Moje knížka ti pomůže nahlížet na nepříjemné věci jako na prospěšné příležitosti v životě.

1 + 1 ZDARMA

Počet kusů je omezen na 100 ks, pouze do vyprodání!

Můžeš si vybrat ze dvou variant (výběr učiníš po kliknutí na tlačítko na objednávkové stránce zaškrtnutím své varianty):

Varinata První - Vězení jako dar+Mysli v mysli

Varianta Druhá - Vězení jako dar+Vězení jako dar

Akce platí do vyprodání, nejdéle však do 31.5.2020.

Cena knihy je 399 korun/16 euro (včetně DPH, plus poštovné)

O čem kniha je a co ti může přinést?

 • 21 strávených dní, 21 příběhů, 21 myšlenek
  autorka strávila nespravedlivě 21 dní v anglickém vězení, popsala příběhy 21 žen, se kterými se setkala a 21 uvědomění nad hodnotou běžného života a jeho automatického žití.
 • Naučit se rozhodovat
  Každý den se můžeš rozhodnout, jak jej chceš prožít, jestli příjemně anebo nepříjemně, jak se chceš cítit a jaký přístup zvolíš.
 • Pomůže ti z role oběti
  Pomůže věčným hledačům štěstí, smyslu života a spokojenosti nahlížet na tyto věci úplně jiným způsobem. Budeš vděčný za to, co právě máš a omezíš stěžování si.
 • Přijímat nepříjemné prožitky
  Naučíš se přijímat i to nepříjemné co je součástí života a nemůžeme to nijak ovlivnit. Dívat se na věci s nadhledem a vzít si z nich to dobré a prospěšné.
 • Pracovat s negativní myslí
  Tipy, které ti pomohou od negativních, nepříjemných a limitujících myšlenek.

237 stran, neobyčejné příběhy, myšlenky osobního rozvoje a posunu, léčivé vizualizace k překonávání jakékoliv těžší situace.

Hluboký až šokující příběh, který ukazuje jiný pohled na obyčejné věci, které denně zažíváme. Pomůže ti pochopit, jak můžeš vyhrát vnitřní souboj s myslí, kde znovu objevit svoji hlubokou sílu, i když jsme úplně bez energie a dáva naději k lepším zítřkům.

Můj příběh tě může velmi inspirovat...

Strhující příběh o ceně svobody a jaké to je, když ji ztratíme. Jestli se chcete více radovat z každodenním maličkostí a užívat si života, tak si jej rozhodně přečtěte. I ten nejvšednější den vám bude připadat jako ráj na zemi. Díky této knize jsem se začala dívat na svůj život novýma očima... a uvědomila si, že je opravdu nádherný. Je nádherný, protože mám svobodu. Můžu jít, kam chci. Můžu být se svými blízkými, kdy chci. Můžu jíst, co chci. Můžu zkrátka všechno. Růženina zkušenost z vězení je opravdu darem – nejen pro ni, ale pro nás všechny.
Blanka Vun Kannon
Četla jsem Růženinu knížku Vězení jako dar a používám její metodu Zrcadlo času. Proto jsem měla velké očekávání. To se mi naprosto splnilo, dokonce předčilo moje představy. Některé techniky znám, jiné byly pro mě nové, ale už teď vím, že ji budu doporučovat svým klientům, kteří se chtějí dostat od těžkostí k harmonii těla a duše. Jednoduše a snadno použitelné techniky, navíc krásně a stručně popsané, nám všem zlepší životy. Doporučuji proto všem, kteří chtějí žít ve větším klidu, pohodě a radosti.
Veronika Hanzlíková

Jako dárek získáváš ZDARMA knihu

Jak si poradit s negativitou a myslet vědomě - 33 metod

Je to na první pohled malá a nenápadná knížečka, ale ukrývá v sobě velkou moudrost. Může ti pomoci porozumět vlastní mysli, abys ji využil ku prospěchu v každodenním životě.

Tato knížečka je malý poklad. Metody v ní obsažené mají léčivou moc a nechají tě nahlédnout do tvého vnitřního světa. Díky těmto metodám propluje tvoje mysl krásnými myšlenkami, obrazy a dotkne se i tvého vnitřního dítěte.

Naučíš se využívat svoji mysl vědomě tak, aby se ve tvém životě projevilo více radosti a pomůže ti najít tu správnou cestu ve tvých životních situací.

Můžeš svůj život aktivně měnit, vědomě lépe prožívat a pohlédneš tak na běžný život novýma očima.

Metody jsou určené ke každodennímu použití, jsou krátké, snadno zapamatovatelné a rychle účinné.

Počet kusů je omezen na 100, pouze do vyprodání!

Strhující autentický příběh Češky, kterou neuposlechnutí své intuice dohnalo až do britského vězení a ke ztrátě toho nejcennějšího, lidské svobody. Mohla se úplně zhroutit, ale zvolila opak - brát tuto přelomovou životní zkoušku jako dar. Od knihy jsem se nemohla odtrhnout, zvláště magické jsou vizualizace, které jí tam pomohly přežít a dodaly jí potřebnou sílu pomoci nejen sobě, ale i dalším lidem v krizových momentech života. Příběhem hlavní postavy se prolínají osudy spoluvězenkyň. Při čtení mi šel mráz po zádech. Díky této knize můžete změnit i vy svůj život a já ji všem moc doporučuji k přečtení. Nejvíce se mi vryla do srdce tato slova autorky: "Radujme se z maličkostí nejen v nouzi, ale i když máme dostatek. Vždyť co vlastně člověk potřebuje k životu? Trochu jídla, vodu, svobodu a do srdce lásku".
Adéla Kubešová
Tak tohle je bomba. Pracuji na sobě už delší dobu a zkouším vše možné i nemožné a tak jsem se s napětím pustila do čtení. Pár technik už znám odjinud, ale naprostá většina byla pro mě nová, postupně je zkouším a procvičuji jak je čas a je to prima, člověku je po nich hnedle líp. Meditace jsou krátké a jednoduché a každý si vybere tu, která mu zrovna v jeho situaci pomůže, vybere si opravdu každý, žádné dlouhé ciráty a omáčky okolo, ale jasně, stručně výstižně a jde se na to. :-) Každému doporučuji k přečtení, určitě nebudete litovat. No kdo by se např. nechtěl skamarádit se svým strachem, kdo nepotřebuje vědět PROČ se mu zrovna tohle děje nebo kdo by nechtěl žít v přítomnosti a šťastně... na tohle a spoustu dalších věcí Vám knížečka dá odpovědi...
Pavla Hejná