Meditace: Poznej svůj strach 

99 procent lidí má z něčeho strach.

Jste mezi nimi?

  • Máte strach ze samoty, z opuštění, anebo naopak z nových lidí a společnosti?
  • Máte strach chybovat, ze selhání, z neúspěchu, že nejste dost dobří anebo naopak z úspěchu?
  • Máte strach z nedostatku peněz, práce nebo naopak z přebytku?
  • Máte strach z rodiny, okolí, z přijmutí sama sebe, ze zkoušení nových věcí a prosazení svého života?
  • Máte strach ze strachu nebo naopak být přítomně šťastní?

Strach je nejčastější lidská emoce.

Když cítíme strach, tak nám z 99 procent ukazuje naše omezující programy a pouze 1 procento nás upozorňuje na životu nebezpečné situace, které rozeznáme i tak.

Asi si říkáte proč zrovna já vám vykládám o strachu. V dospělosti jsem pochopila, že jsem si bohužel z dětství odnesla přímo panický strach ze samoty. Z programu, který jsem denně viděla u svých rozvádějících se rodičů. Proto jsem později šla ze vztahu do vztahu a měla přímo hrůzu z toho, že bych byla sama.

Lpěla jsem na partnerovi, bála se cokoliv udělat a šíleně žárlila, protože jsem se bála samoty a toho, že mě opustí. Byla jsem tím posedlá a nemohla jsem sama ani existovat. Strach byl všudypřítomný a já ho odháněla a nechtěla si to připustit.

Pak mě potkal největší strach v životě a to v době, kdy jsem čelila odsouzení. Strach z vězení a ze ztráty svobody je nepopsatelný.

Chtěla jsem to změnit a tak se taky stalo. Díky osobnímu rozvoji a vědomému pracování se strachem jsem prozřela, že takhle žít, by mě vedlo jen do záhuby. Díky této situaci jsem sama v sobě objevila, jak pracovat se strachem pomocí hladiny Alfa. Strach je dnes pro mě oblíbené téma, a tyto zkušenosti chci sdílet s ostatními.

\"jatest\"

Dnes jsem chodící test na strach :-), vědomě ho vnímám a přijímám a proto se nebojím dělat spoustu věcí. Je to nesmírná úleva, být více v klidu, vyrovnaná. Strach vás totiž může buď totálně semlít anebo mu půjdete naproti. Co si vyberete?

 

Strach není realita. Je to myšlenka, ne o tom, co se vám děje právě teď, ale o tom, co by se mohlo stát v nějakém budoucím okamžiku. Naše mysl je tak chytrá, že problémy (strach) také vymýšlí, než aby je pouze řešila.

 

Strach máme především předtím, než se něco stane. Ale mít strach dřív, než se to stane, je strach z budoucnosti. Není to strach z přítomnosti. A protože budoucnost vlastně neexistuje, tak je to strach z ničeho, protože existuje jenom přítomnost.

 

Budoucnost nemá žádný podklad v realitě, protože až ta budoucnost přijde, bude to zase přítomnost, a v přítomnosti se není čeho bát.

Co získáte touto meditací:

  • Uvědomění z čeho máte strach, jak velký je, odkud se bere a proč ho máte.
  • Poznáte svůj strach a přijmete ho, jako přirozenou součást svého já.
  • Naučíte se překonávat strach, budete více v klidu a budete mít sílu pouštět se do nových nepoznaných věcí.
  • Z vaší slabiny se stane váš pomocník a kamarád.
  • Celkové zklidnění vaší mysli, strach vás již nebude paralyzovat, ale bude vám sloužit. Vy se tak více otevřete lásce, která k vám bude přirozeně přicházet.

Chcete se přestat bát strachu a bránit se mu?

 

O strachu a jak vzniká víme hodně málo a tím pádem nevíme, co na něj funguje. Chci vám dát nové informace, abyste mohli strach pro sebe využívat.

 

Je to vaše volba jestli ho přijmete nebo odmítnete. Přijmutí strachu je částí přijmutí sebe sama. Stanete se silnějším a sebevědomějším jedincem.

 

Nikdo z nás není odsouzen k žití ve věčném strachu.  

Každý může žít život ve vnitřním klidu. 

To, co získáte se nedá slovy ani popsat, 

to je potřeba zažít.


Druhým BONUSEM je audionahrávka - vědomé pracování se strachem a uvolňování strachu. Jedná se hluboký transformační prožitek. Vede k přijmutí strachu a pouštění vzpomínek, které strach vyvolaly. Naučíte se vědomě pracovat se strachem a vaším podvědomím.

K audio meditaci v mp3 formátu, získáváte jako BONUS  i video meditaci. Kde načerpáte nové energie a prohloubíte uklidňující prožitek pomocí vizualizace klidného moře a hudby.


Meditace je jedním slovem nádherná. Je citlivě namluvená, velmi jemně vás vede k uvědomění si svého strachu a vědomému vytažení ven. Moc se mi líbila možnost videa s uklidňujícím mořem, stejně tak možnost stáhnout si meditaci a jen tak poslouchat se zavřenýma očima na gauči. Je-li strach něco, s čím zápasíte, vezměte si určitě na pomoc tuto meditaci.
Veronika Mašínováwww.veronikamasinova.cz
Pokud vám meditace nevyhovuje, vrátím vám vaše peníze zpět. Jde mi především o vaši spokojenost.

Podívejte se k sobě do nitra za sybolickou cenu 240 korun / 10 EUR a navštivte svůj strach. Vynechte jednou drink se starým kamarádem a poznejte nového, kterého budete mít na celý život.

Máte dvě možnosti:

zůstat na stejném místě, kde jste teď, anebo na tom být mnohem lépe a žít v lásce.

 

Kterou si vyberete?

Meditaci Poznej svůj strach jsem vyhrála u Růženy ve facebookové soutěži a měla jsem z ní skutečně radost. Neuměla jsem si představit, že strach by mohl dostat nějakou konkrétní podobu a natož to, že bych s ním nemusela bojovat. Během meditace jsem se krásně uvolnila a proud pocitů z hloubi duše plynul bez mého přičinění. Strach dostal najednou konkrétní formu a já přesto necítila náznak souboje s ním. Seznámili jsme se a pak také rozloučili, bez boje a to je pro mě velmi cenný vhled. Děkuji za možnost touto meditací projít.
Štěpánka Čápovávýživová poradkyně a autorka několika ekuchařek, www.stepankacapova.cz
Keď som počúvala meditáciu, kombinácia Ruženinho hlasu a krásnej jemnej hudby ma takmer ukamžite uviedla do príjemnej hlbokej relaxácie. Nechala som sa unášať svojou mysľou presne podľa inštrukcií a s prekvapením som zistila, že stretnutie so strachom vôbec nie je hrozivé, ale naopak celkom príjemné a predovšetkým objavné. Odhalili sa mi cenné aha momenty a pochopila som, že strach nie je môj nepriateľ, hoci sa nám spolu nežije ľahko. Bolo to prekvapivé, lebo strachy sú téma, s ktorou sa potýkam takmer celý život. Príjemné pocity uvoľnenia a ľahkosti vo mne doznievajú ešte dlhé minúty po meditácii. Ďakujem Ružene za toho nahliadnutie do svojho vnútra. Cítim, že je to pre mňa zase krok vpred a k meditácii sa určite budem vracať.
Zuzka Melly Koščováautorka kníh Šťastie nie je mýtus a Rozprestri krídla, www.zuzanakoscova.sk
Meditace "Poznej svůj strach" jemnou formou nasměruje člověka k uvědomění a práci se svým strachem. Působila na mě moc hezky. Za přítomnosti mořských vln, uklidňující hudby a příjemného hlasu jsem se přenesla do svého nitra a objevovala své emoce související se strachem. Po meditaci mě zaplavil pocit vnitřního uvolnění a klidu. Doporučuji tuto meditaci všem, kteří se chtějí strachu nejen zbavit, ale ho i zpracovat a přijmout.
Šárka Hoškováautorka projektu Život v USA s lehkostí, www.sarkahoskova.cz
Chci Vám ještě jednou poděkovat za meditaci, je úžasná, dnes se chystám si ji pustit znovu A Váš příběh a Váš e-book je jedna velká pecka V mnohém se poznávám sama a o to větší jste mi inspirací! Moc moc děkuji a přeji mnoho úspěchů v osobním i profesním životě. Jste úžasná, jak pomáháte lidem okolo, máte muj obdiv Přeji krásný zbytek dne!
Adéla Caltováfanynka
Než jsem si meditaci pustila, netušila jsem, že se dá se strachem navázat nějaký kontakt. K mému velkému překvapení se z něj stala malá kulička s obličejem, který se na mě usmíval. Takový malý rarášek. A tak mě velmi překvapilo, že mohu přijmout svůj vlastní strach jako svého kamaráda a komunikovat s ním. Meditace mi velmi pomohla a doporučuji všem, kteří se cítí být strachem ovládáni.
Pavla Polymniaprůvodkyně psích souvislostí, www.pavlapolymnia.cz
Po dlouhé době se mi poštěstilo vyhrát. Vyhrála jsem nahrávku Strach Růženky Nekudové. Tato meditační nahrávka mi pomohla uvolnit bolest krční páteře... ano, je to možné... neboť toje to místo, kam se u mě usazuje strach. Myslím, že je tato metoda lepší, než léky a levnější, než masáže.
Věrka Vítovcováwww.vera-vitovcova.cz