!!! Platba platební kartou je možná při zaškrtnutí položky PAYPAL - zde můžete platit i platební kartou a NEMUSÍTE být registrováni k platební bráně Paypal. Pokud jste registrováni k Paypal, provede platbu pouze přes email !!!

Důležité: do poznámky nebo na email napiš, které město volíš! Cena Londýn je 1300 korun/cca 45 liber (50 Euro). Cena pro Slovensko (Praha, Brno) je 35 Euro. Zaplatíte po kliknutí na příslušné město běžným způsobem. Upozorňuji, že pokud nezaplatíte do 7 dnů, vaše místo bude nabídnuto dalším zájemcům.

Instrukce k vyplnění systému platby kartou:

 Informace k platbě kartou (když zvolíte platbu PAYPAL)! Budete přesměrováni na stránku paypalu, kde můžete zaplatit ihned platební kartou.

Vyberete možnost  check out as a guest (pokud nemáte paypal a nejste k němu přihlášeni) nebo pay with debit or credit card. Poté vyplníte vaše informace v tomto pořadí: země, číslo karty, datum platnosti karty, číslo na zadní straně karty 3 poslední číslice, jméno, příjmení, ulice, město, PSČ, telefon, email a kliknete na tlačítko pay.

Tímto zaplatíte vaši meditaci a poté vám pošlu email s meditací. Doklad z paypalu slouží jako daňový doklad.

Pokud máte nějaké dotazy k platbě napiště mi na ahoj@ruzenanekudova.cz.