Treat day - živé transformační setkání

Přepiš svoji mysl

Chtěli byste umět změnit svoje myšlení jednou provždy tak, abyste žili více v radosti a hojnosti?

Víte, že pozitivní myšlení je skvělé, ale stále vám to nejde tak, jak byste chtěli?

Stále se vám na mysl vkrádají negativní myšlenky strachu, méněcennosti, nedostatku, nedostdobráctví?

Točíte se v kruhu a vaše situace se stále opakují?

Chcete být více sebevědomí a mít více peněz?

Zajímá vás, jaké jsou klíčové věci k přeprogramování vaší mysli, aby to konečně fungovalo napořád?

Klikni na tlačítko a chyť své místo na setkání pro tento rok.

Na co myslíme, to se děje. Naše myšlenky ovlivňují naše pocity a následně naše činy. Vibrace, které vysíláme s nepohodlnou myslí jsou nízké a ty se nám vrací v různých podobách zpět. 

Dobrá zpráva je, že svou mysl můžete vytrénovat, tak jako svaly. Vaše mysl už nepojede na autopilota a nebude vám podkopávat nohy. Můžete to teď změnit a to napořád.

Úplně každý může žít šťastně a spokojeně i ty. Úspěch, radost, láska, bohatství, to vše je možné a je tu pro všechny dostatek.

Termíny:
Praha - středa 3. října 2018 od 16 - 21 hodinCafé Therapy - Školská 30, Praha 1
Ostrava - pátek 5. října 2018 od 16 - 21 hodinHotel Maria - Přívozská 23, Ostrava 1

Doporučení: sebou pohodlné oblečení, takové, v čem se cítíte dobře a můžete v něm relaxovat. Tužku a papír na poznámky.

Co vám tento treat day přinese?

 • Meditaci jako lék
  Seznámím vás s hladinou alfa, meditací a vizualizací. Dozvíte, jaký přínos pro nás mají a pomocí nich rozvinete sílu vaší mysli. Meditace je cestou, jak čistit svou mysl od vzorců myšlení a chování, z nichž mnohé nás drží v nezdravých životních kolejích. Naučím vás meditační metody přímo zaměřené na sebeléčení, které si sami vyzkoušíte. Jde mi především o to, abyste si odnesli co nejsilnější osobní prožitek.
 • Jak používat metodu Zrcadlo času
  Dozvíte se, co je to metoda Zrcadlo času, jak funguje a sama vás ní provedu. Tato metoda je převratná, protože mění vaši budoucnost ve velmi krátkém čase. Její výsledky jsou až neuvěřitelné.
 • Co je zákon přitažlivosti a jak funguje
  Co je to zákon přitažlivosti možná už víte. Já vám řeknu klíčové věci, proč některým lidem nefunguje. Potom se vám vaše přání a sny konečně promítnou do vaší reality.
 • O finančních a jiných přesvědčeních
  Najdeme společně vaše přesvědčení týkající se peněz. Naučím vás, jak s těmito přesvědčeními dále pracovat a jak si postupně všechny změnit na nové. To povede k vaší větší spokojenosti a hojnosti, nejen finanční, ve vašem životě.

Více o převratné metodě Zrcadlo času, kterou používá již přes 700 lidí se můžeš dozvědět zde na odkaze.

Používáním metody Zrcadlo času jsem docílila změny závažných situací jako propuštění z vězení po 6 dnech, vyléčení z nemocí, finanční hojnosti - z mínusu, do výdělků 100 tisíc korun měsíčně a mnohé další zázraky. Povím vám také o zkušenostech mých klientů, ale to až osobně :-).

Jak probíhá treat day a pro koho je určen?

 • 1
  Treat day probíhá:
  Treat day probíhá velmi prakticky. Dozvíte se trošku teorie, co je to hladina alfa, jak funguje náš mozek a jak na nás působí meditace. Představím vám metodu Zrcadlo času a její klíčové prvky, proč je tak transformační a tak rychle účinkuje v realitě. Moji metodu Zrcadlo času vyzkoušíte, jak pod mým vedením, tak i používat sami v každodenním životě. Bude zde i pauza pro občerstvení a případné dotazy. Odnesete si jasné návody a metody, jak vše praktikovat sami na sobě v praxi a jak dosáhnout přeprogramování vaší mysli.
 • 2
  Pro koho je treat day určen:
  Pro vás, kteří se zajímáte o duchovní rozvoj a seberozvoj. Pro vás, které zajímají meditace, ať už začátečníci nebo pokročilí. Pro vás, kteří chcete na sobě pracovat a docílit opravdových výsledků zhmotněných ve vaší realitě.
 • 3
  Občerstvení v ceně
  Připravila jsem pro vás výběr dobrůtek, abysme si to trošku ještě víc zpříjemnili. Bude zde pití, koláčky, slané pochutinky, ovoce, na své si přijdou i vegani.

Cena treat day (5 hodin) je 990 korun. Treat day je velmi nabitý informacemi a pro někoho zcela novými poznatky. Čerpat z něj budete ještě několik dní a také metody, které se naučíte, vám vystačí po celý život.

Vyměňte jednou váš obvyklý domácí večer za něco, co vás natolik obohatí, že se vám může změnit kompletně život. V pozitivním slova smyslu. 

Pokud již máte koupené nějaké moje meditace nebo i Zrcadlo času, rozhodně doporučuji tento treat day také. Zde se seznámíte detailněji o klíčových věcech, můžete se mnou cokoliv zkonzultovat. Zároveň se dozvíte i nové věci, které vám změní vibraci radosti a také, jak lehce překonávat těžké chvíle a mnoho dalšího i s překvapením.

Pro ty, kteří již na Treat day byli doporučuji přijít znovu. Každý rok mám nové a obohacující informace v rámci svého osobnostního růstu. Je důležité stále opakovat, opakovat a opakovat, aby se naše mysl posunula jiným, pozitivním směrem a zůstala tak naprogramovaná pro náš krásnější život.

Pozor kapacita míst je omezena na maximální počet 30 lidí! 

Těším se na vás.


Růžena Nekudová
Růžena Nekudová
autorka knihy Vězení jako dar a převratné metody Zrcadlo času

Růžena je rebelující, výjimečná a inspirující žena. Svými nevšedními názory, které se nebojí říct nahlas, boří staré stereotypy a nefunkční modely společnosti, ukazuje lidem jejich jedinečnost a originalitu. Na základě vlastního příběhu a příběhů druhých inspiruje lidi a pomáhá jim zvládat těžké životní zkoušky. Ukazuje cestu, jak se z nejčernější temnoty dostat na výsluní. Pracuje se zázračnou hladinou Alfa, neboli stavem uvolnění, směřuje ostatní k jádru jejich trápení a následně ke změně v novou příležitost. Informuje a učí zájemce meditacím, jak s nimi začít a jaký velký přínos pro nás mají. Kromě toho přímo vytváří léčebné řízené meditace, které pomáhají lidem překonat velmi těžké chvíle. Jejími meditacemi a metody prošlo již přes 12 tisíc lidí. Je také autorkou knihy Vězení jako dar a mnoho léčivých online programů. Věnuje se osobnostnímu rozvoji, duchovnu a meditacím. Jejím cílem je předávat lidem možnosti mít se dobře, pomocí návratu k sobě a přeprogramování své mysli. Více na jejím webu www.ruzenanekudova.cz.


Napadla vás nějaká otázka? Napište mi na email [email protected] ráda vám budu k dispozici.