Už jen DVA DNY otevřen, NAPOSLED v akci, pak nebude dostupný!

Vžij se do představy....

Mám ve svém životě vše, co chci a po čem toužím.

Oplývám sebevědomím, mám pozitivní mysl a plno energie.

Můj život mě baví a dává mi smysl, umím se radovat a cítím se spokojeně.

Chceš změnit svoji stávající situaci a posunout se ve svém životě dál?

Chceš kompletně změnit své myšlení a cítit svůj život jako smysluplný a naplněný?

Chceš se mít už konečně lépe?

Tato představa může být teď i tvojí realitou!

Možná prožíváš těžké období, nevidíš východisko a tvůj život ti nedává žádný smysl. Nebaví tě stálý stereotyp, nevíš jak dál a vidíš vše černě. Možná se ti rozpadá život, jsi na pokraji svých sil, cítíš se unaveně, vyčerpaně a je toho na tebe zkrátka moc? Říkáš si já už nemůžu dál, proč zrovna já, proč se mi to děje a už ztrácíš naději a víru v lepší zítřky?

Vím jak ti je, přesně tohle jsem ještě nedávno prožívala. 

Ocitla jsem se na dně, když jsem se dostala nespravedlivě do vězení, pomýšlela jsem na sebevraždu. Neviděla jsem žádný záchytný bod, naději, smysl, ve svém životě. Ztratila jsem práci, byla bez peněz, stále brečela, měla jsem depresi a silný stres, následně i postraumatický stres a ochrnula jsem na půlku těla. Můj život se mi doslova sesypal a já neměla sílu vůbec na nic. Nevěřila jsem, že se něco může změnit nebo že bych se někdy mohla mít dobře.

Díky takto těžké situaci, jsem si vytvořila svůj vnitřní svět v mysli, který mi pomáhal přežít a následně se zhmotnil v realitu, tak jsem si otočila kompletně své myšlení. Našla jsem způsob, jak si otočit a změnit svůj život za 21 dní k lepšímu.

Jak se mít zase dobře, být šťastná tady a teď, jak věřit v sama sebe a dosahovat postupně svých snů, plnit si přání. Jak mít peníze, práci, úspěch, smysl života vidět téměř ve všem.

Dnes už vím, jak pracovat se svojí myslí tak, abych si nepřitahovala špatné, negativní věci do života. Vím, jak být spokojená a jak se cítit dobře, i když není vždy po mým nebo když nemůžu některé věci ovlivnit. 

Vytvořila jsem pro tebe 4 týdenní online program, který vede ke kompletní změně myšlení k lepšímu. Jmenuje se:

Znovuzrození

Tento program je transformační a velice rychle účinný. Obsahuje léčivé terapeutické meditace vedené mým hlasem až k jádru příčiny problému, které se zapisují do podvědomí a mění tak tvé původní nastavení, které tě nechávalo stále dokola v nespokojeném životě.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Moje jméno je Růžena Janská, jsem autorka tohoto transformačního programu Znovuzrození, který vznikal při mém pobytu ve vězení, kde jsem také prošla hlubokou vnitřní proměnou a změnou svého původního negativního myšlení.

Na základě mého těžkého životního příběhu a velmi rychlého obratu předávám své zkušenosti, metody a meditace tisícům lidí ku prospěchu. Moje meditace již poslouchá přes 20 000 lidí.

S tímto programem docílíš:

 • trvalé změny současného myšlení, budeš umět pracovat se svými negativními myšlenkami
 • dostaneš se i z hodně těžkých životních situací, vyzraješ na stres, depresi, úzkost, vyhoření a poléčíš svá traumata
 • zdravého sebevědomí, sebelásky a nektritického smýšlení o sobě
 • posuneš se ve svém životě dopředu a najdeš nový smysl života
 • získáš chuť do života, novou energii, celkovou radost, spokojenost a vnitřní klid

Se vstupem do programu získáváš i moji osobní podporu.

Jak probíhá tento meditační online program:

Dostaneš přístup do členské sekce, kde se budou každý den uvolňovat jednotlivé meditace a úkoly. Kurz je koncipovaný tak, aby probíhal denně, zhruba 15 - 30 minut každý den a trval nejméně 21 dní nepřerušeně.

Za 21 dní si člověk vytvoří nový návyk, zvyk a to je hlavním cílem. Mysl si potřebuje zvyknout na nové věci a začít je praktikovat, pak teprve nastanou ty viditelné změny.

Tento program trvá 28 dní a každý týden je určen jinému tématu.

 • každý týden tě přivítám úvodním videem
 • v každém týdnu si poslechneš denně jednu tématickou meditaci, dohromady tedy (5 základních meditací a 1 bonusovou, celkem 24 meditací)
 • v každém týdnu dostaneš poslední den jeden úkol k danému tématu (celkem 4 úkoly)
 • k úkolům dostaneš i pracovní listy (pdf, docx k tisku nebo vyplnění na počítači), které ti usnadní práci

Jedna z největšího výhod tohoto online programu je, že k těmto meditacím a metodám máš přístup navždy. Můžeš se k nim vracet, kdykoliv budeš potřebovat, protože jak se říká: opakování je matka moudrosti a my lidé přirozeně zapomínáme. Meditace slouží jako cesta k seberozvoji a čím častěji budeš na sobě pracovat, tím dříve pocítíš změny uvnitř i ve tvém okolí.

Navíc meditovat lze odkudkoliv a kdekoliv na světě a to v kteroukoliv denní či noční dobu.

Jednotlivé meditace se ti začnou otevírat ode dne začátku programu, což je 6. března 2023. V tento den ti také pošlu přístupy do členské sekce, kde nalezneš celý program a vše potřebné. Upozorňuji, že je důležité mít program zaplacený do tohoto data, abyste mohli začít společně s ostatními.

Začátek každého nového týdne ti vždycky připomenu emailem, a také pošlu email s každou novou denní meditací.

Kliknutím na obrázky se podívej, jak to vypadá uvnitř programu:

Znovuzrození je komplexní 4týdenní meditační program.

Seřazený od nejtěžší chvíle, ode dna, úzkosti, deprese, ať už je to cokoliv těžkého, čím právě procházíš až po velkou úlevu, uvolnění, pochopení, změnu. Zabývá se a řeší otázky týkající se najití smyslu života, zvýšení sebevědomí, najití zpátky své vnitřní síly a víry v sama sebe, překonání negativních myšlenek a jiné, lepší reagování na změny, které se v životě přirozeně dějí a my se s nimi neumíme kolikrát vyrovnat. Naučí tě také nechtít vše hned a přirozeně plynout a důvěřovat životu. Všechny tyto čtyři klíčová témata se prolínají a v podstatě spolu souvisí a doplňují se.

1. týden - Nejhorší chvíle

 Tento týden je zaměřený na překonávání těžkých životních situací, které ti život přihrál nebo přihraje do cesty. Dotýká se našich emocí, aby byly správně zpracovány, nebyly potlačeny a neukládala se bolest (trauma) do těla a neopakovala se v dalších dnech, případně letech (viz opakující se stres, deprese atd).

Naučíš se přijímat nepříjemné situace jako součást života a budeš tak na ně umět lépe reagovat.

V tomto týdnu obnovíš svoji vnitřní sílu a podíváme se společně na to, co je tvým smyslem života a jaký první krok udělat, aby ses dostal z tvého zaběhlého stereotypu.

Meditace: Druhý břeh, Světlo z temnoty, Zlatá jeskyně, Přijímání, Smysl života, Dva světy.

2. týden - Negativní myšlenky

Tento týden je zaměřený na programování tvojí mysli. Vše co, potřebuješ k přeměně je uvědomění si, jak funguje naše mysl a že tvé myšlenky tvoří tvůj život.

V tomto týdnu vyzraješ nad svými negativními myšlenkami. Naučíš se rozeznat myšlenky, které ti dělají dobře a ty následně pěstovat. Ukážu ti zde spoustu metod, jak s myšlenkami pracovat, tak aby ti sloužily ku prospěchu.

Meditace: Projíždějící auta, Letící balónek, Kouzelná hůlka, Kafíčko s mozkem, Mráček na nebi, Sen na dobrou noc.

3. týden - Sebevědomí 

Tento týden je věnovaný posilování lásky k sobě tak, aby tvé sebevědomí rapidně vzrostlo a hlavně již takto zdravé zůstalo.

Sebevědomí je postoj mysli a když změníš tento postoj uvnitř sebe, vše se vyzrcadlí i ve tvém okolí.

V tomto týdnu uvidíš, že i ty jsi přínosem, máš, co předávat a jsi dost dobrý/á.

Meditace: Utiš své vnitřní dítě, Jsem dost dobrý/á, Božství přátelského vesmíru, Dvě knihy, Jsem šelma, Zelená zahrada.

4. týden - Změny v životě

Tento týden je věnovaný změnám, neboli situacím, které se dějí a jsou přirozenou součástí našeho života, i když se nám nelíbí.

V tomto týdnu se zaměříme na odbourání starých programů, lpění, posílení hojnosti a naučení se přirozenému plynutí života.

Docílíš pozitivní pochopení změn a uvědomění, že z každého problému můžeš vidět novou příležitost. Že vše negativní, co se ti děje má svůj význam a přínos.

Meditace: Řeka života, Svobodná křídla, Čistý prostor, Osobní provazy, Anděl intuice, Náruč hojnosti.

Vím, jak moc je na cestě vnitřní proměnou důležité cítit podporu ostatních, těch, kteří jsou na stejné vlně. Tato podpora je velmi silná, nemusíš se cítit osamoceně, divně. Nikdo tě tu nebude soudit a nemusíš se cítit, že ti nikdo nerozumí. Můžeš se bez zábran svěřit a sdílet cokoliv chceš. Třeba tu najdeš i nové přátele a pomoc, kterou jsi doposud nepoznal.

Vstupem do kurzu proto získáváš i možnost stát se členem uzavřené skupiny na Facebooku, pod názvem Znovuzrození.

Budu ti zde také k dispozici, podpořím tě, poradím a sama budu inspirovat a sdílet své zkušenosti. Budeš tu i v kontaktu s dalšími lidmi, kteří také vstoupí do tohoto programu.

K programu dostaneš NAVÍC!

Chci tě maximálně podpořit na tvé cestě a proto jsem pro tebe vytvořila bonusovou sekci.

Oslovila jsem inspirativní ženy, kteří ti předají jejich podněty ze svých životních příběhů. Vybrala jsem taková témata, která se hodí k celému programu a načerpáš z nich další inspiraci pro tvůj nový život a osobnostní rozvoj.

Bonusy se ti budou postupně odkrývat a můžeš se těšit na:

Zuzku Koščovou - Štyri piliere šťastia a blaho-bytia

Aničku Kabotovou - Afirmace k posílení sebelásky

Martinu Doubkovou - Mindfulness - propojení mysli a těla

Lucií Švecovou - Co nám mohou životní změny vzkazovat?

Lindu Berger - Žiju v hojnosti

Olgu Plíčkovou - Sny jako cesta seberealizace

Martinu Chomátovou - 3 tipy na období krizí a depresí

Ještě k programu dostaneš EXTRA BONUS video ze zákulisí natáčení!

A moje osobní sdílení, jak jsem procházela těžkými chvílemi a co mi pomohlo.

Do programu Znovuzrození od Růženky som vstupovala s vierou v novú príležitosť. Pred pár rokmi som bola ešte plná obáv, negatívnych myšlienok, skeptických rečí, nedôvery. Chcela som zmenu, začať nový život. Program Růženky prišiel vhod a keďže som už tú dobu poznala pojem a účinky meditácií, neváhala som a prihlásila som sa. Celý program je veľmi pekne prepracovaný, meditácie sú hlboké, po nich sa cítim ako keby zo mňa opadli ťažké bremená. Je to pocit "ešte krídla a letím". Veľmi sa mi páčia obrázky k jednotlivým meditáciám - krásne, výstižné...milujem ich. Meditácie mám stiahnuté v telefóne, intuitívne si vyberám, ktorú v tej chvíli potrebujem. Stále ma vedia pozitívne naladiť. Ďakujem z celého srdca za možnosť vstúpiť do programu, bol to krok, ktorý som neoľutovala♥️
Anita Vargováabsolventka programu

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Polož si tedy otázku. Jsi ochotný věnovat sám sobě 15 minut denně po dobu 4 týdnů, abys docílil nového trvalého návyku a to změny svého negativního myšlení a měl ses už konečně lépe ve všech oblastech svého života?

Já myslím a vím, že to stojí určitě za to! Jsem s jistá, že takový program tu ještě nebyl.

Cena tohoto programu je 6600 3600 korun (včetně DPH) / 153 Euro, objednej teď a získej slevu 3000 korun.  

Tohle vše získáš jen do 14. března 2023. 

Kdyby mi dříve někdo řekl, že mohu žít během měsíce krásný život, asi bych mu díky své negativní mysli nevěřila. Kdyby mi dříve někdo řekl, že mám do sebe investovat 3600 korun, asi bych opět klasicky myslela na druhé a koupila dceři penny board a lego. Moje myšlení a nastavení by mi nedovolilo žádnou změnu.

Vím, že i tobě se tohle může honit v hlavě. Ale pokud jsi tady na této stránce, už víš a cítíš, že jsi tu správně. Že tohle je to tvé volání o pomoc a přesně tohle je tvoje naděje na záchranu a na změnu.

Přitahuje tě to víc a víc a to je znamení.

Já osobně bych dnes dala všechno možný za to, abych více rostla. Také jsem se naučila upřednostnit sama sebe a své potřeby a investovat do sebe. Jedině tak mohu změnit svůj vnitřní postoj, náladu, myšlení a konečně pocítít to vnitřní štěstí, které je stále se mnou. Nikdo jiný to za mě neudělá!

A ty to už také víš.

Díky této změně myšlení a vnitřního nastavení dosáhneš svých snů, svých cílů a přání, budeš zažívat život, po kterým jsi vždy toužil a promění se tak i celé tvé okolí. A co nejvíc pocítíš ten vytoužený vnitřní klid na duši.

Poslední možnost vůbec!

Vstup pouze do 14.3.2023 do půlnoci.

Programem prošlo již přes 500 lidí.

 

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Děkuju za čtyři týdny s tvými krásnými meditacemi a velkou nálož inspirace na další cestu k vyrovnanosti, moudrosti a radostnému bytí. Přála bych nám všem (členkám a členům skupiny), abychom se osvobodili ze svých bolavých, svírajících a temných obručí, okovů a vězení (ať už jsou jakákoliv), tak jako ty. Ne každému se to podaří rychle, Znovuzrodit se je zázračná proměna. Tvůj program je dobrým průvodcem, který pomáhá odkrývat naše podvědomé vzorce a programy, léčit naše malé zraněné vnitřní dítě, uvědomovat si své strachy a negativní myšlenky a osvobozovat se od nich. Tvé meditace jsou pro mě léčivým pramínkem, ke kterému se budu vracet, pro další inspiraci, pro povzbuzení a pro pomoc…. Děkuju 🙂 !
Mariana Štichováabsolventka kurzu
Program ZNOVUZROZENÍ jsem absolvovala 2x, tedy 2 roky po sobě. V každém roce jsem řešila a byla v úplně jiné životní situaci, ale ty pocity během a po 4 týdenních pravidelných meditacích byly stejné. Stejně pozitivní! Meditace jsou logicky uspořádané, nechybí jim téma a hloubka, přináší hlubší smysl a uvědomění. Zároveň vnitřně nabijí a pozitivně uklidňující. Díky tomuto programu, člověk zjistí, kde a jaký má v sobě problém, objeví a vyřeší své bloky, zastaralé myšlenkové vzorce apod. A pokud nevyřeší, alespoň je na začátku té správné cesty, na začátku odpuštění si, sebepřijetí a sebelásky! A také už má vypěstovaný jeden ze správných návyků, protože za 21 dnů se má vytvořit nový návyk. Ten návyk je každý den 1 meditace a já se od letošního roku snažím každý den meditovat a má to blahodárné účinky. Děkuju za tento program, děkuji úžasné autorce, že našla odvahu a sdílí krásně svou práci, poslání a pomoc lidem! A také děkuji sama sobě, protože já jsem hlavně učinila rozhodnutí POZITIVNÍ ZMĚNY ve svém životě a také investovala finančně do sebe, tedy do tohoto kurzu. Děkuji!
Kristýna Haldová absolventka kurzu

Získáváš pořádnou porci změny:

 • 4týdenní transformační program s doživotním přístupem
 • 6 videí
 • 24 vedených meditací, mp3
 • 4 tématické techniky s úkolem
 • Meditace Najití duchovního zvířete
 • Video - Rituál odvahy
 • 7 tematických bonusů
 • Extra Bonus ze zákulisí
 • Členství v podpůrné facebookové skupině
 • Moji osobní podporu

14denní garance vrácení peněz

Když zjistíš, že to není pro tebe nebo že ti to z nějakého důvodu nesedí, mám pro tebe dobrou zprávu. Dávám ti garanci 14 dní na vrácení peněz. Jen počítej s tím, že se tvá mysl bude měnit již od první meditace.

 

Vzhledem k tomu, že je program velmi intenzívní, je otevřen jenom jednou za rok a začíná v pondělí 6. března 2023. (přístupy získáš dne začátku kurzu)

I když máš ještě čas, je dobré věci neodkládat až na........ většinou na nikdy…....

Mám řadu spokojených klientů, otázka není tedy zda to funguje, ale zda chceš také změnu k lepšímu a zda se k nám přidáš? 

Vstup do programu kliknutím na tlačítko níže, vyplň a odešli objednávku. Moc se na tebe těším uvnitř!

Do vstupu do programu zbývá už pouze, další možnost vstupu v tomto a příštím roce není možná:

Se vstupem do programu získáváš i moji OSOBNÍ PODPORU. Klikni na tlačítko a rovnou objednej, další možnost bude možná až za rok a to není jisté!

Moc děkuji za tento kurz. Začala jsem si všímat více svých myšlenek, být více vděčná za jakoukoliv maličkost. Pokud se stane a přepadne mne negativní myšlenka, hned si ji snažím přehodit na pozitivum. Můj posun vpřed se týká i lidí co mám okolo sebe. Už delší dobu jsem pozorovala, že se začínám stranit a nemám si s nimi co říct. Nevědí o čem mluvím :-) . Takové rozhovory mě vždy unavovaly. Takže huráá vpřed novým myšlenkám, zkušenostem a novému životu. Mám volnější mysl a nepřipouštím si tolik strachu a sresu! Dříve, když jsem byla v obchůdku půl dne sama bez jediného zákazníka měla jsem obrovskou depku a strach co bude. Teď se snažím myšlenky přeprogramovat na odpolední tržbu-dyť přeci ještě není konec dne :-) Dokonce jsem skrze meditace zkoušela úspěšně pomoc dceři z nachlazení. Mohu říct jen mnohokrát DĚKUJI.
Martina Fialováabsolventka programu
Já musím za tenhle kurzík znovu poděkovat. Meditace mám stažené a opakovaně se k nim vracím, skoro každý den. Meditace mi daly hodně, díky nim jsem se hodně změnila, zklidnila, začala mít víc ráda sama sebe. Umím si díky nim líp poradit se situacemi, které mě dřív ničily... Program byl jednou z věcí, které mě posunuly k tomu, že jsem odešla že zaměstnání, kde mi už dlouho nebylo dobře. Našla jsem svou cestu, naučila jsem se pravidelně na sobě pracovat a těším se na všechno, co pro mě život chystá. Jsem ráda, že jsem s Vámi mohla být - děkuju Růženko.
Hana Vyroubalováabsolventka programu
Na programu se mi velmi líbilo jeho zpracování. Moc pěkné prostředí a animace. V průběhu kurzu jsem pak ocenila kratší délku jednotlivých meditací. Protože i když jsem někdy měla náročný den a byla jsem hodně vytížená, 10 minut pro meditaci jsem si dokázala najít vždy. A díky tomu jsem si vybudovala pravidelnost v denním meditování. Do programu jsem vstupovala kvůli časté úzkosti. Po jeho absolvování se cítím uvolněnější, klidnější, mám větší chuť a elán do života. Moc děkuji.
Pavla Holečkováabsolventka programu
Tímto bych chtěla Růžence moc poděkovat za transformační program Znovuzrození. Již dlouho jsem trpěla různými úzkostmi a depresemi, psychologové a psychoterapeutové nepomáhali. Kdyby mi ještě před rokem řekl kdokoliv o meditaci asi bych si myslela své, byla jsem přesvědčená, že já to určitě nepotřebuji. Nepotřebovala jsem. Až jsem se seznámila právě s Růženkou a začala sledovat její příběh, v kterém jsem nacházela podobnosti se svým, řekla jsem si, že to zkusím. Začala jsem meditovat. Její program Znovuzrození je pro mne zcela zásadní. Každý den jsem se těšila na novou meditaci, na nový zážitek, na svůj nový pokrok. Program Znovuzrození je měsícem meditací, které mi dokázaly zcela obrátit mé myšlení a život. Cítím se jako znovuzrozená, s novým elánem a plány. Jsem za tento program neskutečně vděčná a určitě ho budu každému doporučovat.
Veronika Owletabsolventka programu
Ahoj Růži, moc ti děkuji za tvůj programZnovuzrození. Jsem z něj nadšená. Vzhledem k tomu, ze mám zkušenost i s dražšími programy, můžu říct, že mě program velmi mile překvapil hloubkou meditací a zároveň jejich přijatelnou délkou a tím, že je meditací dost na to, aby se daly libovolně střídat. Díky tvým slovům si uvědomuji, že je skutečně důležité pro mě, dělat každý den kousek práce na sobě. A tohle mi přijde jako dobrý způsob, jak dělat něco pravidelně. Také bych chtěla říct, že zatím pokaždé měla meditace jiný průběh. Při opakování bylo vidět, že to, co mi dělalo poprvé problém, podruhé bylo pořešené nebo se řešila jiná situace. Jsem víc nad věcí, víc se přijímám, řešila jsem, že na mě přítel neměl čas, myslela jsem si, že se u něho něco změní, díky programu jsem pochopila, že mé potřeby jsou důležité i ve vztahu. Nakonec jsem ten vztah nevztah ukončila já. Tento program mohu doporučit všem, kteří na sobě chtějí pracovat a nebojí se podívat na bolavá mista ve svém životě a chtějí je začít léčit. Nejvíce oceňuji tvůj lidský a kamarádský přístup. Velmi ráda bych se s tebou někdy setkala, děkuji za lidskou podporu a ukazování směru.
Jana Šabsolventka programu
Programem jsem docílila celkové zklidnění a dokážu se mnohem lépe soustředit. Naučila jsem se jednodušeji se vracet do lepších nálad. Vůbec tvé meditace jsou jak pohlazení, právě proto, že jsou jen 10min, to je super. Takže ačkoli je perný den, těch 10min denně se vyšetřit dá. Cítím se po nich a během velmi dobře, jak v jiném světě, jak kdybych na chvíli vystoupila z reality a ponořila se do takového příjemného snu. Prostě program mi umožnil můj skutečný start k sebepoznání a seberůstu a naučila jsem se pravidelně meditovat, za což velice děkuji, protože mám uvolněné tělo, mysl a mnohem lepší spánek.
Lenka Pukováabsolventka programu
Do programu Ruženky Nekudovej som sa prihlásila, pravdupovediac, ani neviem ako. V jedno ráno mi do mojej emailovej schránky pristál mail s ponukou nového meditačného kurzu. Nakoľko som už v minulosti niečo podobné absolvovala, na začiatku som mala pochybnosti, či do toho ísť, predsa len, cena nebola najnižšia. Lenže niečo vo vnútri ma k tomuto programu ťahalo, nakoľko sa v ňom riešia témy, ktoré ja sama často v živote riešim: negatívne myšlienky, ako sa odraziť od dna, zvýšenie a podpora sebavedomia a prijatie zmien, a tak som nakoniec poslala prihlášku. Na meditáciu som si vyčlenila čas, keď som sa vrátila z práce, výhodou tohto kurzu je, že každá meditácia trvá len 10 minút, takže vám jej absolvovanie nezaberie veľa času, a zároveň bola väčšina z nich ľahko zapamätateľná, takže som si ich robila aj bez vypočutia nahrávky. Počas nich sa uvoľníte, zavriete oči a iba nasledujete inštrukcie. Počas prvého týždňa získate postup, ako sa odraziť od dna (v jednej nahrávke si napríklad predstavíte, že leziete nahor z hlbiny a nadýchnete sa, a v inej postup na obnovenie síl). Druhý týždeň je zábavnejší, počas neho získate jednoduché techniky na zmenu vášho myslenia, pre mňa bola prospešná nahrávka s balónikom, s kúzelnou paličkou, s mráčikom alebo s autami. Ako program pokračoval ďalej, tešila som sa čím ďalej tým viac na ďalšiu nahrávku a už som sa jej nevedela dočkať. Tretí týždeň je zameraný na podporu vášho sebavedomia. Tam mala pre mňa najväčší prínos nahrávka stretnutia s vnútorným dieťaťom (ide o najdlhšiu nahrávku programu), počas ktorej som sa rozplakala a uvoľnila ťažobu, ktorá ma trápila. Ďalším prínosom bola pre mňa nahrávka o dvoch knihách, v ktorej si predstavíte, ako čítate váš starý a váš nový príbeh, počas počúvania sa mi stalo, že som podvedome chcela spáliť knihu so starým príbehom, aj keď sa táto možnosť v nahrávke neuvádzala, a prečítanie si nového príbehu vo mne vzbudilo nádej na lepšie zajtrajšky a pocit, že je možné, aby sa to, čo som videla, udialo aj v mojom živote. Takže sa pripravte na to, že si jednotlivé meditácie budete prispôsobovať podľa vášho gusta. Posledný štvrtý týždeň o prijatí zmien v živote bol pomyselnou čerešničkou na torte. V programe som našla nahrávky, ktoré mali pre mňa obrovský prínos. Boli nimi nahrávky o čistom priestore a o osobných povrazoch, počas nich som cítila, ako sa uvoľnili ťaživé veci a programy, celý tento proces bol veľmi silný. Úžasnou nahrávkou je aj anjel intuície, kedy sa s ním spojíte, táto nahrávka ma dojala a úprimne potešila. A náruč hojnosti bola pomyselným zlatým klincom programu. Počas nej som cítila, ako do mojej náruče prúdi nielen materiálna hojnosť, ale aj hojnosť vo vzťahoch, v láske alebo v zdraví, a to mi dodalo radosť, silu, nádej, povzbudenie a dojatie. Skupina na Facebooku bola pre mňa prínosom, zdieľala som v nej všetky svoje pocity a myšlienky a zároveň som sa dočkala podpory, motivácie a zodpovedania otázok, ak sa objavil nejaký problém. Či sa do programu Znouzrození zapojíte, nechám na vás. Moju skúsenosť s týmto programom už poznáte, verím, že vaša intuícia vás navedie správne.
Denisa Kokoškováabsolventka programu

Máš otázku:

Nemám zkušenost s meditací, ještě nikdy před tím jsem nemeditoval/a, je přesto pro mě program vhodný?

Ano. Meditace není něco, co bysme se museli složitě učit. Vychází z nás a stačí zavřít oči, mít chvilku klidu pro sebe a nechat se vést mým hlasem. Když jste otevřeni čemukoliv novému, půjde vám to snadno. Meditace je doslova lék a vy brzy uvidíte zázraky.

Lze program koupit na splátky?

To bohužel není možné. Chápu, že je to pro vás větší investice, ale při umožnění splátek, bych měla více práce a cena by se tím navýšila. Proto jsem se rozhodla pro platbu ihned a vy tímto ušetříte.

Když si objednám program musím zaplatit ihned?

Splatnost faktury je 7 dní. Takže máte týden na to, abyste za své členství zaplatili. Program začíná 7. března 2022. Doporučuji tedy zaplatit nejpozději do tohoto data, abyste mohli začít zároveň s ostatními členy a nebyli tak pozadu.

Jak se program liší od Zrcadla času?

Program se líší tím, že je komplexní a docílíte s ním kompletní změny myšlení. Dotýká se všech aspektů dopodrobna. Zahrnuje pracování s těžkými životními situacemi, negativním myšlením, sebevědomím, odstranění programů, lpěním, hojností a jak přijímat změny v životě. Je zde 24 meditací a 4 tématické úkoly, spoustu metod, jak pracovat se svojí myslí a každý si tam najde to své. Řeší změnu vnitřního nastavení, myšlení, psychické potíže jako jsou i nemoci deprese, stres, vyhoření, úzkost. Zrcadlo času je efektivní metoda na rychlé změny, takže se krásně doplňuje s programem. Slouží ke splnění přání, snů a cílů a tvarování vaší budoucnosti. Řeší více fyzické, materiální věci, nemoci typu bolest hlavy, plísně, močový měchýř, úrazy, bradavice, atd.

Zaručí mi program, že bude změna viditelná ihned po programu?

Ano. Mohu se zaručit, že během první meditace už pocítíte uvolnění, úlevu a otevřete se novému vnímání informací a práci s myslí. Tento program je tak silný, že se dotkne a ovlivní úplně každého. Je koncipovaný tak, aby vás dostal z nejtěžších chvil v životě a to je dno, deprese, stres, vyhoření a kompetně změnil vaše myšlení a váš náhled na život. Pak už jen na vás, jak vše uchopíte, zda budete pokračovat, vytrváte anebo ne. Je podstatné nic neočekávát, věřit, že změna k lepšímu je možná.

Nemám žádné závažné problémy, je program přesto pro mě vhodný?

Ano. Program je vhodný pro všechny, protože se dotýká změny myšlení. Mění zažité stereotypy a přesvědčení, které máme za celou dobu života nahrané v mysli a které nás ve většině spíše negativně ovlivňují. Týká se i posílení sebevědomí, vaší vnitřní síly a hodnoty a jako prevence toho, že když se vám něco stane, co nečekáte, budete lépe připraveni a budete umět reagovat na tyto změny kladně. Také vám ukáže, jak plout přirozeně životem a k posílení vaší hojnosti. Program vede k lepšímu životu a to už je na vás, zda jej chcete mít lepší nebo ne.

V průběhu programu nebudu moci pokračovat je to překážka ke vstupu?

Není. Můžete program přerušit a pak se k němu vrátit. Máte k němu doživotní přístup a můžete jej používat kdykoliv chcete. Nic vám neuteče a vy si tak projdete programem v klidu až budete mít chuť.

Máte další otázky?

Ráda je zodpovím. Napiš mi na email [email protected]