Kouzelná meditace 

pro děti

ZDARMA

Chcete posílit sebelásku svého dítěte?

Pusťte si společně místo pohádky meditaci, kde se vydáte na dobrodružnou cestu za láskou.

Řízenou meditací nahlédnou vaše děti do svého nitra. Zjistí, co je to láska, kde sídlí a jakou má moc.

Jmenuji se Růžena Nekudová a věnuji se hladině Alfa. Díky častému vědomému ponoření se do této hladiny dokáže naše mysl přepsat negativní zažité situace, vzpomínky a programy a lépe si pamatuje ty nové, vytvořené právě meditací.

Tuto meditaci jsem tvořila speciálně pro děti. Původně pro moji dceru, která žije v České republice a já momentálně v UK. Jsme odloučené a záměrem meditace je silné propojení mezi námi i na dálku. Proto si přeji, aby pomáhala i ostatním dětem tak, jako mojí dceři. Proto ji přijměte jako dar.

Je vhodná pro všechny děti od 4 let. Je zaměřena na lásku mezi dítětem a maminkou. Je vhodná pro děti, které jsou někdy samy, bez maminek. Například když chodí maminky do práce a děti tak musí hlídat někdo jiný.

Je určena i dětem, které jsou citlivější, bývá jim smutno po mamince a pro ty, které mají velmi blízký kontakt s maminkou. Meditace dokáže pomoci dětem, které si zrovna nepotrpí na hlídání od jiných osob, než je maminka. Dětem, které jsou odloučené od maminek krátkodobě i dlouhodoběji.

Také dětem, které jsou plné vzteku, hyperaktivní, a všem dětem pro posílení sebelásky a individuality.

Meditací děti prožijí silný zážitek, pomocí dobrodružného příběhu, který jim dá pocit lásky a umožňuje pochopení bezpodmínečné lásky mezi matkou a dítětem i ve chvílích, kdy spolu zrovna nejsou. 

Za doprovodu hudby s isochronickými tóny.

Co jsou to isochronické tóny: Isochronické tóny se zapínají a vypínají v předvídatelných vzorcích a vytvářejí pulzy extrémně efektivní pro terapeutické účely a stimulaci mozku.

K čemu je to dobré: zvyšují soustředěnost a snižují stres a úzkost, stabilizují emoce a vytváří duševní rovnováhu, mozek je produktivnější, navozují pozitivní náladu, dodávají energii (nahrazují kofein).

Meditace také může způsobit strukturální změny ve vašem mozku v tom nejlepším slova smyslu a může ovlivnit pozitivně i lidi okolo vás.

Její délka je necelých 12 minut.

Mám krásnou zkušenost s kouzelnou meditací a 4,5 lettým synem. Já, dospělá, se pořád učím správně meditovat, umět "vypnout" a nechat se Vámi jen vést ale často mi moje mysl utíká jinam. Popravdě, Váš hlas je jediný který nás (mě) dovede meditací příjemně a nerušeně provést. Můj syn se od prvního tónu Vaší Kouzelné meditace sklidnil, lehl si, dal ruce podél těla a během chvilinky pravidelně oddychoval až do konce. Často si ji vyžádá před spaním sám. Nedávno mě ale dostal, když mi, v necelých 5ti letech povídá: Mami, pustíš mi tu kouzelnou meditaci? Měl jsem špatej den, dneska to fakt potřebuju...😍
Lucka Ibrahim