do vankúša. Každému odporúčam, vrátiť sa na chvíľu do detských čias a uveriť v čarovného vianočného škriatka. Je veľmi príjemné, odložiť starosti a trápenia a odovzdať sa príbehu. Deti to vedia, my dospelí, sme už zabudli, ale stačí si spomenúť. Alebo zavrieť oči, pustiť si meditačnú nahrávku a nechať sa viesť.
Marta Kluchováopatrovateľka seniorov v Rakúsku, www.martakluchova.sk
Jako každá meditace i tato vás zavede do krajů snění, fantazie a vnitřního ponoření... A k čemu více patří pohádkové fantazie, naše sny, láska, vnitřní naplnění a pocit sounáležitosti, než právě k vánocům. Nebývám sice na vánoce úplně sama, jsem s dětmi, ale pár let už bez partnera. A právě na vánoce to na mě asi nejvíc doléhá. Proto jsem s radostí uvítala tuto meditaci. Přetékala jsem sobě vlastní až dětskou zvědavostí. Přinesla mi vhled do mého srdcce, do mého dětství, i do dalších událostí mého života. Kromě příjemných chvilek a veselých okamžiků jsem ale také došla k uvědomění, že je v mém nitru asi i něco nepříjemného, o čem jsem dosud nevěděla. Za toto velký dík této meditaci. Přesto jsem zažila radostné bytí s maličkým, kouzelným stvořeníčkem. Naprosto mi učaroval a cítila jsem jeho blízkost. Už se u mě zabydlel...takže na vánoce určitě nebudu sama 🙂 Děkuji!
Lada Věntusovátvůrkyně hedvábných a bervných lahůdek pro ženy, www.ladaventusova.cz
K meditacím mám nedůvěru. Meditující člověk pro mě znamenal, zahálející. Věru, nebyla to extra startovní čára. Meditace mě překvapila. Na krásných 15 minut jsem se dostala do jiného světa. Ve světě hravé fantazie, se člověk dokonale odpoutá od svých problémů a zůstane, krásně zrelaxovaný a svěží. Krásně si připomenete, kdo je ve vašem světe nejdůležitější moment i člověk.Meditace má i docela pěkné vedlejší účinky. Kdykoliv si vzpomenete na nějaký pěkný střípek, tak se usmějete. Mimochodem jsem objevila, proč je Růžena, pořád taková vysmátá. Něco na té alfě je. Již jste vyzkoušeli?
Marta Veseláautorka projektu Agenda s nadhledem, www.martavesela.cz

Objednejte si Meditaci Vánoční světlo právě teď!

Pokud cítíte zvědavost, kam vás meditace zavede, co objevíte a co ve vás zanechá máte jedinečnou možnost být součástí. Vím, že díky této meditaci se budete cítit mnohem lépe a zpříjemníte si tak svátky, na které jen tak nezapomenete.

Máte dvě možnosti:

Utápět se v úzkostných pocitech a v pocitech osamění anebo zvolíte nové dobrodružství a poznáte pravé kouzlo radosti Vánoc?

Tato Meditace i Vám doma rozsvítí Vaše Vánoční světlo!

Meditaci si cením na 290 korun. Myslete jednou na sebe a dejte si dárek, který máte hned doma.

Meditácia je super, podľa mňa vhodná aj mimo vianočného obdobia. Je príjemne a bezpochyby užitočné pripomínať si, že svojho najlepšieho priateľa, blízkeho a hlavne úprimného človeka, ktorý nás stále podrží a motivuje máme nepretržite v sebe. Odporúčam ju každému, kto má niekedy pocit, že je na všetko sám a potrebuje oporu. A to počas celého roka. Ďakujem
Mgr. Mária Kloknerováwww.kontaktnyrodic.sk

Růžena Nekudová

autorka knihy Vězení jako dar, převratné metody Zrcadlo času
Růžena je rebelující, výjimečná a inspirující žena. Svými nevšedními názory, které se nebojí říct, boří staré stereotypy a nefunkční modely společnosti, ukazuje lidem jejich jedinečnost a originalitu. Díky těžkostem v jejím životě se sama plně ponořila do zázračné hladiny alfa, která ji doslova zachránila život. Svým osobním příběhem a příběhy druhých, se snaží motivovat lidi k posunu vpřed, i přes jakkoli těžké problémy. Vytváří přímo léčebné řízené meditace, které pomáhají lidem překonat velmi těžké chvíle. Věnuje se osobnosnímu rozvoji, duchovnu a vše nabyté předává lidem na svém webu www.ruzenanekudova.cz.

Těším se na společné cestě!