Treat day - živé transformační setkání

+ překvapení s dárkem pro každého

Přepiš svoji mysl

Chtěli byste umět změnit svoje myšlení jednou provždy tak, abyste žili více v radosti a hojnosti?

Víte, že pozitivní myšlení je skvělé, ale stále vám to nejde tak, jak byste chtěli?

Stále se vám na mysl vkrádají negativní myšlenky strachu, méněcennosti, nedostatku, nedostdobráctví?

Točíte se v kruhu a vaše situace se stále opakují?

Chcete být více sebevědomí, mít lepší vztahy a více peněz?

Zajímá vás, jaké jsou klíčové věci k přeprogramování vaší mysli, aby to konečně fungovalo napořád?

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Klikni na tlačítko a chyť své místo na setkání pro tento rok.

Na co myslíme, to se děje. Naše myšlenky ovlivňují naše pocity a následně naše činy. Vibrace, které vysíláme s nepohodlnou myslí jsou nízké a ty se nám vrací v různých podobách zpět. 

Dobrá zpráva je, že svou mysl můžete vytrénovat, tak jako svaly. Vaše mysl už nepojede na autopilota a nebude vám podkopávat nohy. Můžete to teď změnit a to napořád.

Úplně každý může žít šťastně a spokojeně i ty. Úspěch, radost, láska, bohatství, to vše je možné a je tu pro všechny dostatek.

Vstupenky možné koupit pouze do 22.11. 2023!

 

LETOS PŘI PŘÍCHODU

HODNOTNÝ DÁREK ZDARMA PRO KAŽDÉHO

Termíny:
Brno - čtvrtek 23. listopadu 2023 od 17.30 - 21 hodinSýpka Medlánky, Kytnerova 1a, 621 00 Brno
Praha - pátek 24. listopadu 2023 od 17- 21 hodinCafé Therapy - Školská 30, Praha 1

Doporučení: sebou pohodlné oblečení, takové, v čem se cítíte dobře a můžete v něm relaxovat. Tužku a papír na poznámky.

Co na tomto treat day získáte?

 • Schopnost léčit se meditací
  Seznámím vás s hladinou alfa, meditací a vizualizací. Dozvíte, jaký přínos pro nás mají a pomocí nich rozvinete sílu vaší mysli. Meditace je cestou, jak čistit svou mysl od vzorců myšlení a chování, z nichž mnohé nás drží v nezdravých životních kolejích. Naučím vás meditační metody přímo zaměřené na sebeléčení, které si sami vyzkoušíte. Jde mi především o to, abyste si odnesli co nejsilnější osobní prožitek.
 • Zažijete svojí pozitivní budoucnost, díky převratné metodě Zrcadlo času
  Dozvíte se, co je to metoda Zrcadlo času, jak funguje a sama vás ní provedu. Tato metoda je převratná, protože mění vaši budoucnost ve velmi krátkém čase. Její výsledky jsou až neuvěřitelné. Mění budoucnost ve velmi krátkém čase.
 • Sny a přání přeměníte v realitu pomocí Zákona přitažlivosti
  Co je to zákon přitažlivosti možná už víte. Já vám řeknu klíčové věci, proč některým lidem nefunguje a co dělat jinak. Potom se vám vaše přání a sny konečně promítnou do vaší reality.
 • Zajistíte si finanční hojnost
  Najdeme společně vaše přesvědčení týkající se peněz. Naučím vás, jak s těmito přesvědčeními dále pracovat a jak si postupně všechny změnit na nové. To povede k vaší větší spokojenosti a hojnosti, nejen finanční, ve vašem životě. Já sama jsem změnila finanční situaci z mínusu do statisícových položek.

Více o převratné metodě Zrcadlo času, kterou používá již přes 2000 lidí se můžeš dozvědět zde na odkaze.

Používáním metody Zrcadlo času jsem docílila změny závažných situací jako propuštění z vězení po 6 dnech, vyléčení z nemocí, finanční hojnosti - z mínusu, do výdělků 100 tisíc korun měsíčně a mnohé další zázraky. Povím vám také o zkušenostech mých klientů, ale to až osobně :-).

Jak probíhá treat day a pro koho je určen?

 • 1
  Treat day probíhá:
  Treat day probíhá velmi prakticky. Dozvíte se trošku teorie, co je to hladina alfa, jak funguje náš mozek a jak na nás působí meditace. Představím vám metodu Zrcadlo času a její klíčové prvky, proč je tak transformační a tak rychle účinkuje v realitě. Moji metodu Zrcadlo času vyzkoušíte, jak pod mým vedením, tak i používat sami v každodenním životě. Bude zde i pauza pro občerstvení a případné dotazy. Odnesete si jasné návody a metody, jak vše praktikovat sami na sobě v praxi a jak dosáhnout přeprogramování vaší mysli.
 • 2
  Pro koho je treat day určen:
  Pro vás, kteří se zajímáte o duchovní rozvoj a seberozvoj. Pro vás, které zajímají meditace, ať už začátečníci nebo pokročilí. Pro vás, kteří chcete na sobě pracovat a docílit opravdových výsledků zhmotněných ve vaší realitě.
 • 3
  Občerstvení v ceně
  Připravila jsem pro vás výběr dobrůtek, abysme si to trošku ještě víc zpříjemnili. Bude zde pití, koláčky, slané pochutinky, ovoce, na své si přijdou i vegani.

Cena treat day je 1200 korun/49 EUR. Treat day je velmi nabitý informacemi a pro někoho zcela novými poznatky. Čerpat z něj budete ještě několik dní a také metody, které se naučíte, vám vystačí po celý život.

Vyměňte jednou váš obvyklý domácí večer za něco, co vás natolik obohatí, že se vám může změnit kompletně život. V pozitivním slova smyslu. 

Pokud již máte koupené nějaké moje meditace nebo i Zrcadlo času, rozhodně doporučuji tento treat day také. Zde se seznámíte detailněji o klíčových věcech, můžete se mnou cokoliv zkonzultovat. Zároveň se dozvíte i nové věci, které vám změní vibraci radosti a také, jak lehce překonávat těžké chvíle a mnoho dalšího i s překvapením.

Pro ty, kteří již na Treat day byli doporučuji přijít znovu. Každý rok mám nové a obohacující informace v rámci mého osobnostního růstu. Je důležité stále opakovat, opakovat a opakovat, aby se naše mysl posunula jiným, pozitivním směrem a zůstala tak naprogramovaná pro náš krásnější život.

Speciálně letos se zaměříme na harmonické vztahy, odpuštění, nelpění.

Pozor kapacita míst je omezena na maximální počet 30 lidí! 

Vstupenky možné koupit pouze do 22.11. 2023!

Tento seminář letos naposled!

Těším se na vás.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Seminář autorky knihy Vězení jako dar mě hodně pozitivně ovlivnil a vnitřně posílil. Není totiž nad to, když člověk v životě najde svoji sílu a sebedůvěru díky hlubokému prožitku, který prožil díky své zkušenosti. A to je dar, který Růžena dostala a díky tomu může svým příběhem inspirovat ostatní. A to taky dělá. Její vnitřní síla vás pohltí a díky ní se svezete na její vlně motivace ke zvládnutí čehokoliv ve svém životě, a to je to, co si ze semináře odnesete. Růžena autenticky vypráví o svých pocitech a myšlenkách, které ve vězení prožila a které jí dovedly k práci se svojí myslí a to je něco, co je dostupné každému a proto bych ho ráda doporučila všem ať už jako první nebo další krok k nalezení své vlastní síly a odvahy jít za svými sny.
Jitka Kalinová
Děkuji za úžasný, obohacující seminář, z kterého jsem odjížděla nabytá energií, chutě jit životem dál, plnění si svých snů. Tato okouzlují žena vysvětlí vše s láskou a velkým srdcem, moc děkuji Růženko.💋🍀💜
Jani Zrebňáková
Ahoj Růži..moc jsem ti chtěla ještě poděkovat za včerejší treat day❤️byla tam úžasná energie a moc jsem si z toho vzala a spoustu věci pochopila 😉😀jela jsem tam s dvoudenní bolesti krční páteře a odjížděla jsem samozřejmě bez bolesti..při té meditaci mi to úplně odcházelo.. . za to moc děkuju😊 jinak i děkuju za pochopení meditace ZČ.
Marcela Aurerová
Včerejší úžasný den na Přepiš svoji mysl. 😘💗😊 Děkuju moc Růžena Nekudová 💗😍. Byla jsi skvělá 💗🌸. A celá parta lidí byla úplně úžasná 💗. Děkuju moc všem. Také jsem si to moc užila. A byl to pro mě velký přínos. Hlavně ta meditace byla úžasná a hodně očišťující. Slzy šly ven. A druhý den jsem se po 4 hodinách spánku probudila uvolněná a svěží 💗
Leni Šuleková
Dnešní seminář báječné Růženy Nekudové, která přijela do Prahy až z Londýna, byl naprosto skvělý, plný AHA momentů a praktických ukázek. Růženo, děkuji ti za tvou otevřenost a upřímnost. Jsem moc ráda, že jsem tě mohla dnes poznat osobně. Tvoje osobní story je neuvěřitelná! Jsi mojí velkou inspirací!
Pavla Pinkasová
Seminár sa mi veľmi páčil. Bolo to uvoľnené, príjemné a otvorené stretnutie. Dozvedeli sme sa veľa praktických vecí, nie len “omáčky”. Naopak vyskúšali sme si aj meditáciu Zrkadlo času ktorú Ruženka sama vytvorila a bolo to super :) Takisto zaujímavé boli myšlienkové vzorce kde a ako vznikajú a ako sa dajú nahradiť za iné, lepšie…. Pokiaľ sa zaujímate o osobný rozvoj a o stretnutia s inšpiratívnymi ľuďmi, vrelo doporučujem :)
Mirka Rybakova
Ahoj Růženko, potřebuji Ti poděkovat za středeční Treat day v Praze. Bylo to velmi příjemné posezení s tvými informacemi a meditacemi. Pohoštění bylo výborné. Citím se posílená a mockrát Ti děkuji.
Věra Kollrosová
Ahoj Růženko, děkuji Ti ještě jednou za to, že jsem mohl být na tvém Treat day. Byla jsi skvělá, osobitá, inspirativní (na živo zkrátka ještě lepší, než virtuálně :) ). Zúčastnil jsem se i mnoha jiných seminářů, a proto můžu říčt, že právě tento byl pro mne jedním z nejhodnotnějších. Naučil jsem se, jak řídit svůj život, svoje vztahy a svoje zdraví vědomě. Cítím díky tobě velké změny ve svém životě, dokážu se radovat z maličkostí, přestal jsem sladit cukrem, začal jsem chodit na procházky a pohnul se z místa. Dozvěděl jsem se, jak jsou důležité meditace a další techniky, které běžně praktikuji. Ještě jednou díky, moc si toho vážím, že jsem tě poznal a přeju, ať se Ti Tvá štědrost v dobrém vrátí. Jsi skvělý člověk. A všem, kteří jsou ochotni začít na sobě a svém rozvoji pracovat a změnit si život k lepšímu, tento Treat day vřele doporučuji.
Petr Šinták
Do Brna na setkání jsem jela z důvodu vidět Růženku naživo. Byla jsem zvědavá, jak vypadá člověk, který zažil tak odporné okamžiky plné strádání a zklamání. Jak vypadá člověk, který se ze všech těchto problémů dostal a to díky své víře, silné vůli, přesvědčení ve změny, které ji zavedly k jejímu nynějšímu hodnotnému životu plném radosti. Chtěla jsem vidět člověka, který tolik dokázal, umí o svých problémech mluvit a nestydět se za omyly a šlamastiky do kterých se dostal. Jsem šťastná, že jsem Růženku poznala. Dala mi obrovskou chuť něco se sebou dělat, ať už jde o zdraví, práci, vztahy, cestování, prostě plnění si svých snů a přání. Umění se ovládat a být nad věcí, tolerantni a vděčná za to, co už mám. Nebýt povrchní, zůstat přátelská, jako je ona. Je pro nás všechny velkým vzorem a důkazem, že se život změnit k lepšímu a vysněnému dá !!! Děkuji moc za setkání na živém semináři a za rozhovory, vide a články, ze kterých si každý z nás odnese moudra, kterými se můžeme, ale i třeba nemusíme řídit. Stačí se prostě poučit. Setkání mi dalo mimo jiné i určitou pokoru a pohled na lidi, kteří se dostanou do šílených situací s tolerancí bez bezhlavého odsuzování. Vice takových lidiček jako je Růženka a na světě může být přece krásně a přátelsky. Naše zeměkoule je přece krásná, tak si ji pojďte užívat a čerpat jejího bohatství společně. Děkuji Růžence, že je právě taková a za její obohacující práci.
Irena Veverová
Přihlásil jsem se na Treat Day, jelikož jsem se chtěl setkat s autorkou Zrcadla času osobně, které mě osobně velice pomohlo najít cestu k sobě a také mě zajímaly osudy dalších lidí, které toto téma a způsob změny smýšlení zajímá. Treat Day byl naprosto ideální příležitost jak to skloubit dohromady a poznat lidi, kteří hledají cestu ze svých běžných životů směrem k vědomému žití. Atmosféra byla velice přátelská a srdečná Růžena dokáže člověka zaujmout a pomoci mu pečlivě najít řešení v jeho starostech a vidět tzv. světlo na konci tunelu. Odnesl jsem si zásadní informaci, že není nikdy nic ztraceno a všechno jde změnit, cokoliv, co člověk doopravdy chce a cítí srdcem, tak lze proměnit v realitu. Vždy je nutné osobní zapojení a práce sám na sobě. Jak se říká, „člověče, udělej první krok, cesta se už najde.“ Zní to až neuvěřitelně, ale změnou smýšlení o financích a obecně o bohatství, jsem začal mít opravdu bohatý život, neboť bohatství lze vidět na každém kroku, v přátelství, v kráse kolem nás, v přírodě, v tom, že žijeme právě tam, kde jsme. Když jsem se začal takto chovat a cítit, začalo se mi to úžasně vracet. Usměvaví lidé, neuvěřitelná setkání a příhody. A v neposlední řadě docela velká výhra v loterii, kterou jsem ani nečekal v takové míře. Za to vše díky Růženě a jejím meditacím a setkáním, které vám pomohou začít žít vlastní naplněný a šťastný život.
Jiří Švejnoha

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Tento rok 2023 bude následující program:

- Meditace na výběr:

- Meditace se záměrem Jsem tvůrce života, pouštím roli oběti

- Meditace napojení na Zdroj - být ve své síle, sám sebou a dočerpat energii

- Meditace Zrcadlo času - přitáhnout si vysněnou budoucnost

- Jak čelit svému strachu, jak se posunout dál, 

- Jak funguje zákon přitažlivosti, vizualizace - klíčové věci, aby fungovalo zhmotnění našich přání

- Změna stávajících přesvědčení + práce s myšlenkami

- cvičení výstup z komfortní zóny

Tohle vše na tebe čeká:

- konkrétní postupy, jak měnit své myšlenkové vzorce

- praktická cvičení, včetně převratné metody a meditace Zrcadlo času, která mění budoucnost

- networking stejně naladěných lidí a bohaté občerstvení

- osobní dotazy a konkrétné řešení na ně

+ pracovní listy zdarma na místě

Tento Treat Day je pouze jednou za rok a to výjímečně v listopadu 2023. První a poslední příležitost v tomto roce s omezenou kapacitou 30 osob.

Nevyužitá příležitost=nevím, nepříjdu, možná někdy jindy

vás může připravit o možnost dosáhnutí vašich snů, vaší vysněné budoucnosti. Dozvědět se klíčové věci ke změně myšlení, návyků a jak funguje zákon přitažlivosti, vizualizace. Možnost naučit se meditovat, vše podstatné ke změně života v radosti, harmonických vztazích a finanční hojnosti.

Změň to, na co jsi zvyklý, udělej něco jinak, pro své nové výsledky!

Rezervuj si místo!


Růžena Janská

autorka knihy Vězení jako dar a převratné metody Zrcadlo času
Růžena je rebelující, výjimečná a inspirující žena. Svými nevšedními názory, které se nebojí říct nahlas, boří staré stereotypy a nefunkční modely společnosti. Je vášnivá propagátorka meditací, zároveň i Buddhist Meditation Teacher. Svými meditacemi pomáhá lidem dosáhnout jejich vnitřního klidu. Ukazuje jim, že meditace jsou pro všechny bez rozdílu a že pozornost směřovaná sobě dovnitř má velký přesah do vnějšího světa pro zkvalitnění života ve všech oblastech. Více na jejím webu www.ruzenanekudova.cz.

Napadla vás nějaká otázka? Napište mi na email [email protected] ráda vám budu k dispozici.