Objednávka Meditace: Poznej svůj strach

 • Ano, chci

  se potkat se svým strachem a dozvědět se o něm co potřebuji
 • Ano, chci

  prožít hluboký meditační zážitek
 • Ano, chci

  meditaci s unikátním bonusem, který mě naučí vědomě pracovat se strachem a přinese mi hluboký transformační prožitek
 • Ano, objednávám

  meditaci Poznej svůj strach a dva bonusy za 290 korun, cca 10,5 eura

!!! Platba platební kartou je možná při zaškrtnutí položky PAYPAL - zde můžete platit i platební kartou a NEMUSÍTE být registrováni k platební bráně Paypal. Pokud máte účet na Paypal, provede platbu pouze přes email !!!

Instrukce k vyplnění systému platby kartou:

Informace k platbě kartou (když zvolíte platbu PAYPAL)! Budete přesměrováni na stránku paypalu, kde můžete zaplatit ihned platební kartou.

Vyberete možnost  check out as a guest (pokud nemáte paypal a nejste k němu přihlášeni) nebo pay with debit or credit card. Poté vyplníte vaše informace v tomto pořadí: země, číslo karty, datum platnosti karty, číslo na zadní straně karty 3 poslední číslice, jméno, příjmení, ulice, město, PSČ, telefon, email a kliknete na tlačítko pay.

Tímto zaplatíte vaši meditaci a poté vám pošlu email s meditací. Doklad z paypalu slouží jako daňový doklad.

Pokud máte nějaké dotazy k platbě napiště mi na ahoj@ruzenanekudova.cz.

Meditace je jedním slovem nádherná. Je citlivě namluvená, velmi jemně vás vede k uvědomění si svého strachu a vědomému vytažení ven. Moc se mi líbila možnost videa s uklidňujícím mořem, stejně tak možnost stáhnout si meditaci a jen tak poslouchat se zavřenýma očima na gauči. Je-li strach něco, s čím zápasíte, vezměte si určitě na pomoc tuto meditaci.

Verča Mašínováwww.veronikamasinova.cz

Po dlouhé době se mi poštěstilo vyhrát. Vyhrála jsem nahrávku Strach Růženky Nekudové. Tato meditační nahrávka mi pomohla uvolnit bolest krční páteře... ano, je to možné... neboť toje to místo, kam se u mě usazuje strach. Myslím, že je tato metoda lepší, než léky a levnější, než masáže.

Věrka Vítovcováwww.vera-vitovcova.cz

Než jsem si meditaci pustila, netušila jsem, že se dá se strachem navázat nějaký kontakt. K mému velkému překvapení se z něj stala malá kulička s obličejem, který se na mě usmíval. Takový malý rarášek. A tak mě velmi překvapilo, že mohu přijmout svůj vlastní strach jako svého kamaráda a komunikovat s ním. Meditace mi velmi pomohla a doporučuji všem, kteří se cítí být strachem ovládáni.

Pavla Polymniaprůvodkyně psích souvislostí, www.pavlapolymnia.cz

Potřebujete pomoc?

Napište mi na ahoj@ruzenanekudova.cz.

Jsem tu pro vás a ráda vám pomůžu.