Růžena a Anička Tě srdečně zvou na

Online Workshop

pro zvýšení vlastní sebehodnoty

Jsem na prvním místě

Zajímá tě, jak si nastavit vlastní hranice, jak si vypěstovat zdravou sebelásku a stát se sebevědomou bytostí?

Chceš se sebevědomě naučit říkat NE bez pocitu viny?

Chceš se už konečně vnímat důležitě a nepodceňovat se?

Chceš se plně přijímat a nebát se říct svůj názor?

Klikni na tlačítko a chyť si své místo

- pak již nebude možné vstoupit.

Tak pokud sis odpověl/a aspoň na jednu otázku výše ANO, je tento workshop přímo pro tebe.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Ve videu zmiňujeme květnové datum, prosím tento workshop proběhl živě a nyní jej dostaneš jako záznam, ihned po zakoupení.

Na praktickém workshopu přenastavíme tvé dosavadní myšlení, a to z pocitu nejsem dost dobrý/á, jsem nedostatečný/á, nemám se rád/a, nic neumím, nevěřím si, nic nedokážu, na pocity dostatečnosti, sebelásky, víry v sám sebe, své schopnosti a jedinečnosti.

Možná to zní jako klišé a klasický seminář, ale není to tak. 

Pamatuji si dobu, kdy já sama jsem se zmítala v pocitech selhání na plné čáře, neměla ani korunu, a nevěřila jsem, že bych něčeho mohla dosáhnout. Možná jsem působila jako sebevědomá kráska, ale moje sebevědomí bylo na bodě mrazu, bála jsem se lidí, nechala sebou manipulovat a negativní myšlení mě ovlivňovalo tak, že jsem svět viděla pouze černě, nic mě nebavilo, vše bylo špatně.

Prací na sobě jsem změnila svůj život a dosáhla spoustu spokojených a úspěšných klientů a Anička je mezi nimi. Pamatuji si, jaké měla silné strachy a jak nejistá byla, když jsem ji poznala. Teď je z ní sebevědomá úspěšná žena i podnikatelka, která svými poznatky jako já inspiruje druhé. 

Stačí jen trošku chtít, otevřít se novému, aplikovat naučené denně do života a vytrvat. A náš workshop, který je protkaný našimi dlouholetými zkušenostmi, kdy jsme se v tom plácaly, ale přesto pár klíčovými věcmi změnily, ti pomůže najít to tvoje zatoulané sebevědomí.

Zaměříme se na konkrétní oblasti jak se mít ráda, i když mi to nejde, jak se dostat do pocitu jsem dost dobrá i ve vypjatých situacích nebo shazováním od druhých, jak si nastavit své hranice a nenechat nikoho je překročit, jak se naučit říkat ne bez pocitu viny, jak se nebát říct svůj názor, nečervenat se a ustát si ho, jak se zdravě ocenit a umět prodat své schopnosti.

Úplně každý může mít zdravé sebevědomí. Úplně každý se může naučit mít se rád a dát sám sebe na první místo, chce to jenom chtít a malinko něco změnit.

Workshop je online

z pohodlí tvého domova.

Dostaneš k němu ihned přístup.

Workshop je možné získat za zvýhodněnou cenu pouze NYNÍ a to teď do 12.února 2024 do půlnoci!
Pak již nebude dostupný! Je samostatně neprodejný.

Dotazy zodpovídáme na vysílací stránce.

Připrav si: konkrétní otázky, které ti zodpovíme. Tužku a papír na poznámky. Vytiskni si pracovní listy.

Součástí workshopu je

i překvapení

s hodnotným dárkem

pro vás. 

Co ti tento workshop přinese?

 • Vypěstuješ si zdravou sebelásku
  Dozvíš se, jak se mít dostatečně rád a dávat sám sebe na první místo. Naučíš sám sebe plně přijímat a slova jako sebehodnota, sebeúcta, sebepřijetí zaneseš do svého života.
 • Nastavíš si vlastní hranice
  Díky nastavením vlastních hranic se naučíš říkat NE bez pocitu viny. Budeš umět říkat a prosazovat své názory, za kterými si budeš stát.
 • Budeš umět pracovat s vlastními pocity
  Naučíš se reagovat a pracovat s nepříjemnými pocity méněcennosti, podceňování, nedostatečnosti a nedostdobráctví.
 • Naučíš se nové techniky a metody
  Tyto metody ti poslouží ke každodenní práci sám na sobě a díky tomu dosáhneš plného zdravého sebevědomí.

Se zdravým sebevědomím zvítězíš ještě před tím, než

s něčím začneš.

Jak bude workshop probíhat

a pro koho je určen?

 • Jak to celé probíhá
  Workshop je předtočený + odpovídáme na vaše nejčastější dotazy. Vysílání je 2 hodiny a 11 minut. Odkaz na vysílací stránku s workshopem vám po zaplacení přijde emailem. Obsah je k dispozici stále. Vaše otázky pokládejte pod video a my je zodpovíme.
 • Pro koho jsme workshop připravily
  Tento workshop je pro všechny, kteří to opravdu myslí vážně a chtějí se někam posunout. Taky pro všechny, kteří se dlouhodobě trápí s nízkým sebevědomím, bojí se projevit, nemají odvahu říct své názory, často se utápí v pocitech viny, nedokáží říct ne a chtějí se všem zavděčit. Je i pro ty co často dělají věci, které se po nich očekávají a nechají se sebou manipulovat - nežijí život podle sebe.
 • Co získáte
  Získáte dvouhodinové živé vysílání s vašimi dotazy, obsahová videa, jak pracovat s praktickými metodami a kroky ke zvýšení vašeho sebevědomí. Meditaci, audionahrávku, praktické listy a bonusové video jak se umět prodat.

Vše je sestavené tak, že techniky a metody jsou konkrétní a směřují přímo k podstatě. Bez zbytečného textu a omáček pochopíš, jak posílit své sebevědomí tak, aby ti to konečně fungovalo a měl vytoužené výsledky.

S workshopem ještě získáváš

tyto BONUSY:

Vizualizace Miluji své tělo

Meditace Jsem Hvězda

Audionahrávka -12 Afirmací k sebelásce

Metoda 12 pravidel + upevňování afirmací

Afirmační hodiny

+ Bonusové video - Jak se umět prodat

+ Bonusový rozhovor - 8 kroků, jak si vytvořit úžasný vztah sama se sebou

Ve videu budeme mluvit o tom, jak si nastavit svoji správnou cenu, aby ses nepodhodnocovala a jak si za ní stát. Jak se umět prodat a využít svých silných jedinečných schopností.

Sebevědomí je super schopnost a síla. 

Jakmile začneš věřit v sama sebe, začnou se ve tvém životě

dít zázraky.

Cena workshopu je 1990 korun 990 korun/ 80 EUR 40 EUR.

Čeká tě spoustu uvědomění, které jsou důležité k tvému posunu. Sebevědomí již máš, stačí jej pouze probudit, aby znovu rozkvetlo v plné síle a v tom ti právě pomůžeme.

Pochopíš mnoho souvislostí a budeš přímo nadšena příjemnou změnou, která po vysílání bude následovat. 

Vnímáme to jako zlomek ceny, kterou když do sebe investuješ, tak se v tvém životě několikanásobně vrátí. Navíc to není jednorázová záležitost, z tohoto workshopu můžeš čerpat celý život a můžeš se k obsahu kdykoliv vracet. 

Pokud se chceš cítit lépe, je potřeba něco dělat jinak než doposud, jinak se to nikdy nezmění. Tento workshop ti může změnit celý tvůj dosavadní život. V pozitivním slova smyslu. 

Dopřej si jednou pro sebe a upřednostni svůj růst před ostatními. Klikni na tlačítko níže - je to tvůj první krok k dávání se na první místo.

Workshop je možné získat za zvýhodněnou cenu pouze TEĎ  do 12. února 2024 do půlnoci!

Pak již nebude možnost workshop vidět!

Běžně je neprodejný!

Těšíme se na vás.


Růžena Janská

Meditation Teacher + autorka knihy Vězení jako dar a převratné metody Zrcadlo času a meditační aplikace Probuď své já
Růžena je nekonvenční ženou, která inspiruje skrze svůj těžký životní příběh, když se sama ze dna dostala až k úspěšné autorce knihy Vězení jako dar. Věří, že vše je v životě možné a ukazuje tak cestu ostatním, jak se i oni mohou dostat ze dna až na výsluní. Je velkou propagátorkou meditací. Její meditace poslouchá přes 30 tisíc lidí, jejími online programy už prochází přes 3000 lidí a semináři prošlo přes 1000 lidí. Věnuje se osobnostnímu rozvoji, duchovnu a meditacím. Jejím cílem je předávat lidem možnosti mít se dobře, pomocí návratu k sobě a přeprogramování své vlastní mysli. Více na jejím webu www.ruzenanekudova.cz a www.probudsveja.cz

Anička Kabotová

autorka online klubu LiveMedi a online programu Myšlenkový detox
Anna je lektorka a konzultantka afirmací a meditací. Učí své klienty tvořit vlastní afirmace. Aby díky tomu byli nezávislí a našli tak tu nejlepší cestu k sobě samým. Se svou 18 letou praxí v oboru ZDRAVÉHO ŽIVOTNÍHO STYLU pomohla stovkám klientů, kteří dnes žijí naplněný život. Za to je neskutečně vděčná. Pokud čtete tyto řádky, je možné, že může pomoci i vám. Nic není nemožné, pokud má člověk víru a chce učinit změnu. Více na jejím webu www.vecnemladi.cz

Napadla tě nějaká otázka? Napiš mi na email [email protected] ráda ti budu k dispozici.