Růžena a Linda Tě srdečně zvou na

VIP workshop

Rok v hojnosti

Chceš prožít celý rok 2019 na vlně hojnosti?

Zajímá tě, jak si zvýšit příjmy, jak být úspěšný, jak dosáhnout svých cílů?

Chceš zažít silný start do nového roku a nechat se vystřelit na oběžnou dráhu?

Toužíš po tom, aby úspěch a peníze už nebyly jen snem, ale realitou?

Jsi rozhodnutý jít na vyšší úroveň a nedržet se při zemi,

ale nevíš jak na to?

Klikni na tlačítko a chyť si své místo - počet míst je pouze 30.

Tak pokud sis odpověl aspoň na jednu otázku výše ANO, je tento workshop přímo pro tebe.

Na workshopu přenastavíme tvé dosavadní myšlení, a to z pocitu nedostatku na myšlení podnikatele, který dokáže investovat, plní si své cíle, je úspěšný, peníze mu stále přichází a žije v rovnováze ve všech oblastech, tzn. na myšlenky a pocit mám dostatek a žiju v hojnosti, jsem úspěšný, dokážu cokoliv.

Doslova odšpuntujeme tvé současné překážky a odbouráme přesvědčení, strachy, obavy a držení se při zemi.

Zaměříme se na konkrétní oblasti zvýšení vibrací a ladění se na úspěch, jak dosáhnout v roce 2019 svých cílů, jak si zvýšit své příjmy.

Projdeš si zážitkovými cvičeními, rituály hojnosti, odblování toku peněz, meditací a těšit se můžeš i na losování o 5 isíc korun.

Úplně každý může být úspěšný a finančně nezávislý i ty.

Úspěch, bohatství, hojnost a spokojenost, to vše je možné a je tu pro všechny dostatek.

Celý den prožiješ na vlně hojnosti.

Den a místo konání

4. ledna 2019 od 16 hodin

Praha - Café Therapy

Sebou budeš potřebovat: pohodlné oblečení, takové, v čem se cítíš dobře a můžeš v něm relaxovat. Tužku a papír na poznámky, jednu bankovku - čím vyšší hodnoty, tím lépe.

Součástí workshopu bude i losování o částku 5 tisíc korun. 

Co ti tento workshop přinese?

 • Hojnost po celý rok
  Proč je hojnost nejenom příjemná, ale i důležitá i v době přebytku. Sami se můžete otevřít hojnosti a konečně ji přitáhnout do svého života.
 • Naladíš se na úspěch a zvýšení příjmů
  Odblokujete si vnitřní obavy, strachy. Naučíte se zvýšit si vibraci z pocitu nedostatku na dostatek. Změníte si přesvědčení v oblasti úspěchů, financí.
 • Konkrétní postupy, jak dosáhneš svých cílů
  Posdílíme s tebou konkrétní kroky k dosažení tvých cílů pro rok 2019.
 • Prožiješ zážitky
  Provedeme tě rituálem hojnosti, rituálem miluji peníze, meditací Mám dostatek, zážitkovými a praktickými cvičeními - odblokování metodou EFT, vizualizacemi, vše velmi intenzívní a účinný v tvé realitě.

Vykoupeš se v šampaňském a

pomazlíš se s penězi.

Jak bude workshop probíhat

a pro koho je určen?

 • Jak to celé probíhá a jaký je harmonogram
  Workshop je velmi praktický a zážitkový. Začínáme přesně v 16 hodin. Následovat bude představení, naše motivační řeč k tématu, zážitková cvičení, rituály, meditace. Mezitím budou pauzy podle potřeby a možnost se pobavit na vaše konkrétní témata.
 • Pro koho jsme workshop připravily
  Tento den je pro všechny, kteří to opravdu myslí vážně a chtějí se někam posunout. Taky pro všechny, kteří se nebojí vykročit k novému, úspěšnému a finančně nezávislému životu. A pro ty, kteří chtějí vidět výsledky, plnit si své cíle, mít větší příjmy a nedržet se při zemi.
 • Občerstvení v ceně
  Připravily jsme pro tebe také hojné pohoštění. Kde se doslova ocitneš na vlně chuťové hojnosti, s dobrůtkami a šampaňským.

Cena prožitkového workshopu (5 hodin) je 2490 korun/99 EUR.

Čeká tě luxusní šampaňské, občerstvení, nepřenositelné energetické prožitky, možná výhra o 5 tisíc korun a spoustu dalších překvapení.

Budeš s námi na vlně luxusu a hojnosti po celou dobu.

Vnímáme to jako zlomek ceny, kterou když do sebe investuješ, tak se několiknásobně vrátí. Z tohoto workshopu budeš čerpat opravdu celý rok a úspěch tě nemine.

Pokud chceš vidět nové výsledky, je potřeba změnit své dosavadní činy a udělat něco jinak než doposud. 

Vyměň jednou tvůj obvyklý domácí večer za tento workshop, který tě natolik obohatí, že se ti může změnit kompletně život. V pozitivním slova smyslu. 

Dopřej si to pro sebe a klikni na tlačítko níže - tím, že si něco pro sebe dopřeješ, tak začíná proudit tok hojnosti a úspěchu směrem k tobě.

Tento workshop není pro každého. Je pro ty, co to myslí vážně, sejdeme se v úzké skupince 30 lidí! 

Těšíme se na vás.


Růžena Nekudová

autorka knihy Vězení jako dar a převratné metody Zrcadlo času
Růžena je nekonvenční ženou, která inspiruje skrze svůj těžký životní příběh, když se sama ze dna dostala až k úspěšné autorce knihy Vězení jako dar. Věří, že vše je v životě možné a ukazuje tak cestu ostatním, jak se i oni mohou dostat ze dna až na výsluní. Je velkou propagátorkou meditací. Její meditace poslouchá přes 15 tisíc lidí, jejími online programy už prochází přes 1200 lidí a semináři prošlo přes 500 lidí. Věnuje se osobnostnímu rozvoji, duchovnu a meditacím. Jejím cílem je předávat lidem možnosti mít se dobře, pomocí návratu k sobě a přeprogramování své vlastní mysli. Více na jejím webu www.ruzenanekudova.cz.

Linda Berger

autorka online programu Přepiš svůj finanční příběh a otevři dveře hojnosti
Linda je koučkou, propagátorkou metody EFT, milovnicí rituálů a vůbec všeho, co souvisí s hojností. Ukazuje lidem, jak odhodit své vnitřní bloky k penězům a jak se naladit na vlnu hojnosti. Linda věří, že hojnost je projevem dobra v životě. Její závazek je šířit více hojnosti, lehkosti a dovolení si, aby se nám společně žilo lépe. Více na jejím webu www.lindaberger.cz

Napadla tě nějaká otázka? Napiš mi na email [email protected] ráda ti budu k dispozici.