Od ztracené holky, které všichni kecali do života,

k rebelce, která našla cestu k sama sobě

Straší vás to, co o vás říkají ostatní? 

Nechováte se tak, jak chcete vy, ale jak se od vás očekává? 

Snažíte se stále někam zapadnout, nedaří se vám to a nejste stále ve své kůži?

Inspirujte se mojí cestou v tomto eBooku právě teď zdarma.

eBook již četlo více jak 2500 lidí, děkuji :-)

Dozvíte se, jak je důležité řídit se podle vnitřních pocitů a dělat pouze to, co chcete vy sami a nenechat se nevědomky ovlivňovat okolím.

Najděte svoji jedinečnost a konečně to buďte vy!

Reakce mých čtenářů,

za které moc všem děkuji, jste skvělí :-)

Originalita a nepodléhání vlivu okolí je velmi zajímavé téma. E-book mě překvapil otevřeností až intimností autorky, se kterou sdílí svoji životní cestu a na konkrétních příkladech už od dětství vysvětluje a ukazuje, jak jsme deformování, svazováni a vedeni k odsouzení a odmítnutí sebe samých jako originálů. Jak se bojíme být sami sebou. E-book mi přinesl i jeden velký AHA moment v uvědomění si, že nemusím při rozhodování volit vždy jen jednu nebo druhou možnost, ale mohu se snažit mít obě. Díky za to. E-book doporučuji k přečtení, mě velmi mile překvapil :-)
Veronika Mašínováveronikamasinova.cz
Příběh Od ztracené holky.... k rebelce.... mě fascinuje. Člověk si při jeho čtení uvědomí, že se mu v životě vlastně prd stalo. Že ty jeho žabomyší války nestojí vůbec za řeč apod. Co za řeč ale rozhodně stojí, je fakt, že být svůj (rozuměj Originál) má smysl. Vyžaduje to sice místy vynaložit jistou dávku odvahy, ale rozhodně to stojí za to. Ba co víc. Na cestě ke svému Originálu vám bude sama autorka jasným majákem.
Zdeněk Balcarpředčítač pohádek balcarctedetem.cz
Musím říct, že jsem e-book přečetla jedním dechem, přesně tak, jak jsem od něj očekávala - potěšil. Celou dobu jsem měla pocit, že čtu vlastní životní příběh se šťastným koncem. Jelikož jsem optimistka, tak mě e-book jen utvrdil v tom, že jsem se vydala správnou cestou. Věřím, že dokáže spoustě lidí ukázat směr a najít světýlko při cestě z nesnází. Mnoho lidí se nedokáže samo rozhodnout a potřebují postrčit, tahle kniha je přesně ten "strk", který potřebují. Také jsem dlouho váhala a dnes mě to mrzí, že jsem se nerozhodla dřív, mohla jsem být o hodně dál. Zřejmě přišel můj čas až nyní. Děkuji Rosie Nekudové za to, že potěšila moji duši, a všem, kteří ještě váhají vzkazuji : NEBOJTE SE VYKROČIT K LEPŠÍM ZÍTŘKŮM.
Jana Javorskáspisovatelka alias Jane Makepeace
Silný príbeh a tak veľmi otvorená spoveď, že mi behali zomomriavky po celom tele. Našla som v ňom 3 rady, ktoré majú obrovskú hodnotu. Hodnotu tisícov eur, ktoré normálne dá človek za kurzy, kde mu toto prezradia :) Oceňujem aj originálny štýl a jazyk, ktorý autorka používá. Skutočne - na nič sa nehrá a jasne, stručne a lopatisticky ukazuje iným, ako môžu urobiť to isté. Prečo? Lebo žiť svoj vlastný príbeh podľa svojho vlastného scenára, to je úplne iná, fantastická jazda. Kto nezažil, nepochopí. Kto chce zažiť, nech si prečíta e-book a urobí presne to, o čom autorka píše :)
Miriam Štolfováautorka kreativních projektů, miriamstolfova.sk
Milá Růženko, váš eBook jsem přečetla jedním dechem. Váš příběh je velice poutavý a musím s Vámi souhlasit, že dětství nás opravdu ovlivňuje na celý život. Jsou nám vštipovány různé vzorce chování a jednání a jakmile vystoupíme z davu, tak jsme kamenováni. Obdivuji z jakého dna jste se dokázala odrazit. Je to úžasný pocit plavat si na hladině v klidu, že? Váš eBook mohu vřele doporučit dále, jelikož je mezi námi ještě mnoho jedinců, kteří ztrácejí čas a dělají věci s negativismem a nechutí. Věřím, že budete inspirovat mnoho lidí. Přeji Vám mnoho štěstí na Vaší cestě :)
Simona Klika Nail Designer
Ahoj Růženko, myslím si, že tě zase o kousek líp znám. Je úžasné, že si se otevřela ostatním lidem a nebojíš se jít tzv. s kůží na trh. Z toho, co píšeš mě někdy až dost mrazí. Někdy si opravdu neuvědomujeme, jak můžeme druhého ranit jen pouhým slovem. Myslím, že máš dobře našlápnuto a fandím ti, jen tak dál. I když si myslím, že já jsem právě rebelka a vždy jsem byla, tak určitě mě to donutilo se zamyslet, jak mě vnímají moje děti a přátelé na kterých mi záleží. Protože, to jak se k nim chováme, stoprocentně ovlivní jejich další životy. Přeji ti, aby ti to rebelství vydrželo, a aby tě již nikdo nedonutil připustit si myšlenku, že jsi špatný nebo nanicovatý člověk.
Iveta Pospíšilová