Poznej své duchovní zvíře

 

Nalezení duchovního zvířete může radikálně změnit tvůj život mnoha pozitivními způsoby. Přinášejí nám poznání a pomáhají k lepšímu pochopení životní cesty. Tato zvířata jsou nám prospěšná po celý život. Hrají významnou roli při dosahování harmonie ducha a těla. 

Chceš se nadobro zbavit jakéhokoliv strachu, který tě dlouhodobě tíží?

Potřebuješ více síly, odvahy a umět se správně rozhodovat?

Chceš se spojit se svou duší, získat tak nové vedení a životní směr?

 

Poznáním duchovního zvířete můžeš překonat všechny překážky na své cestě a pochopit souvislosti. Pocítít životní nadhled, svobodu, odvahu, sebevědomí a dokázat vnímat svoji VNITŘNÍ SÍLU. Umět se povznést nad svůj strach a pocítit skutečnou ÚLEVU…

Poznání svého duchovního zvířete je dar.

Pomáhá nám spojit se s naší duší, s jejími potlačenými či ztracenými částmi. Duchovní zvíře přináší do našeho života více moudrosti, vědění, ochrany, síly, léčení a lásky. Umožní nám najít naše skryté dary, které aktivují naši sílu a zvýrazní naše silné stránky, stejně tak i naopak nám pomůže lépe pracovat s našimi slabými stránkami, stíny, strachy, s bolestí.

Nalezením svého duchovního zvířete poznáme lépe sami sebe a získáme spojence, průvodce, ochránce, který s námi bude v časech dobrých a zlých bez ohledu na to, jestli se právě smějeme, pláčeme, zuříme či nadáváme. Duchovního zvíře se tak stane tvým vnitřním spojencem, který je tady stále pro tebe, aby ti pomohl vstát, když to bude potřeba, aby osušil tvé slzy a dodal ti energii a odvahu splnit si své sny, po kterých volá tvá duše.

Jmenuji se Růžena Nekudová a přináším ti duchovní poznání a spojení s vnitřním světem.

 

Já své duchovní zvíře našla v době svého úplného dna. Objevil se v pravou chvíli. Pomohl mi pochopit souvislosti a následně mě podpořil, překonala jsem strachy, dodal sílu, sebevědomí a neopustil mě do doby, kdy jsem byla naprosto v pořádku. Mé zvíře mě doslova vytáhlo zpět na světlo a ukázalo mi smysl života.

 

Sama vím jakou sílu má poznat svůj vnitřní svět a zhmotnit jej v realitu. Jakou sílu má pochopení a zpátky nalezení své duše, protože jedině tehdy jsme celiství.

 

Přínos duchovních zvířat využívám do dneška.

 

Moje poznání má sílu léčit a proto jej předávám dál.

Dovoluji si říct, že tímto poznáním získáš:

  • napojení na svoji duši, harmonizuješ své tělo i mysl, získáš tak umění rozhodovat se svým srdcem a intuicí
  • pochopení svých schopností, své životné cesty, směru, poslání a smyslu života

  • větší sebevědomí, odvahu, sílu a moudrost k překonávání překážek

  • fyzické zdraví, ostřejší smysly, přirozené instinkty vedoucí k vědomému myšlení

  • vedení, ochranu, porozumění, partnerství

Velmi jednoduše se dokážeš s mým vedením naučit:

Najít svou cestu do světa zvířat.

Do jiného světa je možné vstoupit jen určitou cestou. Cest je několik a ty se naučís tu svou jedinečnou.

Najít, poznat a pochopit své duchovní zvíře.

Naučíš se s láskou pozvat své duchovní zvíře tak, aby se ti správně ukázalo a abys jej pochopil.

Vizualizační techniku a spojení s Matkou Zemí.

Pomocí vizualizace se spojíš se svojí duší. Ukážu ti, jak získáš podporu od všech živlů, smyslů, Země a Nebes.


Vše je sestavené postupně tak, že projdeš přípravou, hlubokou meditací a následně rituálem odvahy. Tento rituál je rychlý, bezpečný a trvalý. Projitím celého procesu dosáhneš maximálních výsledků. 


Můžeš se těšit na:

Hlubokou prožitkovou meditaci

Meditace (Mp3) tě zavede do světa, kde se spojíš se s výmduchovním zvířetem.

Mocný rituál odvahy - video

Vědomá práce se strachem s pomocí duchovního zvířete.

Video techniku k překonání strachu

Technika námořníků Velká čtyřka k překonání strachu a dosahování cílů.


Metoda, rituál, meditace je vhodná i pro ty, kteří ještě nikdy nemeditovali nebo nemají žádné zkušenosti s duchovními prožitky. Stejně tak je vhodná i pro pokročilé s osobním rozvojem. Pomocí vedení mým hlasem se dostanete do stavu soustředěné pozornosti v naprostém uvolnění. Tato meditace je silně prožitková a léčebná a podporuje ji síla vizualizace. Využijete ji v běžném životě. Můžete ji používat denně při překonávání drobných stejně tak i velkých problémů či překážek. Opakováním meditace bez očekávání dosáhnete lepších výsledků a posílíte tím napojení na svou duši.

Po meditaci nalezneš v programu vysvětlení, poznání a moudrost, co které zvíře ti přináší, jak s ním pracovat a jaký má pro tvůj život význam.

Výsledky jsou velmi rychlé a ohromující.

Najít své duchovní zvíře je opravdu dar. Můžete např. najít šelmu, když máte pocit, že jste neprůbojní, nebo vám zrovna chybí odvaha, ale možná budete překvapeni, tak jako já, jaké zvíře se ve skutečnosti objeví a napojí se na vás (možná už je). Nevěděla jsem do čeho jdu, ale když jsem začala pracovat se svým zvířetem napojila jem se na svoji duši a dělala věci, které cítím ze srdce. Proměnilo se v mém životě mnoho, zejména moje vlastní spokojenost, kdy jsem se při jakémkoliv svém názoru cítila pevná v kramflecích. Pomohl mi také v rozhodování, cítím se sebevědomě. Je to můj rádce, parťák, který mě provází a já všem vřele doporučuji projít tímto procesem, je to pro mě nejsilnější meditační zážitek vůbec.
Pavla A.
Nádherná meditace, která otvírá úplně jiný životní rozměr. Já jsem často hledala podporu venku, ve svém okolí. Díky této meditaci mám vše co potřebuji a nemusím se spoléhat na vnější okolí. Objevila jsem a propukla u mě sebeláska a to jsem přečetla spousty knih a prochodila plno seminářů, jak se mít více ráda, jak se zaměřit více na sebe a ne na vnějsí vlivy a nic mě nepomohlo. Jsem nadšená jakou moc má jedna meditace a proto s Růženkou medituji pravidelně ve všech jejích programem. Tato meditace patří k mým nejoblíbenějším, se silným účinkem pro život. Mám své zvíře vždy po ruce, kdykoliv potřebuji cokoliv vyřešit a nevím si rady. Díky moc za to!
Klára S.
Růženky meditaci moc doporučuju. Dělala jsem si již dříve nějaké takové meditace zdarma a žádná mě nezaujala tolik jako tahle. Nádherný prožitek ve světě zvířat, kde jsem chvíli jen pozorovala. Nakonec ke mně přišla sova, což bych nikdy nečekala. Po meditaci jsem si o sově ještě více do hloubky dohledávala charakteristiky a silně to souviselo s mojí duší a mým záměrem. Takže sova bude odteď můj nový pomocník. Děkuji. ❤️
Lucie Fischerováterapeut duše, www.lucie-fischerova.cz
U mně to proběhlo tak . že jsem se ocitl ve stepi kde se oddělil ze stáda jeden buvol. Jeho chováni a postoj ke mně mi dodával sílu a odhodlání ...
Vladimír A.uživatel meditace

A kolikpak takové poznání stojí?

Samotné poznání duchovního zvířete je k nezaplacení, to mi věřte, uvidíte sami!

Přináším ti poznání, které ke mně přišlo v těžkých chvílích vnitřní vizí, a které mě pomohlo ze dna. Není to jen jednorázový prožitek, naopak. Nalezení a práce s duchovním zvířetem pozitivně ovlivňuje celý tvůj život.

Tento prožitek je tak silný, že jsem jej umožnila jako samostatnou techniku, která je i součástí programu Znovuzrození.

Cenu jsem pro vás nacítila na rovných 1000 korun.

 Celý týden máš možnost získat toto poznání za poloviční cenu, za 490 korun.

Možnost je pouze do 17. března 2021, potom je meditace neprodejná!

Dej přednost poznání a duchovnímu prožitku, který tě zavede do jiného světa v jiném rozměru. Považuji jej za nejsilnější metodu vůbec.

Připoj se již k tisícům lidí, kteří využívají sílu zvířat ve svém životě.

Děkuji za možnost potkat své silové zvíře. Mám dojem, že je to žirafa. Promítla se mi ona a taky orel. Přemýšlela jsem, jak spolu souvisí. Pravděpodobně pohled z výšky. Mít nadhled. Moc mi to pomohlo pochopit takto jednu těžkou situaci.
Dana H.uživatelka meditace
Když jsem se ocitla ve světě zvířat, cítila jsem jak mě něco přitahuje pohledem a když jsem se podívala tím směrem, střetla jsem se s zelenýma očima uhlově černé kočkovité šelmy , přiblížila se ke mně pomalým pohybem a otírala se o mně jakoby mě konejšila a říkala mi jsem s tebou, cítila jsem její náklonost ke mně , její moudrost, hrdost, nebojácnost, samostatnost a její sebevědomý nadhled nad vším děním... slíbila jsem jí i sobě, že se budu snažit být jako ona:-) Moje duchovní zvíře byla samice, to vím jistě:-) nejspíš jaguár černý.
MIchaela H.uživatelka meditace
Bylo to ůžasné doprovázely mě 2 statní nadherní vlci před velkými dveřmi se zastavily a já šla dál sedla jsem si na mechovou mítinu a posléze ke mě přišel nádherný statný Lev. Cítila jsem se velmi sebevědomě, jak už dlouho ne a promítlo se to i do mého vztahu, kde jsem to velmi potřebovala. Cítím více důvěry v sama sebe.
Naďa Muživatelka meditace
Přišla ke mně liška, divoká, volná, moudrá i hravá a ke mně přítulná. Dlouho jsem přemýšlela, jestli jsem si ji tam sama nevnukla, jeden důležitý muž v životě mi totiž říkal, že jsem liška. Ale když jsem byla na jedné náročné ceremonii a liška byla u mě a podporovala mě, cítila jsem, že je to správně. Děkuji za meditaci.
Veronika Puživatelka meditace

 

 

 

 

Zvířata odrážejí náš vnitřní svět.