Objednávka Meditace: Poznej svůj strach

 • Ano, chci

  se potkat se svým strachem a dozvědět se o něm co potřebuji
 • Ano, chci

  prožít hluboký meditační zážitek
 • Ano, chci

  meditaci s unikátním bonusem, který mě naučí vědomě pracovat se strachem a přinese mi hluboký transformační prožitek
 • Ano, objednávám

  meditaci Poznej svůj strach a dva bonusy za 290 korun, cca 10,5 eura a vyplněním, zaplacením objednávky souhlasím s obchodními podmínkami.

Vyplněním formuláře objednáváte meditaci Poznej svůj strach i s bonusem. Následně budete přesměrováni na stránku, kde můžete ihned provést platbu kartou nebo můžete zaplatit převodem na účet.

Po dlouhé době se mi poštěstilo vyhrát. Vyhrála jsem nahrávku Strach Růženky Nekudové. Tato meditační nahrávka mi pomohla uvolnit bolest krční páteře... ano, je to možné... neboť toje to místo, kam se u mě usazuje strach. Myslím, že je tato metoda lepší, než léky a levnější, než masáže.

Věrka Vítovcováwww.vera-vitovcova.cz

Než jsem si meditaci pustila, netušila jsem, že se dá se strachem navázat nějaký kontakt. K mému velkému překvapení se z něj stala malá kulička s obličejem, který se na mě usmíval. Takový malý rarášek. A tak mě velmi překvapilo, že mohu přijmout svůj vlastní strach jako svého kamaráda a komunikovat s ním. Meditace mi velmi pomohla a doporučuji všem, kteří se cítí být strachem ovládáni.

Pavla Polymniaprůvodkyně psích souvislostí, www.pavlapolymnia.cz

Zjistili jste, že vám meditace nic neříká?

Pokud není meditace pro vás to pravé, garantuji vrácení peněz do 14 dnů od koupě.

Meditace je jedním slovem nádherná. Je citlivě namluvená, velmi jemně vás vede k uvědomění si svého strachu a vědomému vytažení ven. Moc se mi líbila možnost videa s uklidňujícím mořem, stejně tak možnost stáhnout si meditaci a jen tak poslouchat se zavřenýma očima na gauči. Je-li strach něco, s čím zápasíte, vezměte si určitě na pomoc tuto meditaci.

Verča Mašínováwww.veronikamasinova.cz

Potřebujete pomoc?

Napište mi na ahoj@ruzenanekudova.cz nebo na facebook.

Jsem tu pro vás a ráda vám pomůžu.