Berete stále ohledy na okolí, co si o vás kdo myslí a řekne? Nebaví vás už dělat to, co se od vás očekává? 

eBook:

Nekopíruj kopie, jsi originál

 

První naučná a praktická kniha o tom, jak vystoupíte z davu, budete sami sebou, najdete vaši jedinečnost a nenecháte se už ovlivňovat okolními vlivy společnosti

Pokud už dál nechcete, aby vám život diktoval někdo jiný, než vy sami, chcete se zbavit  všech okolních vlivů, které na vás nevědomky působí, tlaků společnosti, a chcete žít život, jaký si přejete, tak možná čtete ty nejdůležitější řádky svého života.

Jmenuji se Růžena Nekudová a nebýt mé vlastní dlouhé cesty sebepoznání, asi byste o mně vůbec neslyšeli. Dlouho jsem nevěděla, kdo jsem a co chci v životě dělat. Uvědomila jsem  si, jak jsem byla ovlivňována společností a okolními vlivy, které na mě působily, aniž bych o nich věděla. Obrovské tlaky, vyvíjené na mě, jako na ženu, co můžu a co nemůžu, abych byla přijatá společností. Těžce jsem se smiřovala se životními situacemi nastavenými společností. Nesla jsem tíhu mých pocitů viny, když jsem něco udělala jinak, než se ode mě čekalo. Říkala jsem si: Takhle přece nemůžu žít věčně?

To nejsem já.

Odhodlala jsem se pro změnu. Studiem osobního růstu a rozdílnosti osobnosti lidí, poznáním sama sebe a žitím života, který sama chci, jsem nakonec objevila tu moji cestu.

Díky tomu všemu jsem napsala tuto naučnou a praktickou knihu, knihu o vlivech společnosti, jak na nás působí a jak jim předcházet, abychom byli sami sebou. Nekopíruj kopie, jsi originál.

Co kdyby na všechny otázky v životě vedla jedna jediná odpověď? Co kdyby ta odpověď byla ve vás a vy jste k ní dostali klíč?

 

Klíč, který má moc změnit váš život.

Všichni toužíme po vysněném životě, ale proč se někomu daří a jiným ne? Co jste ochotni změnit pro to, abyste byli tím, kým chcete být a ne tím, o kom jen sníte? Myslíte si, že vás se to netýká, že má jen někdo štěstí a vy zrovna ne? Omyl.

I vy můžete žít váš vysněný život, i vy můžete být sami sebou a žít tak, jak si přejete.

Tím klíčem k vašemu novému životu, k vašemu novému já, k osobě, kterou chcete být a ne o ní jen snít, je 

BÝT SÁM SEBOU

Jste překvapeni? Říkáte si, že je to jednoduše lehké?

Ať už je to jakkoliv, je jen na vás, zda chcete pouze dál snít o někom, kdo je podle vás lepší, úspěšnější, hezčí nebo o něčem, co chcete dělat a nikdy se k tomu nemůžete odhodlat. Nechat se stále nevědomky ovlivňovat společností, co je správné a co ne, nechávat  se stáhnout názorem většiny, potlačovat svoji osobnost, svoje názory, pocity. Anebo to jednou provždy změnit?

Být sám sebou je tou nejjednodušší a zárověň nejtěžší věcí. Tu změnu můžete provést jen vy sami.

 

Protože najít sám sebe a žít podle vašich představ vám nemusí trvat 10 let.

Když budete opravdu sami sebou:

 • získáváte pocit svobody rozhodnutí
 • vystoupíte z davu a ze stereotypního života
 • nebudete dělat pouze to, co se od vás očekává, ale to, co chcete vy sami
 • získáte větší sebevědomí a jistotu ve vaší osobnosti
 • nebudete se bát prosadit vlastní názor 
 • nebudete se už ohlížet na to, co si o vás kdo myslí 
 • budete se řídit svým srdcem bez pocitu viny, že se něco děláte špatně
 • budete umět kontrolovat, kým a čím jste ovlivňováni
 • dokážete předcházet okolním vlivům společnosti, které na vás stále působí
 • odhodíte zažité předsudky společnosti
 • najdete svoji vášeň v životě, kterou se můžete živit
 • budete pánem svého života a budete žít vědomý život, jaký si přejete

Být sám sebou pozitivně ovlivňuje váš život a pokud stále jen o někom a o něčem sníte a nejste sami sebou, tak nemůžete být nikdy spokojení.

Být sám sebou je jedinečnost osobnosti a naše společnost a hlavně my sami tomu nevěnujeme přílišnou pozornost.

Nemějte už strach z toho, co si kdo o vás myslí, neohlížejte se stále na ostatní, protože to je přesně opak jednání být sám sebou.

Neposlouchejte, co máte a nemáte dělat, protože je to podle někoho správné. Jednejte sami za sebe.

Nenechte se už nikým a ničím ovlivnit a žijte vědomý život, kerý si sami přejete.

 

Začněte myslet sami na sebe a pojďte se poznávat.

Teorie i praxe v jednom jediném eBooku!

Ebook "Nekopíruj kopie, jsi originál" je o tom:

 • vystoupíte z řady a najdete uvnitř sebe vaši jedinečnou osobnost

 • poznáte sami sebe a stanete se člověkem, kterým chcete být

 • najdete v životě vaši vášeň a uvidíte, že se můžete živit tím, co vás baví

 • posilníte vaše sebevědomí a nebudete se bát vyslovit vaše jakékoliv názory

 • vy ženy zjistíte, proč se často přizpůsobujete mužům, společnosti, a jak se můžete od těchto vlivů oprostit

 • jaké vlivy působí na vás muže, jak se z nich vymanit a stát se přirozenou autoritou a žít v harmonii se ženami

 • nebudete žít stále ve strachu kvůli tomu, co jste nuceni dělat a přitom nechcete

 • odhalíte vlivy společnosti, médií, bulváru, které vás ovlivňují a jak jim můžete předcházet nebo úplně vyloučit

 • naučíte se ovládat tlaky okolí, rodiny a přátel, které na vás působí

 • předám vám moje osobní životní zkušenosti a jejich následné řešení

 • detailně popsané jednotlivé kroky k akci, které vás povedou ke změně, po které toužíte


Protože život je o tolik jednodušší, když ho prožíváte tak, jak si přejete, a jste tím, kým opravdu chcete být. Děláte věci tak, jak chcete a už se nenecháte ničím a nikým ovlivňovat. Jste sami sebou, tou osobou, o které jste dosud pouze snili.

Já jsem ušla kus dlouhé cesty za svým snem, za tím, kým jsem si přála být. Žila jsem ve strachu, jestli jsem dost dobrá a co si o mě ostatní pomyslí, protože jsem se cítila jiná a nikam jsem nezapadala. Stále jsem cítila tlaky ostatních a pocity viny, jak něco dělám špatně. Nebyla jsem sama sebou.

Vy už nemusíte tuto zdlouhavou cestu prožít, ušetřete si čas, protože já vám ukážu, jak můžete dosáhnout svého vysněného života a stát se sami sebou. Tímto vám předávám své know how a ucelené informace za zlomek opravdové hodnoty, abych tímto přidala právě více hodnoty do vašich životů.

Navíc jsem se rozhodla, že k eBooku dostane tyto dárky zdarma:

 • 1
  Osobní Checklist

Teorie a praxe je dohromady super. K jednotlivým krokům jsem vám vytvořila tento checklist, abyste měli přehled, jaké děláte pokroky. Díky 51 krokům budete přesně vědět, co už jste udělali a co vám ještě zbývá, abyste po přečtení na nic nezapomněli.

 

Bonus v hodnotě 150 Kč získáváte zdarma

 

 • 2
  Aktualizace eBooku

Pokud doplním či napíši novou verzi nebo výrazné aktualizace v tomto eBooku či jeho bonusech, vy je ihned získáte ZDARMA. Jednoduše Vás budu informovat e-mailem a pošlu Vám odkaz na stažení nové verze eBooku nebo jednotlivých bonusů, takže budete mít neustále ty nejnovější informace, doživotně.

 

Bonus v hodnotě 450 Kč získáváte zdarma

 • 3
  Hodinová konzultace

Tuto konzultaci věnuji pouze čtenářům eBooku. Jednoduše si se mnou domluvíte termín, a já vám budu hodinu k dispozici přes skype. Proberu s vámi vaše otázky, týkající se tématu: jaké vlivy nás ovlivňují a jak najít sám sebe.

 

Bonus pouze pro čtenáře v hodnotě 1000 Kč získáváte zdarma

 • 4
  VIP Bonus 5 videí

5 videí k tématu - tyto autentická videa formu scének, vám rozšíří obzory k tématu eBooku, vtipnou formou natočená tak, abyste si uvědomili určité časté životní situace.

 

VIP videa v hodnotě 1300 Kč získáváte zdarma

Plus se můžete těšit na jedno překvapení pouze pro čtenáře eBooku

Překvapení v hodnotě 350 Kč získáváte zdarma

Upozornění: Využijte právě teď těchto bonusů, protože bonusy nabízím jen po omezenou dobu.

Objednejte si eBook dnes za 518 Kč

( bežně 690 Kč )

 Mým přáním je, aby si tento eBook přečetlo co nejvíce žen a mužů, našli opravdu sami sebe a žili vědomé životy, o kterých sní a které si přejí, a rozdávali tak radost kolem.

 Budu také moc vděčná, když pomocí tlačítka níže budete knihu sdílet a doporučovat dál lidem, na kterých vám záleží 🙂

První čtenáři eBooku říkají:

"Kamarádka mě požádala o přečtení tého knihy. Podívala jsem se na počet stránek a říkala si, kdy se asi tak do toho pustím. Nyní jsem moc ráda, že jsem vše přečetla do konce. Kniha mi otevřela nový pohled na život. Člověk může být tím, čím chce, může se projevit, jít za svým snem a dokázat spoustu věcí. Změnit to, co se mu nelíbí a s čím není spokojený. Mám před sebou důležité rozhodnutí, ale vím, že to zvládnu, protože si věřím, protože vím, že chci žít lepší život. Ještě jednou děkuji autorce, že mi otevřela oči."

Martina Schusterováoddělení logistiky, Walter, s.r.o., Kuřim

K eBooku jsem se dostal ve stádiu, kdy už jsem byl v polovině cesty k tomu být originál. Mohu říci, že zafungoval jako katalyzátor. Druhou částí pouti jsem doslova prolétl. Při čtení jsem si uvědomil, kdo a co je pro mě důležité. A ještě jeden moment bych rád vypíchl. Úkol napsat svých 10 dobrých a špatných vlastností byl pro mě docela těžký. Proto jsem o pomoc požádal některé své přátele, známé a rodinu. Je to hodně zajímavá zpětná vazba. Doporučuji se nebát a požádat o ní. Rozhodně to stojí za to (stejně jako si přečíst eBook: Nekopíruj kopie, jsi Originál).

Zdeněk Balcarpředčítač pohádek balcarctedetem.cz

"E-book jsem četla s velkým zájmem. Přečetla jsem spousty knih o tom, jak začít žít a tato je výjimečná, protože opravdu nic nezkresluje. Autorka popisuje příběhy ze svého života a to, jak se s nimi vyrovnala a nakonec našla sama sebe. Z každého řádku jsou cítit emoce a autenticita, která ve spoustě podobných knih chybí. Dává nám jiný pohled na určité životní situace. S něčím se ztotožníte, s něčím možná ne. Obojí je ale správné, protože ve vás zanechá touhu přemýšlet nad věcmi, které se nám v životě dějí."

Libuška Štěpánková Učí lidi, jak snadno a bezpečně nakupovat pres internet z ciziny. www.libuskastepankova.cz

"Z knihy je cítit, že autorka si na nic nehraje a je sama sebou. Předává tak spoustu berliček a rad ohledně sebepoznání a pozvednutí vlastního sebevědomí. Zabýváte-li se tímto tématem, nebo pokud jste se začali zajímat o osobní rozvoj, tento e-book je skvělým odrazovým můstkem!"

Štěpán BurdaŠtěpán je nadějný a v budoucnu známý český spisovatel, především jeho první knihou Holka. Ve svém volném čase pomáhá a ukazuje lidem, jak jejich peníze mohou tvořit další peníze.

"Téma eBooku je přínosné pro každého. Člověk mnohdy ani nepostřehne, kolik okolních vlivů na nás denně útočí. Je fajn se chvíli zastavit a uvědomit si to. A to se vám díky této knize povede. V eBooku najdete také spoustu praktických cvičení a kroků, které Vám na cestě v hledání sebe sama a své jedinečnost pomohou."

Michala Měřínskáprůvodkyně na cestě za ženskou krásou www.michalamerinska.cz

Na co se můžete těšit? Pusťte si ukázku videa 🙂

A co když se vám eBook nebude líbit? Co když zjistíte, že to prostě není pro vás?

 

Mně hodně záleží na tom, abyste byli spokojení, takže máte 7denní garanci vrácení peněz od zakoupení. Kdykoli se v průběhu 7 dní rozhodnete, že to není pro vás, že jste šlápli vedle, bez otázek vám vrátím peníze v plné výši.

Buďte hlavní postavou svého naplněného života

Klíčem je probuzení vaši jedinečné originality a najití sama sebe.

Objednejte si ebook Nekopíruj kopie, jsi originál teď, protože někdy se z později stává nikdy.

Je to ebook, který vám může změnit život, a takové věci se neodkládají. 🙂