Láká tě představa, že

denní problémy umíš řešit s lehkostí a nadhledem? Že umíš kontrolovat své myšlenky a ty negativní vytěsnit tak, aby ti neovlivnily tvůj den? Že dokážeš pociťovat přes den více radosti než stresu z toho, co vše musíš?

Zvu tě na webinář zdarma:

Jak využít sílu mysli v běžném dni?

Aneb tipy ke zkvalitnění nálady, dne i života.

Připoj se k nám, k internetové povídací a sdílecí besedě, kde můžeš z našich příběhů načerpat pořádnou dávku inspirace. Dnes si poslechneš silné příběhy 5 žen, příběhy protkané každodenními starostmi, pády a vrcholy, překonávání překážek a strachů, které vedly k životu plném radosti a naplnění. A já věřím, že si odneseš to, pro co sis přišel.

Doporučuji mít po ruce tužku a papír na poznámky, které ti cvrnknou do nosu. Protože stejně rychle, jak myšlenka přichází, tak stejně rychle mizí. Poznamenej si svůj nápad, myšlenku nebo inspiraci, kterou následně můžeš aplikovat do svého života.

WEBINÁŘ JE ZDARMA A KONÁ SE:

online v pohodlí vašeho domova

3. 3. 2019 ve 20.00

počet již přihlášených hostů v minulém roce:

0

Záznam bude dostupný ke shlédnutí pouze 24 hodin pouze registrovaným.

Proč vidět tento webinář?

Možná se ti honí v hlavě otázky: Jak se neutápět ve svých denních problémech? Jak nebýt permanentně ve stresu? Jak mohu kontrolovat svoje myšlenky? Jak vyzrát nad negací kolem mě? Jak si zlepšit náladu ve špatném dni? Jak změnit svůj denní stereotyp?

Ráno se probudíš a říkáš si to zas bude den. Máš toho tolik, že se z toho můžeš doslova pos... Do práce se netěšíš a už vstáváš s blbou náladou. Možná si ve finále řekneš, zas to nějak přežiju. Příjdeš domů a hlavu máš plnou úkolů a nevíš co dřív. Už jen z té představy máš stres. V hlavě máš milion myšlenek a převažují spíše ty stěžovací, ty které nechceš. Nic tě netěší, nemáš na nic náladu ani energii. 

Z této každodenní rutiny už nevidíš cestu, východisko ani žádné možnosti. Je to stále stejné a stále dokola. Cítíš únavu, vyčerpání, bezradnost a nevíš, jak to změnit, jak z toho kolotoče ven?

Může to být i tvůj příběh anebo velmi podobný. 

A právě proto jsem připravila tento webinář - zhruba 90 minut vysílání, během kterých uslyšíte VŠE CO POTŘEBUJETE, abyste se konečně vymanili z toho vašeho kolotoče (z negativní mysli, z nespokojenosti, životní únavy, stresu….) a žili úplně jinak než doposud.

Moc dobře vím jaké to je. Pár let dozadu jsem si sama prošla těžkou situací - ztratila jsem práci, byla v mínusu, na dně, bez smyslu života, měla jsem pocit, že jsem špatný člověk a selhala jsem. Byla jsem totálně vyčerpaná a říkala si, že takhle už dál nemůžu.

 

Přesto  jsem cítila, že musí existovat nějaká možnost, jak se z toho všeho vymotat, aby mi už bylo konečně dobře. Sebrala jsem všechnu sílu a šla si za tím. A dokázala jsem to, našla jsem možnosti, odpovědi, metody, a svůj smysl života, díky využití své mysli.

 

Můj život se v mnohém radostně proměnil a plním si své dlouholeté sny.

Co ti webinář přinese?

 • Jak řešit své každodenní problémy
  Pochopíš, jak se dívat na své problémy, jak mít nad nimi nadhled a jak je řešit s lehkostí.
 • Jak do svého života zanést sebelásku
  Proč je důležité dát se na první místo, jak se mít více rád a udělat si čas sám pro sebe.
 • Porozumíš vlastní mysli
  Dozvíš se, jak pracovat s negativní myslí, jak ji kontrolovat, jak reagovat na běžné denní situace a co kdy použít k okamžité lepší náladě.
 • Praktické příklady a tipy
  Posdílíme s tebou konkrétní možné vyhrocené situace, jak čelit těmto výzvám a jak je umět zvládat s klidem a rozvahou.

V průběhu webináře budu mluvit o právě otevřeném online transformačním a meditačním programu Znovuzrozeníkterý vede ke kompletní změně našeho (negativního) myšlení a vnitřního nastavení.

Tento program je otevřen pouze jednou za rok, právě teď, další bude až příští rok, abych se vám mohla dostatečně věnovat, moji podporu vám tak poskytuji po celý rok, i po skončení programu.

Teď máš jedinečnou možnost změnit svůj život k lepšímu během jednoho měsíce. Opravdu je to možné.

 Mám pro tebe připravenou i SOUTĚŽ o vstup do programu Znovuzrození Po registraci na webinář, můžeš napsat do komentářů na vysílací stránce, proč chceš vstoupit do programu a já na webináři vylosuji z odpovědí jednoho výherce, který dostane členství zdarma

 Tvůj život, je takovým, jakým ho učiní tvé myšlenky.

Webinářem provází Růžena Nekudová

Růžena je autorkou mocné a převratné metody Zrcadlo času a knihy Vězení jako dar. Na základě svého těžkého příběhu inspiruje lidi, jak zvládat těžké zkoušky v životě, jak se z nejčernější temnoty dostat na výslunní. Provází je zázračnou hladinou alfa neboli stavem uvolnění, směřuje je k jádru jejich trápení a následně ke změně v novou příležitost. Vytváří léčebné meditace a také vzdělává zájemce o tom, co jsou to meditace, jak s nimi začít a jaký mají pro nás velký přínos.Věnuje se osobnostnímu rozvoji, duchovnu a vše, co se naučí, předává dál ostatním na svém webu www.ruzenanekudova.cz 💗.

A mými milými hosty jsou:

Anička Kabotová

www.vecnemladi.cz
Je lektorka, konzultantka afirmací a meditací. Učí lidi meditovat, tak aby si dokázali tvořit vlastní meditace a díky tomu byli nezávislí. ✨Je průvodkyně na cestě k poznání vnitřního JÁ a specialistka na detox mysli. Pomáhá lidi vést k poznání, že jsou tvůrci svého světa, že život je hrou a pokud se naučíme ty správná pravidla vlastní hry, tak tuto hru máme pevně ve svých rukou a díky tomu celý náš život. Je propagátorka očistného procesu nejen těla, ale i mysli. Je velkým milovníkem svobody a alternativy, je blázen do BIO potravin a BIO výrobků, ale říká, že jsem takový zdravý blázen nikoliv šíleně posedlá. Jejím motem je "Nezáleží na tom, co uděláte jednou za čas; záleží na tom, co děláte den za dnem”.

Zuzka Koščová

www.zuzanakoscova.sk
Verí, že na svete nie sme preto, aby sme robili dojem na druhých a žili nejak “lebo všetci tak žijú.” Verí, že je možné žiť svoj život spôsobom, ktorý nás robí šťastným. Milovať, učiť sa, smiať sa, inšpirovať, plniť si sny, pomáhať, niečo po sebe zanechať a nemusieť nič ľutovať. Všetko, čo robí, robí so srdcom. Jejim cieľom je inšpirovať ľudí žiť krajší farebnejší život a objavovať svoj potenciál. Robí, čo miluje a to, čo ji dáva zmysel. To, v čom vidí hodnotu a prínos pre ľudí. Či je to písanie kníh či blogov, tvorenie šperkov a ich predaj, vedenie seminárov, inšpirovanie ľudí vo svojej FB komunite, do všetkého dáva kus seba. Žije po svojom tak, ako to cíti.

Martina Doubková

www.jogadoma.cz
Martina Doubková miluje jógu. Jóga je její každodenní součástí každého dne. I když má málo času, vždy si najde aspoň 10 minut na to, aby se protáhla, udělala nějaké dechové cvičení nebo zameditovala. Jóga jí pomáhá, aby zvládala péči o svoje dvě dcery trochu více v klidu a také aby byla celkově lepším člověkem. Po józe se vždy usmívá a vidí svět více optimističtěji. Své zkušenosti předává dál už 11 let a těší ji, že může lidem pomáhat, aby se cítili lépe ve svém těle i na duši. Namaste 🕉

Olga Plíčková

www.olgaplickova.cz
Jmenuju se Olga Plíčková a už 20 let mě fascinují sny. Věřím, že mnoho věcí na tomto světě a v mém životě nezměním, přesto jsem si jistá, že spoluvytvářím mnohé z toho, co nazýváme „okolnostmi“. Každý člověk je komplikovanou bytostí složenou z mnoha částí, které jsou mnohdy v konfliktu, nespolupracují nebo jsou zraněné, a proto neplní svou „funkci“. Dnes vím, že všechny tyto části potkávám ve svých snech, vidím, jak se k sobě chovají, jaký vztah k sobě mají, mohu pochopit jejich motivy a potřeby a zjistit, jakým způsobem ovlivňují moje chování. Mohu se s nimi seznámit, pomáhat je léčit, učit je i sebe spolupráci. Daleko lépe pak chápu, proč spolu-tvořím právě takový život, který žiju – a mohu ho tak vědomě měnit.

Načerpáš trochu nového vzduchu, energie a

- inspiraci, jak uvidět své problémy jako příležitost

- praktické příklady, vedoucí ke změně myšlení

 - pochopení, že ty sám můžeš ovlivnit své dny

- a v neposlední řadě vědomí, že každý i se svými problémy může být šťastný.

Klikni na tlačítko, zadej svůj e-mail a zajisti si místo na webináři.

Tento webinář si nenech ujít a registruj se včas, bude k dispozici ze záznamu pouze 24 hodin do půlnoci 4. března 2019. Záznam posílám jen registrovaným.