Růžena a Anička Tě srdečně zvou na

Online Workshop

pro zvýšení vlastní sebehodnoty

Jsem na prvním místě

Zajímá tě, jak si nastavit vlastní hranice, jak si vypěstovat zdravou sebelásku a stát se sebevědomou bytostí?

Chceš se sebevědomě naučit říkat NE bez pocitu viny?

Chceš se už konečně vnímat důležitě a nepodceňovat se?

Chceš se plně přijímat a nebát se říct svůj názor?

Klikni na tlačítko a chyť si své místo

- pak již nebude možné vstoupit.

Tak pokud sis odpověl/a aspoň na jednu otázku výše ANO, je tento workshop přímo pro tebe.

Na praktickém workshopu přenastavíme tvé dosavadní myšlení, a to z pocitu nejsem dost dobrý/á, jsem nedostatečný/á, nemám se rád/a, nic neumím, nevěřím si, nic nedokážu, na pocity dostatečnosti, sebelásky, víry v sám sebe, své schopnosti a jedinečnosti.

Možná to zní jako klišé a klasický seminář, ale není to tak. 

Pamatuji si dobu, kdy já sama jsem se zmítala v pocitech selhání na plné čáře, neměla ani korunu, a nevěřila jsem, že bych něčeho mohla dosáhnout. Možná jsem působila jako sebevědomá kráska, ale moje sebevědomí bylo na bodě mrazu, bála jsem se lidí, nechala sebou manipulovat a negativní myšlení mě ovlivňovalo tak, že jsem svět viděla pouze černě, nic mě nebavilo, vše bylo špatně.

Prací na sobě jsem změnila svůj život a dosáhla spoustu spokojených a úspěšných klientů a Anička je mezi nimi. Pamatuji si, jaké měla silné strachy a jak nejistá byla, když jsem ji poznala. Teď je z ní sebevědomá úspěšná žena i podnikatelka, která svými poznatky jako já inspiruje druhé. 

Stačí jen trošku chtít, otevřít se novému, aplikovat naučené denně do života a vytrvat. A náš workshop, který je protkaný našimi dlouholetými zkušenostmi, kdy jsme se v tom plácaly, ale přesto pár klíčovými věcmi změnily, ti pomůže najít to tvoje zatoulané sebevědomí.

Zaměříme se na konkrétní oblasti jak se mít ráda, i když mi to nejde, jak se dostat do pocitu jsem dost dobrá i ve vypjatých situacích nebo shazováním od druhých, jak si nastavit své hranice a nenechat nikoho je překročit, jak se naučit říkat ne bez pocitu viny, jak se nebát říct svůj názor, nečervenat se a ustát si ho, jak se zdravě ocenit a umět prodat své schopnosti.

Úplně každý může mít zdravé sebevědomí. Úplně každý se může naučit mít se rád a dát sám sebe na první místo, chce to jenom chtít a malinko něco změnit.

Workshop je online

z pohodlí tvého domova.

Dostaneš k němu ihned přístup.

Workshop je možné získat za zvýhodněnou cenu pouze jednou za rok a to teď do 25.května 2020 do půlnoci!
Pak již nebude možnost workshop vidět!

Dotazy zodpovídáme na vysílací stránce.

Připrav si: konkrétní otázky, které ti zodpovíme. Tužku a papír na poznámky. Vytiskni si pracovní listy.

Součástí workshopu bude

i překvapení

s hodnotným dárkem

pro vás. 

Co ti tento workshop přinese?

 • Vypěstuješ si zdravou sebelásku
  Dozvíš se, jak se mít dostatečně rád a dávat sám sebe na první místo. Naučíš sám sebe plně přijímat a slova jako sebehodnota, sebeúcta, sebepřijetí zaneseš do svého života.
 • Nastavíš si vlastní hranice
  Díky nastavením vlastních hranic se naučíš říkat NE bez pocitu viny. Budeš umět říkat a prosazovat své názory, za kterými si budeš stát.
 • Budeš umět pracovat s vlastními pocity
  Naučíš se reagovat a pracovat s nepříjemnými pocity méněcennosti, podceňování, nedostatečnosti a nedostdobráctví.
 • Naučíš se nové techniky a metody
  Tyto metody ti poslouží ke každodenní práci sám na sobě a díky tomu dosáhneš plného zdravého sebevědomí.

Se zdravým sebevědomím zvítězíš ještě před tím, než

s něčím začneš.

Jak bude workshop probíhat

a pro koho je určen?

 • Jak to celé probíhá
  Workshop je předtočený + odpovídáme na vaše nejčastější dotazy. Vysílání je 2 hodiny a 11 minut. Odkaz na vysílací stránku s workshopem vám po zaplacení přijde emailem. Obsah je k dispozici stále. Vaše otázky pokládejte pod video a my je zodpovíme.
 • Pro koho jsme workshop připravily
  Tento workshop je pro všechny, kteří to opravdu myslí vážně a chtějí se někam posunout. Taky pro všechny, kteří se dlouhodobě trápí s nízkým sebevědomím, bojí se projevit, nemají odvahu říct své názory, často se utápí v pocitech viny, nedokáží říct ne a chtějí se všem zavděčit. Je i pro ty co často dělají věci, které se po nich očekávají a nechají se sebou manipulovat - nežijí život podle sebe.
 • Co získáte
  Získáte dvouhodinové živé vysílání s vašimi dotazy, obsahová videa, jak pracovat s praktickými metodami a kroky ke zvýšení vašeho sebevědomí. Meditaci, audionahrávku, praktické listy a bonusové video jak se umět prodat.

Vše je sestavené tak, že techniky a metody jsou konkrétní a směřují přímo k podstatě. Bez zbytečného textu a omáček pochopíš, jak posílit své sebevědomí tak, aby ti to konečně fungovalo a měl vytoužené výsledky.

S workshopem ještě získáváš:

Můžeš se těšit na tyto konkrétní metody:

Vizualizace Miluji své tělo

Meditace Jsem Hvězda

Audionahrávka -12 Afirmací k sebelásce

Metoda 12 pravidel + upevňování afirmací

+ Bonusové video - Jak se umět prodat

Ve videu budeme mluvit o tom, jak si nastavit svoji správnou cenu, abysme se nepodhodnocovali a jak si za ní stát. Jak se umět prodat a využít svých silných jedinečných schopností.

Sebevědomí je super schopnost a síla. 

Jakmile začneš věřit v sám sebe, začnou se v tvém životě

dít zázraky.

Cena workshopu (vysílání + obsah) je 1590 990 korun/37 EUR (včetně DPH).

Čeká tě spoustu uvědomění, které jsou důležité k tvému posunu. Sebevědomí již máš, stačí jej pouze probudit, aby znovu rozkvetlo v plné síle a v tom ti právě pomůžeme.

Pochopíš mnoho souvislostí a budeš přímo nadšen příjemnou změnou, která po vysílání bude následovat. 

Vnímáme to jako zlomek ceny, kterou když do sebe investuješ, tak se v tvém životě několikanásobně vrátí. Navíc to není jednorázová záležitost, z tohoto workshopu můžeš čerpat celý život a můžeš se k obsahu kdykoliv vracet. 

Pokud se chceš cítit lépe, je potřeba něco dělat jinak než doposud, jinak se to nikdy nezmění. Tento workshop ti může změnit celý tvůj dosavadní život. V pozitivním slova smyslu. 

Dopřej si jednou pro sebe a upřednostni svůj růst před ostatními. Klikni na tlačítko níže - je to tvůj první krok k dávání se na první místo.

Workshop je možné získat za zvýhodněnou cenu pouze jednou za rok a to teď do 25. května 2020 do půlnoci!

Pak již nebude možnost workshop vidět!

Těšíme se na vás.


Růžena Nekudová

Meditation Teacher + autorka knihy Vězení jako dar a převratné metody Zrcadlo času
Růžena je nekonvenční ženou, která inspiruje skrze svůj těžký životní příběh, když se sama ze dna dostala až k úspěšné autorce knihy Vězení jako dar. Věří, že vše je v životě možné a ukazuje tak cestu ostatním, jak se i oni mohou dostat ze dna až na výsluní. Je velkou propagátorkou meditací. Její meditace poslouchá přes 15 tisíc lidí, jejími online programy už prochází přes 1200 lidí a semináři prošlo přes 500 lidí. Věnuje se osobnostnímu rozvoji, duchovnu a meditacím. Jejím cílem je předávat lidem možnosti mít se dobře, pomocí návratu k sobě a přeprogramování své vlastní mysli. Více na jejím webu www.ruzenanekudova.cz.

Anička Kabotová

autorka online klubu LiveMedi a online programu Myšlenkový detox
Anna je lektorka a konzultantka afirmací a meditací. Učí své klienty tvořit vlastní afirmace. Aby díky tomu byli nezávislí a našli tak tu nejlepší cestu k sobě samým. Se svou 18 letou praxí v oboru ZDRAVÉHO ŽIVOTNÍHO STYLU pomohla stovkám klientů, kteří dnes žijí naplněný život. Za to je neskutečně vděčná. Pokud čtete tyto řádky, je možné, že může pomoci i vám. Nic není nemožné, pokud má člověk víru a chce učinit změnu. Více na jejím webu www.vecnemladi.cz

Napadla tě nějaká otázka? Napiš mi na email [email protected] ráda ti budu k dispozici.