Je to na první pohled malá a nenápadná knížečka, ale ukrývá v sobě velkou moudrost.

Chcete více porozumět vlastní mysli?

Chcete si s ní umět hrát tak, abyste ji lépe využívali v každodenním životě a byla vám ku prospěchu?

Já věřím, že ANO. A proto vznikla i tato knížečka, která vám může v mnohém pomoci.

Jak si poradit s negativitou a myslet vědomě

33 metod

Tato knížečka je malý poklad. Metody v ní obsažené mají léčivou moc a nechají vás nahlédnout do vašeho vnitřního světa. Díky těmto metodám propluje vaše mysl krásnými myšlenkami, obrazy a dotkne se i vašich vnitřních dětí.

Naučíte se využívat svoji mysl vědomě tak, aby se ve vašem životě projevilo více radosti a pomůže vám najít tu správnou cestu ve vašich životních situací.

Můžete svůj život aktivně měnit, vědomě lépe prožívat a pohlédnete tak na běžný život novýma očima.

Metody jsou určené ke každodennímu použití, jsou krátké, snadno zapamatovatelné a rychle účinné.

Tištěná kniha je vyprodaná !

Růženko tvá kniha je naprosto úžasná. Každá metoda v ní má své kouzlo a oblíbila jsem si je všechny. Moc všem doporučuji, měla by mít místo v každé knihovně a být hned po ruce 😍.
Vendula Melichárková

Jmenuji se Růžena Nekudová a jsem tvůrkyně a vášnivá propagátorka meditací.

Tato knížečka se poskládala úplně sama, když jsem ve svých těžkostech objevila vnitřní svět, kde je možné úplně vše. Tento vnitřní svět, když mu uvěříte, se zhmotňuje v realitě a já jsem ho přenesla na papír i pro vás. Nabízí se vám tak možnost řešit příčiny vašich trápení a nakouknout na váš život úplně novýma očima.

Je to taková první vlaštovka a ochutnávka mé nové připravované knihy vědomých metod pro lepší žití. S metodami si sama hraji každý den a je zajímavé pozorovat, jak se moje mysl proměňuje a rozjasňuje.

Ještě tu chci zmínit, že při tvorbě se podílela i má dcera Regina (se mnou na fotce), když vytvořila překrásnou úvodní ilustraci a také doplnila o mandalu, kterou sama vytvořila pro vás k vybarvení na konci knížečky.

Proč byste měli mít Mysli v Mysli ve vašich rukách?

 • Je jedinečná v tom,
  že vám dá plno uvědomění, jak nahlížet a řešit problémy a těžké situace v každodenním běhu života.
 • Vyzývá ke hře
  a tím rozproudí vaší pravou hemisféru a posadí vás do rovnováhy.
 • Naučíte se
  pracovat se svým tělem, myslí i duší.
 • Dotýká se témat,
  jak na negativní myšlení, jak změnit své programy, jak posílit sebevědomí, jak dosáhnout svých cílů, jak žít více v radosti.

Rozproudí v tobě dítě, které žije každý den přítomností a radostí ze hry.

První čtenáři vám sdělují:

Mé očekávání se splnilo na 100%.Věděla jsem, že knížka bude pro mne opět přínosem, jako vše co Růženka dělá pro nás všechny, co to potřebujeme. Ve skutečnosti jsem ještě nadšenější, protože všechny potřebné metody k lepšímu životu jsou v knížečce shrnuty. Jsem moc ráda, že Mysli v mysli mám a mohu ji kdykoli použít, nahlédnout a najít to, co zrovna potřebuji. Má nejoblíbenější metoda je Zrcadlo času, které používám každý den. Pomohla mi úplně změnit můj život k lepšímu, pohled na něj a na situace, s kterými jsem si kdysi nevěděla rady, se řeší samy. Tímto ho doporučuji úplně všem, hodí se úplně ke všem problémům které mohou být. Také bych knížku doporučila všem, kteří si nevědí rady jak dále, ale i pro ty kteří se jen chtějí dále posunout. Knížka je hezky a stručně napsaná, žádné dlouhé články. Moc dobře se čte. Růženko ..DĚKUJI!!!
Kateřina Herzigová
Četla jsem Růženinu knížku Vězení jako dar a používám její metodu Zrcadlo času. Proto jsem měla velké očekávání. To se mi naprosto splnilo, dokonce předčilo moje představy. Některé techniky znám, jiné byly pro mě nové, ale už teď vím, že ji budu doporučovat svým klientům, kteří se chtějí dostat od těžkostí k harmonii těla a duše. Jednoduše a snadno použitelné techniky, navíc krásně a stručně popsané, nám všem zlepší životy. Doporučuji proto všem, kteří chtějí žít ve větším klidu, pohodě a radosti.
Veronika Hanzlíkováblogerka, spisovatelka a koučka, www.veronikahanzlikova.cz
Jsem nadšená, že mám příležitost být majitelem knížky Mysli v Mysli od Růženy Nekudové. Očekávala jsem, že mi poradí s negativitou. Dostala jsem však víc, dokázala mi poradit nejen s negativitou, ale i se strachem a vědomou myslí. Knížka je psána velmi stručně a výstižně, kdykoliv se lze k jakékoliv metodě vrátit a to nejen v mysli. Nejvíce se mi líbí metoda Zrcadlo času, která je také její součástí. Mám od Růženky i tuto meditaci. Od té doby, co ji mám, se mi velmi změnit život. Doporučila bych ji opravdu každému, kdo na sobě pracuje nebo chce pracovat. Každému, kdo chce žít vědomější a zároveň spokojenější život. Tato knížka je základním kamenem pro osobní rozvoj každého člověka.
Veronika Vejrková
Tak tohle je bomba. Pracuji na sobě už delší dobu a zkouším vše možné i nemožné a tak jsem se s napětím pustila do čtení. Pár technik už znám odjinud, ale naprostá většina byla pro mě nová, postupně je zkouším a procvičuji jak je čas a je to prima, člověku je po nich hnedle líp. Meditace jsou krátké a jednoduché a každý si vybere tu, která mu zrovna v jeho situaci pomůže, vybere si opravdu každý, žádné dlouhé ciráty a omáčky okolo, ale jasně, stručně výstižně a jde se na to. :-) Každému doporučuji k přečtení, určitě nebudete litovat. No kdo by se např. nechtěl skamarádit se svým strachem, kdo nepotřebuje vědět PROČ se mu zrovna tohle děje nebo kdo by nechtěl žít v přítomnosti a šťastně... na tohle a spoustu dalších věcí Vám knížečka dá odpovědi...
Pavla Hejná

Jste zvědaví, jak to vypadá uvnitř?

Nahlédněte.....

Skrze tuto knížečku předávám vám i vašim dětem to, jak pracovat s obrovským darem, který máme všichni - naší myslí.

Teď i ty máš jedinečnou možnost rozzářit svou mysl.

Tato knížečka je jediná svého druhu a byla tištěna speciálně pro hosty Ten Event - Moje Mysl. Pár kousků mi zbylo, přesně 80 kusů, které se vyprodaly během půl dne.

A proto na vaši žádost a velký zájem o ni, jsem doplnila možnost ji mít alespoň jako eBook (elektronická kniha). Informace v ní jsou stejné. 

Knížečka v elektronické podobě jako eBook (pdf) stojí 390 korun (16 Euro pro Slovensko).  Ihned po zaplacení ji máte k dispozici ke čtení.

Tištěná kniha není momentálně dostupná.

Knížečka v tištěné podobě stojí 390 korun (16 Eur pro Slovensko).  

Byla jsem v Brně na Ten Eventu, kde byla jedinečná možnost pořídit si brožuru Mysli v mysli a nechat si ji rovnou podepsat autorkou. Růženka zde popisuje 33 metod proti negativitě a pro vědomé myšlení. Chvilku jsem váhala, protože jich sama dost znám, ale nakonec si ji koupila. A teď, po jejím přečtením, jsem tomu moc ráda. Jednotlivé metody jsou velice srozumitelně popsané i s příklady, proto doporučuji třeba i pro ty, kteří s osobním rozvojem teprve začínají. Já jsem si tam našla ty „své“, ale i nové, nebo podané jinak, s jiným praktickým příkladem, či vizualizací. Určitě kvituji vyšší počet metod, protože je dobré je střídat, nebo i kombinovat. U každé je popsáno konkrétní doporučení pro který problém využít apod. Doporučuji všem nosit tuto „příručku“ stále u sebe, abyste měli kam sáhnout pro první rychlou pomoc, než si třeba metody zažijete a dostanete je pod kůži. Je tenká, lehká, vejde se vám do kabelky a už jen čtením se pozitivně naladíte!
Pavlína Adamcováwww.pavlina-adamcova.cz