Objednávka eBooku Nekopíruj kopie, jsi originál

Naučná a praktická kniha o tom jak vystoupit z davu, být sám sebou a nenechat se ovlivňovat okolními vlivy společnosti

Po vyplnění a zaplacení objednávky tedy získáváte:

 • eBook Nekopíruj kopie, jsi originál

  eBook Nekopíruj kopie, jsi originál s podtitulem: kniha o tom jak vysoupir z davu, být sám sebou a nenechat se ovlivňovat okolními vlivy společnosti v hodnotě 540 Kč
 • Bonus #1

  Osobní Checklist v hodnotě 150 Kč získáváte k eBooku zdarma
 • Bonus #2

  Doživotní aktualizace v hodnotě 450 Kč získáváte k eBooku zdarma
 • Bonus #3

  Hodinová konzultace v hodnotě 1000 Kč získáváte k eBooku zdarma
 • VIP Bonus

  5 videí k tématu v hodnotě 1300 Kč získáváte k eBooku zdarma
 • Překvapení

  Dárek v hodnotě 350 Kč získáváte zdarma
 • Vyplněním nebo zaplacením objednávky souhlasíte s obchodními podmínkami.

Informace k platbě kartou (po kliknutí na tlačítko zaplatit kartou)! Kliknutím na tlačítko zaplatit kartou budete přesměrováni na stránku paypalu, kde můžete zaplatit ihned platební kartou.

Vyberete možnost: check out as guest (pokud nemáte paypal a nejste k němu přihlášeni, pokud ho máte, můžete zaplatit přes něj), druhou možnost: pay with debit or credit card. Poté vyplníte vaše informace v tomto pořadí: země, číslo karty, datum platnosti karty, číslo na zadní straně karty 3 poslední číslice, jméno, příjmení, ulice, město, PSČ, telefon, email a kliknete na tlačítko pay.

Tímto zaplatíte ihned váš eBook a poté vám pošlu email s eBookem. Doklad z paypalu slouží jako daňový doklad. Níže je vzor vyplnění.

Pokud máte nějaké dotazy k platbě napiště mi na ahoj@ruzenanekudova.cz.

Při platbě převodem, z účtu na účet, vyplňte pečlivě své údaje do objednávky:

Upozornění pro Slovensko: Pokud chcete fakturu vystavit na firmu a nejste plátce DPH, vzniká Vám vystavením faktury povinnost stát se identifikovanou osobou a musíte mi následně dodat své IČ DPH. Pokud identifikovanou osobou nejste nebo se jí stát nechcete, doporučuji koupit si eBook na fyzickou osobu nepodnikatele.

"Téma eBooku je přínosné pro každého. Člověk mnohdy ani nepostřehne, kolik okolních vlivů na nás denně útočí. Je fajn se chvíli zastavit a uvědomit si to. A to se vám díky této knize povede. V eBooku najdete také spoustu praktických cvičení a kroků, které Vám na cestě v hledání sebe sama a své jedinečnost pomohou."

Michala Měřínskáprůvodkyně na cestě za ženskou krásou www.michalamerinska.cz

K eBooku jsem se dostal ve stádiu, kdy už jsem byl v polovině cesty k tomu být originál. Mohu říci, že zafungoval jako katalyzátor. Druhou částí pouti jsem doslova prolétl. Při čtení jsem si uvědomil, kdo a co je pro mě důležité. A ještě jeden moment bych rád vypíchl. Úkol napsat svých 10 dobrých a špatných vlastností byl pro mě docela těžký. Proto jsem o pomoc požádal některé své přátele, známé a rodinu. Je to hodně zajímavá zpětná vazba. Doporučuji se nebát a požádat o ní. Rozhodně to stojí za to (stejně jako si přečíst eBook: Nekopíruj kopie, jsi Originál).

Zdeněk Balcarpředčítač pohádek www.balcarctedetem.cz

Záleží mně na vaší spokojenosti. V případě, že v eBooku nenaleznete to, co hledáte, na požádání vám do 7dnů vrátím peníze zpět.

Reference prvních čtenářů:

"Kamarádka mě požádala o přečtení tého knihy. Podívala jsem se na počet stránek a říkala si, kdy se do toho pustím. Nyní jsem moc ráda, že jsem vše přečetla do konce. Kniha mi otevřela nový pohled na život. Člověk může být tím, čím chce, může se projevit, jít za svým snem a dokázat spoustu věcí. Změnit to, co se mu nelíbí a s čím není spokojený. Mám před sebou důležité rozhodnutí, ale vím, že to zvládnu, protože si věřím, protože vím, že chci žít lepší život. Ještě jednou děkuji autorce, že mi otevřela oči."

Martina Schusterováoddělení logistiky, Walter, s.r.o., Kuřim

"E-book jsem četla s velkým zájmem.Přečetla jsem spousty knih o tom, jak začít žít a tato je výjimečná, protože opravdu nic nezkresluje. Autorka popisuje příběhy ze svého života a to, jak se s nimi vyrovnala a nakonec našla sama sebe. Z každého řádku jsou cítit emoce a autenticita, která ve spoustě podobných knih chybí. Dává nám jiný pohled na určité životní situace. S něčím se ztotožníte, s něčím možná ne. Obojí je ale správné, protože ve vás zanechá touhu přemýšlet nad věcmi, které se nám v životě dějí."

Libuška Štěpánková Učí lidi, jak snadno a bezpečně nakupovat pres internet z ciziny. www.libuskastepankova.cz

"Z knihy je cítit, že autorka si na nic nehraje a je sama sebou. Předává tak spoustu berliček a rad ohledně sebepoznání a pozvednutí vlastního sebevědomí. Zabýváte-li se tímto tématem, nebo pokud jste se začali zajímat o osobní rozvoj, tento e-book je skvělým odrazovým můstkem!"

Štěpán BurdaŠtěpán je nadějný a v budoucnu známý český spisovatel, především jeho první knihou Holka. Ve svém volném čase pomáhá a ukazuje lidem, jak jejich peníze mohou tvořit další peníze.

Potřebujete pomoc s objednávkou?

Napište mi na ahoj@ruzenanekudova.cz 

Ráda vám s ní pomohu.