Treat day - živé transformační setkání

Přepiš svoji mysl

Chtěli byste umět změnit svoje myšlení jednou provždy tak, abyste žili více v radosti a hojnosti?

Víte, že pozitivní myšlení je skvělé, ale stále vám to nejde tak, jak byste chtěli?

Stále se vám na mysl vkrádají negativní myšlenky strachu, méněcennosti, nedostatku?

Točíte se v kruhu a vaše situace se stále opakují?

Chcete být více sebevědomí a mít více peněz?

Zajímá vás, jaké jsou klíčové věci k přeprogramování vaší mysli, aby to konečně fungovalo napořád?

Klikni na tlačítko a chyť své místo na setkání buď v Brně, v Praze nebo Londýně.

Na co myslíme, to se děje. Naše myšlenky ovlivňují naše pocity a následně naše činy. Vibrace, které vysíláme s nepohodlnou myslí jsou nízké a ty se nám vrací v různých podobách zpět. 

Dobrá zpráva je, že svou mysl můžete vytrénovat, tak jako svaly. Vaše mysl už nepojede na autopilota a nebude vám podkopávat nohy. Můžete to teď změnit a to napořád.

Termíny:
Praha - středa 4. října 2017 od 16 - 21 hodinCafé Therapy - Školská 30, Praha 1
Brno - čtvrtek 12. října 2017 od 16 - 22 hodinČajovna TeaVoli - Jiráskova 55
Londýn - sobota 18. listopadu 2017 od 17 - 22 hodinArt4Space Stockwell - SW4 6QU

Doporučení: sebou pohodlné oblečení, takové, v čem se cítíte dobře a můžete v něm i ležet a relaxovat. Tužku a papír na poznámky.

Bonus pro Londýn: Metoda Access Bars s léčitelkou Luckou Švecovou

Ošetření metodou Access Bars® je relaxační, tělo i duši povzbuzující proces, odstraňující bloky, postihující všechny aspekty života. Během ošetření se praktik dotýká 32 bodů na hlavě. Každý bod ovlivňuje jinou oblast života (např. peníze, kontrolu (její pouštění), kreativitu, smutek, radost, sexualitu, stárnutí atd.). Jemným dotykem těchto bodů se spontánně odbourají během života (i životů minulých) nahromaděné mentální, duševní a fyzické bloky.
 
Odblokování se spouští okamžitě, je citelné již během ošetření. Po ošetření lidé zažívají úlevu ve fyzickém těle, ale i mentální úlevu. Po ošetření se často stává, že touhy, sny, cíle se plní snadněji, zdravotní problémy a poruchy spánku mizí, ale např. i dochází k snížení tělesné hmotnosti.

Co vám tento treat day přinese?

 • Meditaci jako lék

  Seznámím vás s hladinou alfa, meditací a vizualizací. Dozvíte, jaký přínos pro nás mají a pomocí nich rozvinete sílu vaší mysli. Meditace je cestou, jak čistit svou mysl od vzorců myšlení a chování, z nichž mnohé nás drží v nezdravých životních kolejích. Naučím vás meditační metody přímo zaměřené na sebeléčení, které si sami vyzkoušíte. Jde mi především o to, abyste si odnesli co nejsilnější osobní prožitek.
 • Jak používat metodu Zrcadlo času

  Dozvíte se, co je to metoda Zrcadlo času, jak funguje a sama vás ní provedu. Tato metoda je převratná, protože mění vaši budoucnost ve velmi krátkém čase. Její výsledky jsou až neuvěřitelné.
 • Co je zákon přitažlivosti a jak funguje

  Co je to zákon přitažlivosti možná už víte. Já vám řeknu klíčové věci, proč některým lidem nefunguje. Potom se vám vaše přání a sny konečně promítnou do vaší reality.
 • O finančních a jiných přesvědčeních

  Najdeme společně vaše přesvědčení týkající se peněz. Naučím vás, jak s těmito přesvědčeními dále pracovat a jak si postupně všechny změnit na nové. To povede k vaší větší spokojenosti a hojnosti, nejen finanční, ve vašem životě.

Více o převratné metodě Zrcadlo času, kterou používá již přes 200 lidí se můžeš dozvědět zde na odkaze.

Používáním metody Zrcadlo času jsem docílila změny závažných situací jako propuštění z vězení po 6 dnech, vyléčení z nemocí, finanční hojnosti - z mínusu, do výdělků 100 tisíc korun měsíčně a mnohé další zázraky. Povím vám také o zkušenostech mých klientů, ale to až osobně :-).

 

Jak probíhá treat day a pro koho je určen?

 • 1

  Treat day probíhá:

  Treat day probíhá velmi prakticky. Dozvíte se trošku teorie, co je to hladina alfa, jak funguje náš mozek a jak na nás působí meditace. Představím vám metodu Zrcadlo času a její klíčové prvky, proč je tak transformační a tak rychle účinkuje v realitě. Moji metodu Zrcadlo času vyzkoušíte, jak pod mým vedením, tak i používat sami v každodenním životě. Bude zde i pauza pro občerstvení a případné dotazy. Odnesete si jasné návody a metody, jak vše praktikovat sami na sobě v praxi a jak dosáhnout přeprogramování vaší mysli.
 • 2

  Pro koho je treat day určen:

  Pro vás, kteří se zajímáte o duchovní rozvoj a seberozvoj. Pro vás, které zajímají meditace, ať už začátečníci nebo pokročilí. Pro vás, kteří chcete na sobě pracovat a docílit opravdových výsledků zhmotněných ve vaší realitě.
 • 3

  Občerstvení v ceně

  Připravila jsem pro vás výběr dobrůtek, abysme si to trošku ještě víc zpříjemnili. Bude zde pití, koláčky, slané pochutinky, ovoce, na své si přijdou i vegani.

Cena treat day (5 hodin) je 900 korun. Treat day je velmi nabitý informacemi a pro někoho zcela novými poznatky. Čerpat z něj budete ještě několik dní a také metody, které se naučíte, vám vystačí po celý život.

Vyměňte jednou váš obvyklý domácí večer za něco, co vás natolik obohatí, že se vám může změnit kompletně život. V pozitivním slova smyslu. 

Pokud již máte koupené nějaké moje meditace nebo i Zrcadlo času, rozhodně doporučuji tento treat day také. Zde se seznámíte detailněji o klíčových věcech, můžete se mnou cokoliv zkonzultovat. Zároveň se dozvíte i nové věci, které vám změní vibraci radosti a také, jak lehce překonávat těžké chvíle a mnoho dalšího i s překvapením.

Pozor kapacita míst je omezena na maximální počet 30 lidí! 

Těším se na vás.


Růžena Nekudová
Růžena Nekudová
autorka knihy Vězení jako dar a převratné metody Zrcadlo času

Růžena je rebelující, výjimečná a inspirující žena. Svými nevšedními názory, které se nebojí říct nahlas, boří staré stereotypy a nefunkční modely společnosti, ukazuje lidem jejich jedinečnost a originalitu. Na základě vlastního příběhu a příběhů druhých inspiruje lidi a pomáhá jim zvládat těžké životní zkoušky. Ukazuje cestu, jak se z nejčernější temnoty dostat na výsluní. Pracuje se zázračnou hladinou Alfa, neboli stavem uvolnění, směřuje ostatní k jádru jejich trápení a následně ke změně v novou příležitost. Informuje a učí zájemce meditacím, jak s nimi začít a jaký velký přínos pro nás mají. Kromě toho přímo vytváří léčebné řízené meditace, které pomáhají lidem překonat velmi těžké chvíle. Jejími meditacemi a metody prošlo již přes 7 tisíc lidí. Věnuje se osobnostnímu rozvoji, duchovnu a meditacím. Jejím cílem je předávat lidem možnosti mít se dobře, pomocí návratu k sobě a přeprogramování své mysli. Více na jejím webu www.ruzenanekudova.cz.


Napadla vás nějaká otázka? Napište mi na email ahoj@ruzenanekudova.cz ráda vám budu k dispozici.


S mojí prací a mým hlasem se můžeš seznámit stáhnutím řízené meditace

Probuď své já zcela zdarma.