Ponoř se do pocitu....

Mít tak v životě všechno, co chci....

Mít takovou budoucnost, o kterou léta usiluji....

Jaké by to asi bylo, kdyby se mi splnilo mé přání během krátké doby?

Jaké by to bylo umět dokázat změnit svoji budoucnost?

Teď už i vy můžete tohle všechno zažívat.

Tato metoda, kterou vám za chvilinku představím, umožňuje změnit vaši budoucnost ve velmi krátkém čase.

Dva roky výročí této metody, kterou prošlo již přes tisíce lidí.

Narozeninová cena - 200 korun dolů

od soboty 28.6. - do středy 3.7. 2019

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Dovoluji si říct, že s ní můžete docílit:

 • změnu vaší špatné situace na tu příjemnou, tu kterou chcete zažít
 • vyléčit si své nemoci, které vás obtěžují ( i závažné choroby nebo tělesné proporce)

 • splnění vašeho přání ve velmi krátkém čase

 • odstranit bloky, programy, vzorce, které nám nedovolují žít život, po jakém toužíme
 • můžete lépe reagovat na stále dokola opakující se situace, které se vám dějí, tzn. pracovat sami se sebou a změnit kompletně své myšlení, které se promítá do vaší reality

Vaše sny vás pronásledují, ale těžko jich dosahujete. Vaše vysněná budoucnost se vám stále vzdaluje. Vaše situace je momentálně těžko přijatelná a vy ji chcete co nejdřív změnit. Lepí se na vás smůla, která pro vás nemá logiku.

Anebo chcete od života víc, než momentálně máte?

Třeba už jste v životní fázi, že si říkáte, že už vás nic nezachrání. Že už je pozdě.

Ale přesto je tu něco, co vás žene dál. Vaše víra, že toho jednou docílíte. Neztrácíte naději.....

Ano právě teď je tu pro tebe nová možnost a naděje.

Možná se budeš divit a možná nebudeš ani věřit. 

Ano, je možné posunout se v čase.

Představuji vám převratnou prastarou a mocnou metodu:

Zrcadlo času

Vstoupíte do tajemného zrcadla,

kde uvidíte vaše sny a vaši vysněnou budoucnost již uskutečněnou.  

A teď je ten pravý čas na to, tuto metodu vyzkoušet.

Jmenuji se Růžena Nekudová

Jsem autorkou této mocné a převratné metody Zrcadlo času a knihy Vězení jako dar.
Na základě svého příběhu inspiruji lidi, jak zvládat těžké zkoušky v životě, jak se z nejčernější temnoty dostat na výslunní. Provázím je zázračnou hladinou alfa neboli stavem uvolnění, směřuji je k jádru jejich trápení a následně ke změně v novou příležitost. Vytvářím léčebné meditace a také vzdělávám zájemce o tom, co jsou to meditace, jak s nimi začít a jaký mají pro nás velký přínos.

Žijeme ve světě proměnlivé hmoty, jejíž proměnlivost jsme si zvykli popisovat pomocí neexistující fyzikální veličiny zvané čas.

Velmi jednoduše a sami se dokážete s mým vedením naučit:

Vstoupit za zrcadlo, do místa,

kde čas neexistuje a naučit se jeho jiné vnímání.

Pracovat s pocitem Už se stalo,

vizualizovat si a prožívat budoucí pocity jako minulé.

Spojit budoucnost s minulostí,

vidět a procítit své sny už jako prožité a uskutečněné.

Vše je sestavené tak, že během krátké chvilky směřujete přímo k podstatě. Velice rychle pochopíte smysl celé metody a její fungování. Metoda je naprosto bezpečná a slouží tak, abyste z ní měli maximální a kladný výsledek. 


Můžete se těšit na:

Hlubokou prožitkovou meditaci Mp3

Zkratka - Vizualizační cvičení Mp3

4 pomocná naučná videa

+ Bonusové video - praktiky z Číny, jak se myšlením a cítěním můžeme uzdravit


Je to technika hluboké řízené a prožitkové meditace. Je to druh soustředěné pozornosti v naprostém uvolnění. Tato metoda funguje téměř stoprocentně, když ji uvěříte. Využijete ji v běžném životě a můžete ji používat denně. Tato metoda vás také naučí větší trpělivosti a úplně novému pojetí času. Trénujte ji bez jakéhokoliv očekávání a výsledky se dříve či později dostaví.

Výsledky jsou ohromující, rychlé a trvalé.

Dva roky výročí této metody, kterou prošlo již přes tisíce lidí.

Narozeninová cena - 200 korun dolů

od soboty 28.6. - do středy 3.7. 2019

Pro koho je tato metoda přínosná a proč:

 • Pro unavené a zoufalé,
  pro všechny unavené životem, kteří se nemohou pohnout z místa a pomalu ztrácí naději na zlepšení své situace, ať je jakákoliv.
 • Pro ambiciózní a cílevědomé,
  pro všechny, kteří chtějí od života víc než jen kupu nesplněných snů, cílů a konečně si splnit svou vysněnou budoucnost.
 • Pro nemocné i zdravé,
  pro všechny, kteří se chtějí umět uzdravit pomocí síly myšlenky, představivosti a víry a pro ty, kteří chtějí změnit své tělesné proporce.
 • Pro vědomé i nezasvěcené duchovnu,
  pro všechny, kteří na sobě rádi pracují, touží po růstu své osobnosti a rozkvětu svého duchovního vnitřního světa.
 • Pro nadšence a zvědavce,
  pro všechny, kteří chtějí vyzkoušet nové možnosti, jiné vnímání času, milují účinné meditace a vizualizační techniky.
 • Pro ženy, muže i děti,
  pro všechny, kteří se nebojí nového a chtějí se naučit, jak pracovat se svojí myslí, jakou moc má síla myšlenky, jak si tvořit svůj vlastní život podle představ a objevit možnost, jak si změnit svůj dosavadní život.
Meditace zrcadlo času se stala velkým a zásadním pomocníkem na mojí cestě za velkými sny, ale i za těmi obyčejnými, malými. Díky ní jsem letos strávila dva měsíce na Bali i se svým synem. Snila jsem o té cestě 17 let a díky meditaci jsem se tam ocitla doopravdy během 3 měsíců od té doby, co jsem si obrázek z Bali přilepila na zeď k posteli a začala meditovat se Zrcadlem času :) Funguje to!
Gábina RyškováIlustrátorka, autorka projektu Jóga z obýváku www.jogazobyvaku.cz

Tato metoda má pro mě osobně nevyčíslitelnou hodnotu. Pomohla mi z mnoha těžkých situací a zvlášť z jedné úplně nejtěžší a to z vězení, když jsem byla nespravedlivě odsouzena. Místo 8 měsíců jsem se dostala domů po 21 dnech. Stačilo mi 6 dní práce s vizualizací, která ke mně přišla ve správný moment.

Tuto zapomenutou prastarou metodu využívali indiáni a šamani, při svých rituálech a léčení závažných smrtelných onemocnění.

Přináším vám ji v nové silné podobě a chci ji umožnit opravdu každému bez rozdílu. Není to jen jednorázový zážitek, ale bude vám sloužit celý život. Je neuvěřitelně mocná. Naučit se ji můžete i vy, právě teď.

Pro vás jsem ji nacenila za 890 korun / 35 Euro.

Pokud jste dočetli až sem, tak je tu něco, co vás láká a vy víte, že jste tu správně. Víte, co máte dělat, pokud chcete ve svém životě vidět vytoužené změny

Klikni na obrázek nebo červené tlačítko a sami si k nim pomůžete.

Jsem si jistá. 

Právě 

"Wow, smekám před touto metodou, není nic účinnějšího než si projektovat, co jsem už zažila, i když jsem to nezažila. Promítá se mi to v životě velmi rychle. Tisíckrát děkuji."
Martina S.
Takhle z téhle meditace jsem doslova unešená, vyzkoušela jsem ji zhruba před měsícem, kdy mě jeden večer bolela neskutečně hlava, hned po prvním poslechu hlava “zázračně” přestala bolet. Říkala jsem si, jestli to takhle funguje na bolest hlavy, vyzkouším to i na jiné částice - již několik let mě trápily bradavice na noze, a proto jsem si každý večer pouštěla zkrácenou verzi této meditace a přiznám se, že jsem to pustila z hlavy, protože jsem od toho neočekávala nějaký okamžitý účinek. Jaké bylo mé překvapení, když jsem si asi po 3 týdnech lakovala nehty a v tom s vytřeštěnýma očima koukám, že ta menší je ÚPLNĚ zcela zmizela a větší, které mě trápí asi 7 let!!! je poloviční. Nechápala jsem to, ae je to tak!!! Vřele doporučuju všem!!!
Lucie Valchařovákoučka emočních rovnic

Reference uživatelů:

Děje se vám občas to stejné, co mně? Například se dozvíte o nějaké úžasné metodě, která má vyřešit váš problém, vy ji začnete praktikovat a pořád se nic podstatného neděje? Já se totiž před lety, když ještě neexistoval internet dočetl, že když se člověk naučí vědomě vstupovat do hladiny alfa (to je jistá frekvence mozku, do které se denně dostáváte např. těsně před usnutím), můžete sami sebe přeprogramovávat a tím dosahovat takřka neuvěřitelných výsledků v čemkoliv, na co se zaměříte. Velmi mě to zaujalo, naučil jsem se to a dodnes tuto dovednost prakticky denně používám, jenomže jak jsem již napsal, výsledky nic moc, jen občas se něco málo zadařilo, což naštěstí stačilo k tomu, abych si zachoval svoji víru a nehodil alfu „za hlavu“. Vše se ale změnilo zcela nedávno, když jsem začal používat metodu „Zrcadlo času“ od Růženy Nekudové. Je v ní totiž zakomponován zcela zásadní poznatek, se kterým mi alfa konečně funguje tak, jak jsem si kdysi představoval. Je to momentálně velice krátká doba na to, abych teď popsal hromadu neuvěřitelných příkladů toho, co se mi už povedlo v životě změnit a zhmotnit díky Zrcadlu času, nicméně na základě svých více – než dvacetiletých zkušeností s používáním vlastního mozku v alfa módu, si s čistým svědomím dovolím tvrdit, že Zrcadlo času je tak, jak píše Růžena, opravdu přelomová metoda pro každého, kdo si ji dovolí nechat vstoupit do svého života. A vůbec nemusíte mít obavy z nějakých složitostí, autorka vám vše srozumitelně vysvětlí v doprovodných videích a meditacemi vás provede „Zrcadlem času“ vlastním příjemným hlasem. Doporučuji tuto metodu všem, kteří se mají rádi, milují život a věří tomu, že si zaslouží jen to nejlepší. Ať se vám všem tvůrcům vlastního života daří.
Petr Kovářwww.petr- kovar.cz

Martina Stecherová - zpěvačka a hlasový poradce  www.hlas.martinastecherova.com

Na úvod musím napsat, že jako dítě jsem se často zajímala o zrcadla :) Zajímalo mě, jak to vypadá zevnitř a co v něm je, když se nedívame. Už vím. Mé téma bylo finanční hojnost. Mám za sebou týden s meditacemi a cvičeními. Hned druhý den začaly zázraky. Přicházely i peníze, ale taky mnoho dalšího. Lidé mi děkovali srdečněji než jindy, přišla nejedna podpora od lidí, od kterých bych to nečekala! Chodily mi i nápady a vše do teď je takové kouzelné a hluboké! Těch pár dní mi nachystalo krásné zážitky, kdy jsem pořád děkovala a cítíla vděčnost. Tahle metoda nepřináší jen vysněný stav, jde o léčení něčeho hlubšího, metoda léčí témata s tím spojená, aby mohlo nastat to, co chci uzdravit. Oceňuji hloubku meditace, část věnovanou uvolnění doporučuju nepodceňovat, protože ji vnímám jako velmi důležitou, aby šla meditace do hloubky a tím nabírá na síle. Doporučuji každému, kdo chce jakoukoli změnu, už se chystám na další témata! S vděčností děkuji.
Naďa Suchánkováprůvodkyně k životu, o kterém sníte www.nadasuchankova.cz
Keď som získala možnosť otestovať túto meditáciu a vyskúšať jej účinky, bola som nadšená. Meditácie od Rúženky už poznám a sú pre mňa veľmi účinné. Ja sa ťažko uvoľňujem, som typ, ktorý musí mať všetko pod kontrolou a tak nie každú meditáciu si užijem správne. Táto meditácia však so mnou robila divy. Potrebovala som si poriešiť moje úzkostné stavy prameniace z veľkého pracovného nasadenia a niekedy až prehnanej pedantnosti a dôslednosti. Nie raz mi ľudia okolo mňa vraveli, že nemám byť na seba taká prísna. Ale ja som nedokázala vypnúť a to sa prejavovalo na mojom stiahnutom žalúdku, migrénach a vysokej miere stresu. Už po druhom vypočutí meditácie, som si uvedomila, že som pri pomyslení na pracovné povinnosti viac uvoľnená, nemám stres a krče v žalúdku. Meditáciu som si vždy veľmi užila, lebo ide veľmi do hlbky a dokáže vypnúť aj môj vždy kontrolujúci mozog. Ak takéto pozitívne zmeny dokázala meditácia za pár dní, tak už sa teším, ako si poradí aj s ďalšími blokmi, ktoré potrebujem odstrániť. Určite s ňou budem ďalej postupne pracovať na všetkých problémoch, ktoré som si nevedela riešiť inými cestami. Za mňa vrele odporúčam túto pohodovú a nenásilnú cestu transformácie každému, kto sa chce vo svojom živote posunúť rýchlo a ľahko ďalej.
Slávka Ramsovádizajnérka, lektorka, autorka online kurz Interiérového diźajnu www.slavka ramsova.sk
Meditace mě velmi zaujala. Vždy jsem se těmto typům meditací vyhýbala a teď jsem zjistila, že to byla velká chyba. Je krásná a s citem nahraná. Jakmile jsem překonala prvotní problémy s tím, že jsem se natolik zrelaxovala, že jsem usnula a našla ideální dobu k meditování při odpoledním uspávání syna, výsledky se dostavily témeř okamžitě. Krom toho, že jsem více relaxovaná, odpočatá, syn usíná klidněji, rychleji a to jsou pouze "vedlejší efekty". Jako první téma ke zpracování jsem si vybrala můj vztah k penězům a už po pár dnech si všímám, že s penězi manilupuji jinak. Jsem zvědavá, co přinese toto pravidelné meditování do mého života. A věřím, že si na tuto meditaci čas vždy udělám. Metoda mě velmi zaujala svou jednoduchou geniálností. Dobře se mi pracuje s vizualizacemi, takže mi takto podaná meditace velmi vyhovuje. :) Rychle jsem si ji oblíbila a budu se těšit, jaké zlepšení mi ještě do života přinese.
Markéta DamcováPoporodni dula www.marketadamcova.com
Metoda času je založena na principech, které znám, praktikuji a vím, že fungují. Ráda jsem proto vyzkoušela Růženinu obměnu. Rozhodla jsem se pomocí této metody zkusit ovlivnit vztah s kamarádkou – nějak si pořád nedokážeme najít jedna pro druhou čas. Po vizualizaci našeho setkání mi kamarádka do týdne zavolala, sešly jsme se a domluvily na pravidelnějším vídání se. Šlo by to samozřejmě i bez vizualizací, ale naše podvědomí je mocný našeptávač  a doteď zkrátka nedovolilo dát tomuto prioritu. Když mu jasně řekneme, co má našeptávat, můžeme svůj život hodně ovlivnit ve všech oblastech.
Jana Bejčkováwww.mozaikazdravi.cz
Ďakujem za možnosť vyskúšať a otestovať metódu Zrkadlo času. Na začiatku som síce mala trocha zmätok v predstavivosti, no pochopila som, že to chce iba tréning. Po viacerých meditáciách som sa už nechávala meditáciou unášať a vizualizovala som si to, po čom túžim už dlhší čas. Naplnenie môjho sna ešte síce chvíľku potrvá, no už počas prvého týždňa sa začali diať VECI!!! Uvedomila som si, že “vesmír” nám plní naše sny vtedy, keď “správne vibrujeme” to čo chceme. Nestačí iba hovoriť slová – chcem to, alebo ono… Je nutné presvedčiť o tom svoje pocity. A práve táto meditácia je výborným urychľovačom k tým pocitom. Aby sme sa vžili do situácie, ktorú si želáme prežiť – ako by už sa stala. Ešte raz veľká vďaka
Bc. Martina ŠedlbauerKonateľka, lektorka www.educate-me.sk
Už pár meditací za sebou mám, metody různé používám. A pak mě jen tak napadlo, že zkusím toto Zrcadlo. Co měla řešit tato meditace? Já chtěla se naladit na vyšší vibrace. Vesmír však nezná slovo NE, a tak bylo někdy náročné vymyslet správné afirmace, a to bez negace. Testovala jsem celý týden tuto metodu a o tom vám teď chvilku vyprávět budu. To, co ke mně v meditaci chodí, nevím, zda psát se tu vůbec hodí. Já však budu psát otevřeně, jak zrcadlo dává mi zabrat denně. Finanční hojnost vážně neřeším, ale to, že pro někoho budu vším? I když už dávno vím, že vše souvisí se vším. Jasně, láska jsou vyšší vibrace, jen se mi uvěřit zatím nechce. Marná sláva, každý den se v zrcadle totiž vdávám 🙂 Nevěřím očím svým, zda stále ještě stále sním, nebo už bdím? Co si teď počnu s tím? Zatím neřeším. Zrcadlo vytahlo ze mne, co hluboko ukryto bylo, zprvu se mi to ani moc nelíbilo. Já chtěla si hýčkat bolístku dál, vždyť kdo by ji na světlo rád zval, aby se pak třeba i rozplakal. A čistilo se vše hluboko do kořenů, na všechno zlé už zapomenu. Změna myšlení občas bolí a já pokračuji dál po cestě svojí. Kdože mi v cestě vlastně stál? Já sama přec. To je jasná věc. A tak medituji dál. Možná i ty jsi hledal po okolí, kdo by ti pomocnou ruku dal. Možná už jsi to i vzdal? A teď si tě našel on sám, ten kdo byl určený nám. Ten, kdo ti nastaví zrcadlo, aniž by tě to předtím napadlo. Nemáš co ztratit, zkus to sám, ať zažiješ také ten posun k výšinám. To ti přeji z celého srdce, ať účinná, jak ta moje, je tvá meditace. P.S:Pro mně to byla i velká inspirace, to myslím vážně, bez legrace. A tak než se rozední, máme tu básničku Svatební.🙂
Pavlína Adamcováwww.pavlina-adamcova.cz/basnicky-na-prani
Musím sa priznať, že som to chcel vzdať. No po štvrtom vypočutí sa začali diať veci. V zrkadle, v mojej mysli, som videl svoje Ja z minulosti a terajšie Ja. Prelínali sa. To moje staré Ja mi poukazovalo na moje nesplnené sny a ciele. To terajšie sa s tým nevedelo stotožniť. No postupne, po ďalších meditáciach, si to moje terajšie Ja začalo pripúšťať, že je to stále tá istá osoba a že je možné svoje ciele dosiahnuť. Začal som si viac veriť. Metódu "Zrkadlo času" odporúčam každému, kto chce dosiahnuť svoje ciele. Ďakujem Ružena.
Marián Dyno Buričspisovateľ a ilustrátor www.dynoburic.sk
Když má někdo zdravotní problémy, které se s ním táhnou měsíce a roky, je někdy těžké myslet na budoucnost jen v optimistickém duchu. To se nám pak někdy hlavou honí myšlenky a obrazy, které by jsme tam raději vůbec neměli. Ano i mně se to stává. A protože věřím v sílu myšlenek hledala jsem nástroj, díky kterému bych mohla tyto negativní myšlenky transformovat v myšlenky plné zdraví a radostného života. A tak jsem se dostala k Metodě zrcadlo času. Při praktikování meditací této metody zažívám to, co v současnosti díky svým zdravotním omezením dělat nemůžu. A to vám je taková nádhera! Žádná omezení, žádné překážky!!! Jen čirá radost a štěstí. Tyhle léčivé pocity se mi rozlévají do celého těla a já v tu chvíli cítím nepopsatelnou naději. A to je pro mě to nejcennější, co mi tato metoda dává. Naději na život ve zdraví, bez omezení. Takže chybí-li Vám občas v životě naděje, tady si ji můžete dosytit a je jedno, jaký problém zrovna řešíte. Tato metoda má obrovský potenciál a za to, že ji znám jsem velmi vděčná.
Kateřina Chrobákováwww.katerinachrobakova.cz

Máte otázku:

Jak to myslíte posunout se časem?

Čas je fyzikální veličina, kterou si vytvořili lidé. Pro některé vědce vůbec neexistuje. Již Einstein věděl, že čas není konstantní-stejný, ale že je relativní. Slovo relativní v čase znamená, že je nestálý, a všude není stejný. Tudíž nabízí se otázka, zda čas vůbec existuje? Naše vnímání času proto může být i rozdílné, než je nám momentálně známo. Já vím, že je možné změnit vnímání času, tak jak potřebujeme, aby nám sloužíl více ku prospěchu. Silou myšlenky můžete vnímat buducnost stejně jako přitomnost nebo minulost. V meditaci čas nerozlišujeme. Proto se můžete posunout v čase tak, jak potřebujete a procítit potřebné v daném momentu, aby to mělo žádoucí efekt.

Naučí se tuto metodu opravdu každý?

Ano. Metoda je velice snadná a dobře pochopitelná. Instruktážní videa vám pomohou s praxí. Je to také o trpělivosti, nic nikomu nejde hned. Čím víc ji budete praktikovat, tím rychleji si ji zapamatujete a naučíte. Pak vám bude stačit jen jedna myšlenka před spaním. Jako klíčové vidím, věřit jí. Denodenní praxí uvidíte brzy výsledky.

Je tato metoda bezpečná?

Ano naprosto. Nemusíte se ničeho bát. Při puštění nahrávky jste vždy plně při vědomí a můžete meditaci kdykoliv ukončit.

Máte další otázky?

Ráda je zodpovím. Napiš mi na email [email protected]