Kouzelná meditace 

pro děti

zdarma

Chcete posílit sebelásku svého dítěte?

Pusťte si společně místo pohádky meditaci, kde se vydáte na dobrodružnou cestu za láskou.

Stáhni si meditaci >>

Řízenou meditací nahlédnou vaše děti do svého nitra. Zjistí, co je to láska, kde sídlí a jakou má moc.

Jmenuji se Růžena Nekudová a věnuji se hladině Alfa. Díky častému vědomému ponoření se do této hladiny dokáže naše mysl přepsat negativní zažité situace, vzpomínky a programy a lépe si pamatuje ty nové, vytvořené právě meditací.

Tuto meditaci jsem tvořila speciálně pro děti. Původně pro moji dceru, která žije v České republice a já momentálně v UK. Jsme odloučené a záměrem meditace je silné propojení mezi námi i na dálku. Proto si přeji, aby pomáhala i ostatním dětem tak, jako mojí dceři. Proto ji přijměte jako dar.

Je vhodná pro všechny děti od 4 let. Je zaměřena na lásku mezi dítětem a maminkou. Je vhodná pro děti, které jsou někdy samy, bez maminek. Například když chodí maminky do práce a děti tak musí hlídat někdo jiný.

Je určena i dětem, které jsou citlivější, bývá jim smutno po mamince a pro ty, které mají velmi blízký kontakt s maminkou. Meditace dokáže pomoci dětem, které si zrovna nepotrpí na hlídání od jiných osob, než je maminka. Dětem, které jsou odloučené od maminek krátkodobě i dlouhodoběji.

Také dětem, které jsou plné vzteku, hyperaktivní, a všem dětem pro posílení sebelásky a individuality.

Meditací děti prožijí silný zážitek, pomocí dobrodružného příběhu, který jim dá pocit lásky a umožňuje pochopení bezpodmínečné lásky mezi matkou a dítětem i ve chvílích, kdy spolu zrovna nejsou. 

Za doprovodu hudby s isochronickými tóny.

Co jsou to isochronické tóny: Isochronické tóny se zapínají a vypínají v předvídatelných vzorcích a vytvářejí pulzy extrémně efektivní pro terapeutické účely a stimulaci mozku.

K čemu je to dobré: zvyšují soustředěnost a snižují stres a úzkost, stabilizují emoce a vytváří duševní rovnováhu, mozek je produktivnější, navozují pozitivní náladu, dodávají energii (nahrazují kofein).

Meditace také může způsobit strukturální změny ve vašem mozku v tom nejlepším slova smyslu a může ovlivnit pozitivně i lidi okolo vás.

Její délka je necelých 12 minut.

Mám krásnou zkušenost s kouzelnou meditací a 4,5 lettým synem. Já, dospělá, se pořád učím správně meditovat, umět "vypnout" a nechat se Vámi jen vést ale často mi moje mysl utíká jinam. Popravdě, Váš hlas je jediný který nás (mě) dovede meditací příjemně a nerušeně provést. Můj syn se od prvního tónu Vaší Kouzelné meditace sklidnil, lehl si, dal ruce podél těla a během chvilinky pravidelně oddychoval až do konce. Často si ji vyžádá před spaním sám. Nedávno mě ale dostal, když mi, v necelých 5ti letech povídá: Mami, pustíš mi tu kouzelnou meditaci? Měl jsem špatej den, dneska to fakt potřebuju...😍

Lucka Ibrahim