Můj život nestál za nic, dnes stojí za NĚCO.

Prošla jsem těžkou zkouškou, nyní jsem zkušená.

Bývala jsem obětí, nyní jsem svým pánem a tvůrcem života.

Prožila jsem peklo, nyní jsem vítězem.

I ty můžeš zvítězit!

Zvu tě na webinář zdarma:

Ze dna na výsluní 

aneb jak si otočit život během 4 týdnů 

+ DÁREK MEDITACE ZÁMĚRU ZDARMA

PRO KAŽDÉHO, KDO SE REGISTRUJE! Podrobnosti níže.

Připoj se k nám, budeme si povídat a sdílet naše příběhy v pohodlí tvého domova, kde načerpáš pořádnou dávku inspirace. Dnes si poslechneš silné příběhy, příběhy o pádech na dno a o tom, jak se dostaneš zpět na vrchol, k smysluplném životu v radosti.

A já věřím, že to bude velmi inspirativní, v příbězích je skrytá moudrost a síla.

Doporučuji mít po ruce tužku a papír na poznámky, které ti cvrnknou do nosu. Protože stejně rychle, jak myšlenka přichází, tak stejně rychle mizí. Poznamenej si svůj nápad, myšlenku nebo inspiraci, kterou následně můžeš aplikovat do svého života.

WEBINÁŘ JIŽ PROBĚHL DNE:

online v pohodlí vašeho domova, zhruba 90 minut vysílání

27. 2. 2020 ve 20.00

počet přihlášených hostů:

971

Záznam bude dostupný ke shlédnutí pouze čtyři dny do 1.3.2020 pouze registrovaným.

STÁLE MŮŽEŠ SHLÉDNOUT HODNOTNÝ ZÁZNAM

Proč vidět tento webinář?

MÁŠ TOHO ZKRÁTKA UŽ NAD HLAVU!

Když jsme nervózní, v každodenním stresu, v depresi, to vše ovlivňuje náš mozek natolik, že nemusí pracovat správně. Pokud zažijeme i sebemenší trauma, má to na naše chování, duševní a mentální zdraví neuvěřitelný vliv, které nás může celý život definovat, formovat.

Dobrá zpráva je, že mozek není neměnný. My sami si jej můžeme měnit a tím ovlivnit zpět naše chování, pocity.

Už se nemusíte poddávat depresi, hněvu, nebo dalším negativním emocím. Dozvíte se informace, jak překonávat vyčerpání, úzkost, špatné soustředění, stres, migrény, nervozitu, špatné nálady.....

Dozvíte se jak chránit, podporovat své zdraví a funkčnost svého mozku, zkrátka jak mít zdravější mozek. Jak mít více energie a životní radosti.

Každý máme nějaký svůj příběh a život a každý chce něco vylepšit, tak to prostě je. Jsme lidé, kdyby to tak nebylo, byli bysme asi vnitřně mrtví. A na webináři zazní konkrétní kroky k tomu, jak si změnit svůj život. Jakákoliv špatná situace jde ve velmi krátké době otočit a dostat se energeticky mnohem výše.

I kdybyste měli změnit jen jednu věc, tak ve výsledku vám neuvěřitelně pomůže.

Ještě jedna věc - webinář je pro lidi co CHTĚJÍ A MYSLÍ TO VÁŽNĚ......

Moc dobře vím jaké to je. Sama jsem si prošla pádem na dno, když jsem byla uvězněna v UK. V tu chvíli se mi zbořil svět, a i ten vnitřní. Kdo to nezažil, tak neví, čím vším jsem si procházela a jak mi bylo. Jedním slovem hrozně - když jsem pomýšlela i na sebevraždu.

 

Přesto všechno jsem objevila malý světýlko naděje, svoji sílu jsem doslovala znovu vyhrabala a rozhodla se, že to zvládnu a vše ve svým životě změním.


A tak tu jsem a svoje poznání předávám dál.

Co ti webinář přinese?

 • Jak se dostat ze dna a změnit vibraci
  Konkrétní kroky, které ti pomůžou dostat se ze dna či težké situace během pár dní.
 • Co škodí tvému mozku a co mu naopak prospívá
  Jak si uzdravit mozek a léčit si své nemoci, jak můžeš pomocí zdravého mozku lépe fungovat.
 • Jak přijímat negativní věci jako součást života
  Jak se nehroutit z věcí, které přichází, nelíbí se nám a nemůžeme je ovlivnit.
 • Praktické příklady a tipy
  Posdílíme s tebou, jak my jsme se dostali z našich těžkých situací, co nám pomohlo a co tě může inspirovat.

V průběhu webináře budu mluvit o právě otevřeném online transformačním a meditačním programu Znovuzrozeníkterý vede ke kompletní změně našeho (negativního) myšlení, vnitřního nastavení a změně našeho mozku.

Tento program je otevřen pouze jednou za rok, právě teď, další bude až příští rok, abych se vám mohla dostatečně věnovat, s programem získáváte i moje provedení a podporu.

Teď máš jedinečnou možnost změnit svůj život k lepšímu během jednoho měsíce. Opravdu je to možné.

 Mám pro tebe připravenou i SOUTĚŽ o vstup do programu Znovuzrození Po registraci na webinář, můžeš napsat do komentářů na vysílací stránce, proč chceš vstoupit do programu a já na webináři vylosuji z odpovědí jednoho výherce, který dostane členství v hodnotě 4500 korun zdarma

Změň svůj mozek a změníš svůj život.

Webinářem provází Růžena Nekudová

Růžena je autorkou mocné a převratné metody Zrcadlo času a knihy Vězení jako dar.
Na základě svého těžkého příběhu inspiruje lidi, jak zvládat těžké zkoušky v životě, jak se z nejčernější temnoty dostat na výslunní. Provází je zázračnou hladinou alfa neboli stavem uvolnění, směřuje je k jádru jejich trápení a následně ke změně v novou příležitost. Vytváří léčebné meditace a také vzdělává zájemce o tom, co jsou to meditace, jak s nimi začít a jaký mají pro nás velký přínos.
Věnuje se osobnostnímu rozvoji, duchovnu a vše, co se naučí, předává dál ostatním na svém webu www.ruzenanekudova.cz 💗.

A mými milými hosty jsou:

Anička Kabotová

www.vecnemladi.cz
Je lektorka, konzultantka afirmací a meditací. Učí lidi meditovat, tak aby si dokázali tvořit vlastní meditace a díky tomu byli nezávislí. ✨Je průvodkyně na cestě k poznání vnitřního JÁ a specialistka na detox mysli. Pomáhá lidi vést k poznání, že jsou tvůrci svého světa, že život je hrou a pokud se naučíme ty správná pravidla vlastní hry, tak tuto hru máme pevně ve svých rukou a díky tomu celý náš život. Je propagátorka očistného procesu nejen těla, ale i mysli. Je velkým milovníkem svobody a alternativy, je blázen do BIO potravin a BIO výrobků, ale říká, že jsem takový zdravý blázen nikoliv šíleně posedlá. Jejím motem je "Nezáleží na tom, co uděláte jednou za čas; záleží na tom, co děláte den za dnem”.

Jirka Král

www.jirka-kral.cz
Autor oblíbeného průvodce na cestě životní proměny Majitelem svého života. Životní změny ho provází celým životem, až se staly jeho vášní. Specializuje se na podporu při změně života, inspiruje a pomáhá lidem žít spokojeným a naplněným životem, žít skutečně podle sebe.

Byl součástí zrodu několika finančních projektů na podporu vlastního bydlení.
Vášnivý sportovec a milovník horské turistiky. Je vyhledávaným pro své životní vhledy a nastavení rovnováhy jak v profesním, tak osobním životě.

Mirka Rosslerová

Dlouhé roky se pohybovala ve světě financí a podnikání, než zjistila, že její poslání je pomáhat lidem zbavit se strachu a paniky. Fascinuje ji lidský život, myšlenky, emoce a chování. Proto se rozhodla pro koučování a je "life kouč". Orientuje se na vztahy, komunikaci a strach. Nebojí se introspekce a změn. Zároveň je Ambasadorka projektu Fandi mámám a stojí za projektem Opravdový vztah, který vzniká ve spolupráci s jejími kolegy z Život jako hra. Působí v projektu GLOW UP, který je pro všechny, kteří si chtějí změnit svůj život a netroufají si na to.

 

Vždycky máš volbu. Je lepší to udělat a zažít si to,

než pak litovat, že jsi to nezkusil.

Klikni na tlačítko, zadej svůj e-mail a SHLÉDNI ZÁZNAM.

Tento webinář si nenech ujít a registruj se včas, bude k dispozici ze záznamu pouze čtyři dny do půlnoci 1. března 2020.

Záznam posílám jen registrovaným.

JAKO DÁREK ZA REGISTRACI,

ihned dostaneš emailem VIDEO přednášku s příběhem Zavřená holčička, kterou jsem nikde nepublikovala + meditaci odblokování a vytvoření nového záměru k podpoření vědomého myšlení a uskutečnění cílů (v délce 31 minut)